Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

Niestety babiński nadal bardzo silny (Malka , możesz mi napisac czym to może skutkować?)

 

Sam Babiński raczej niczym nie skutkuje (jeśli mówimy o dziecku), jak nazwa wskazuje jest objawem . I bez paniki proszę, do 2 rż to fizjologia :)

 

Fotki .......... achhhhhhh cudowne:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przepraszam Was, ale.. wpadły mi 2 tłumaczonka, nie odmówiłam ze względów wiadomych. No i wyprodukowałam chyba 80 pism do firm z prośbą o darowizny... Nie wiem co z tego wyjdzie, bo znajome mamy mówiły mi, że z firm nie dostają nic.. Ale spróbowac trza:)

Dzis rano miałam telefon z IC...

- chciałbym panią powiadomić, że kierownik pociągu jest powiadomiony, będzie miała Pani pomoc i opiekę w czasie całej podróży:o i pomoc przy wsiadaniu i wysiadaniu:o

- ale ja nie chce żadnej opieki, tylko zeby z wózkiem pomóc i potem w Wawie..:o

No ale doooobra, nieeech bedzie już:yes:

Chyba przegięłam, co?:yes:

 

Franc jeszcze spi, zaraz pobudka, obiadek i lecimy do logopedy.

Potem szybki wypad do tesco i pakowanko. Rano wyjazd o 7.20 z domu, na miejscu, tzn na dworcu bede o 16.40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro rano przed samym wyjazdem bedzie jeszcze trochę ganianiny

mam skierowanie, ale kolejny raz xle wystawione:bash:

Więc jutro z rańca do przychodni i choćby skały sr...y, pani dr musi poprawić:bash:

Przeglądając dokumetacje Franiową zorientowałam się czego zapomniałam... bo taki lekki niepokój mnie drążył, ze...czegoś mi brakuje.. Potwierdzenie ubezbieczenia!! Teraz trzeba co miesiąc brać...więc rano jeszcze do roboty musze zajechać:bash:dobrze ze pociąg przesunęli z 10 na 11:yes:

Aaaa cos mi się kojarzy, że ostatnio babeczka w kadrach mówiła ze od 2011 nie będzie podbijania książeczek tylko jakis druk trzeba będzie wziąć.. Orientujecie sie jaki???

 

Swojaczko, tak naprawdę nie wiem na jak długo, zakładam że max w nastepną sobotę będę już w domu z Franiem:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jessssu...ale jestem w stresie strasznym przed tym wyjazdem...mówię wam..

Aż zrobiłam sobie drinka, bo ...chyba sie starzeję:)

Obiecaliśmy sobie wszyscy, że kolejny wyjazd (początek marca, za miesiąc) uskutecznimy wszyscy razem.

I z Natka do centrum Kopernika pojedziemy. Tzn z Francem też. No oby się udało.

Lapka biorę ze sobą, bede wiec na bieżaco (późnym wieczorem) informowała Was tutaj jak sie sprawy mają.

Boję sie okulisty w piątek.. cholera..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja chciałem tylko powiedzieć, że AgnesKa to bardzo waleczna osóbka (chyba ma tak po Synku :-) )

dwa dni temu jadąc sobie autem słyszałem w radiu informację o proteście rodziców w sprawie tego 23%vatu na turnusy i się tłumaczyli, że to przez pomyłkę, że przeoczenie...

no niechybnie maczała w tym palce, jak nic!

co za kraj, bez protestów nie może się obejść?

 

PS

i czekamy na dobre wieści, powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...