Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ewa nie chodzi tylko o dostępność... Choć i ja z dużego miasta a dostępność na NFZ miałam jedną godzinkę nawet nie zegarową w tygodniu... To było 12 lat temu... I gdyby nie rehabilitacja prywatna to nie mam pojęcia jak by dzisiaj nasz syn wyglądał... Na dodatek, gdyby nas nie było stać to nie mam pojęcia co by było z jego życiem, bo NFZ nie chciał pokryć kosztów drogiego leku, przez długi czas... I co miałam zrobić... Kupiłam, rehabilitowałam sama prywatnie... Bo i na co miałam czekać...

Nie powiem, że na NFZ rehabilitacja jest zła.... I że lekarze są źli... mam super neurolog i nie zamienię jej na inna... Do normalnych lekarzy też chodzę na NFZ... Oni tez są dobrzy... Tylko system jest chory... Nie mogę np. zapisać się do kardiologa czy neurologa, choć straciłam przytomność... A już nie mam siły chodzić i dopytywać się czy już będą i kiedy miejsca....

Turnusy są dobre, bo w ciągu dwóch tygodni dzieci mają dużo zajęć i rehabilitacji... W domu nie można by było tyle tego zorganizować... Trudno by było.... A tak w jednym miejscu mają takiego kopa, że prosilibyśmy o jeszcze....

Szkoda, że państwo zabiera nam tyle, abyśmy mogli rehabilitować dzieci. Co by było , gdybyśmy ich nie rehabilitowali.... Nasze dzieci były by w przyszłości na ich utrzymaniu, pod państwa opieką...

A gdzie i jaka jest teraz opieka? Czy w ogóle jest? Gdzie są ośrodki dla osób niepełnosprawnych, którym odejdą rodzice? Kto się nimi zaopiekuje? Gdzie będą mieszkać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnika, ale ja nie pisałam do was. Ja tylko sadzę, że tą petycję należy zlekka skorygować, żeby była skuteczna.

To, co piszesz, to właśnie za mała liczba świadczeń.

A to, żeby nie pisać, że prywatne jest lepsze, to nie dlatego, że się obrażam w imieniu lekarzy, na litość boską, ale dlatego, ze mogą odpowiedzieć, że jak państwowo jest źle, to trzeba zawiadomić odpowiednie władze (NFZ np) a nie żądać prywatnego. To tylko w kwestii formalnej!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No! Dobrze, że się wycofali. Pewnie dlatego wciąż nie ma maila potwierdzającego od tej petycji. Wczoraj podpisałam, a maila jak nie było tak nie ma.

Aguś jeśli masz imieniny, to wszystkiego dobrego! Zapodasz imieninowe zdjęcie Frania?

 

babajaga pozdrawiam i trzymam kciuki dla Lei!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No! Dobrze, że się wycofali. Pewnie dlatego wciąż nie ma maila potwierdzającego od tej petycji. Wczoraj podpisałam, a maila jak nie było tak nie ma.

ja podpisałem i zaraz miałem maila zwrotnego, to było około 19-tej

dobrze, że się MF wycofało z głupoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też podpisałam i od razu dostalam potwierdzenie mailem. Dobrze, że postanowili wycofać się z Vatem.

Też zamieszam dla wnusi Babyjagi :stirthepot::stirthepot:, w końcu tez jestem babcią:yes:.

Wiele zdrowka i wytrwalości dla Agnieszki z okazji imienin, niech Franio rosnie zdrowo na pocieche rodziców a Natka na śliczna panienkę.:)

Rorumowa babcia Franusiowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fip,fip,furrrraaaaaaaaaaaaa :wave:to jeśli chodzi o Vat Niech żyje rozum i empatia(co do drugiego mam taką nadzieję) Agnieszko zdrówka,zdrówka, zdrówka i jeszcze raz pieniążków Samych miłych i pomagających (albo nie utrudniających) ludzi na Twojej drodze ku imistrzostwu z Natką i Franiem Nieustająco dla dzieciaków aby mężnie walczyły o zdrowie :stirthepot:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja jestem...:oops:

 

Babcie kochane franiowe!!! Zdrówka i usmiechu:) Z okazji Waszego święta:)

 

 

 

A ja za zyczenia dziekuję:)

 

Zdjęcia jutro, dzis juz nie dam rady.

Franiowi chyba czwórki ida wiec łatwo nie jest, Natka chora do tego.

 

To kręcimy dziś za wszystkich chorowitków i za wnusie Baby Jagi:stirthepot::stirthepot::stirthepot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...