Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Noooo, teraz to nasz Książę będzie miał książęce warunki kąpieli! :D

Kruszynka kochana nasza, jak ja się cieszę!!!

 

Mieszam, dzisiaj dzień drugi, XX - czas, żebyście zaczęli zdrowieć, jutro już wszyscy powinni zdrowi być! :stirthepot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Franio nie dość że Superman to teraz jeszcze teraz Gwiazda TV ;) super ta reklama :)

Czytam o postępach Frania i bardzo się cieszę z wieści, kibicujemy Wam nieustająco całą rodziną!

 

Prezent od Orkiestry rewelacyjny, teraz Franio jeszcze szybciej zaskoczy nas postępami.

Nie umiem mieszać w garach w celu otrzymania magicznych wywarów jak inne ciotki ale kciuki mocno zaciskam, za postępy i za powrót do zdrowia.

Coś ta zima paskudna. W mojej rodzinie maluchy też pochorowane tylko moja na razie się trzyma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka machnięć , i jeszcze szczypta ziółek i znowu mieszamy. Zdrowiejcie,wirusom nakazuję iść precz! Co do reklamy to uważam,że przedobrzyli z liczbą uczestników. Tak naprawdę to liczył się tylko JEDEN- Franciszek Wspaniały. Jak nic czerwony dywan Go czeka. A na kolejną podróż kolej już powinna szukać salonki. Mocno przytulam,zdrowko poszło priorytetem!. :yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo Franula tez się rozkręca:(

Ale może dzisiaj jakis dół zalicza? Bo oprócz górnych i dolnych dróg oddechowych i gorączki jeszcze sranko i rzyganko:( Nasza dr mówi, że jak będzie zwracał leki dalej i pił za mało elektrolitów to będę musiała z nim do szpitala jechać:( Bo wiadomo..

Narazie udało się mu podać 1 dawke enterolu teraz wieczorem, łyknął 2-3 łyki ORS Hipp, probiotyk też się udało podac 2 x, antyb tylko rano.. no i z syropów po 1 dawce. Ale rano wymiotował więc część leków poszła się... no poszła. No nic, zobaczymy co przyniesie noc. A p gorączkowe to już nie wiem któredy podawać..:(

 

XX, trzymam i za was kciuki.

Martynka, nie bierz przykładu z Frania!!!

 

Mieszać ciotki, mieeeeszać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franek odmawia jedzenia i picia:( W nocy już bez p gorączkowych bo było 38, teraz 37, ale kupy jedna z adrugą:(

Nasza dr mówi, ze jak nie zacznie pic to szpital i koniec..:(

aaa..ponieważ kupy wczoraj się zaczęły to młody dostał baktrim, żeby antybiotyku nie było.

 

 

 

Oj ciotki kręćcie podwójnie, bo córeczka mojej siostry od godziny po pobraniu szpiku..lekarze podejrzzewają białaczkę:(

W poniedziałek siostra na badanie krwi poszła, prosiła pediatrę od 2 mies o skierowanie, bo dziecko blade, podkrązone oczy, wypadaja włosy, pediatra ze zima itd.. Sama więc poszła na badania.. Gdy otrzymała wyniki poszła do swojej pediatry, pokazała je a pani dr.."czy dziecko ostatnio za dużo piertuszki nie jadało":mad: Siorka tylko wycedziła przez zęby zeby skierowanie do hematologa dała. Nic więcej. Dostała. Wizyta we wtorek, wczoraj przyjęcie na hematologię, powtórka badań, jeszcze gorzej wyszły.. no i dziś zabieg.. Czekamy na wyniki. Dr powiedział ze da znac jak tylko zobaczy rozmaz.. na papierze bedzie jutro..

Wszyscy wierzymy ze to jednak wirus B52 (to druga opcja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście trzymam kciuki za małą.

Tym bardziej rozumiem,bo taka akcje przerabiałam z młodym kilka lat temu,z tym ,że pediatra była bardziej kompetentna,choc do dziś przy każdej wizycie wspomina jak to młody ją przećwiczył

 

Aga co to jest wirus b52 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...