Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Melduję, że bąbel Franek całkiem dobrze:)

Gile już nie do pasa a może do ostatniego zieberka, kaszel mniej męczący i...nie spi kurdupel od rana!!!!!!

To jakis skutek uboczny leków czy co????:o

 

Wieczorem beda zdjęcia, zrobiłam kilka fajnych:yes:

Ale teraz za robotę musze sie wziąć:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Stef miał jakieś kolki chyba.

Zanim doszłam do tego, że to brzuch, to trochę potrwało. On nie pokaże nawet gdzie Go boli, a zachowiwał się tak, że sprawdzałam i dotykałam Go całego.

W pewnym momencie nie był w satnie nawet stanać i chodzić, wciąż trzymał lewą nogę zgiętą, a cały był zgięty w lewą stronę. Pomysłałam, że mu dysk wyskoczył, bo dokładnie tak ja wyglądałam przy dysku.

Ale jak się położył i dotykałam mu brzuch (wtedy juz czekałam na pogotowie) to reagował na ucisk po lewej stronie na dole.

Pogotowie zabrało nas do szpitala, po drodzę ból minął, więc jak hirurg w szpitalu badał, już nie reagował z bólem.

Na wszelki wypadek zrobili Mu usg brzucha, tam wyszło ok, z wyjatkiem trochę powiększonej sledziony, ale to powiedzieli, że może byc od tej infekcji. Wyslali nas do domu i kazali obserwować, w razie czego wracać do nich.

W domu podawać Nospę i coś przeciwbólowego.

Dziś znowu raz miał lekki "napad" bólu, po jakis 15 min przeszło.

W poniedziałek chce jechać aby zbadali mu krew i mocz.

Właśnie przed chwilą zaczął drapać się po pampersie, siusiak zaczerwieniony, podejrzewam, że może mieć jakieś zapalenie pęcherza... Nie wiem czy czekać do poniedziałku, czy co. Temperatury nie ma.

Jak nie urok, to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Anetko. No dawno takiego go nie widziałam. nie mogę się poniedziałku doczekać.

 

Franuś i Natka oboje piękny. Natka coraz poważniejsza. pewnie też Wasze ostatnie przeżycia Ją do tego zmuszają, aby szybciej spoważnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu absolutna premiera...z dzisiaj..

spokojnie patrzałam na poczyniania syna, finish mało o zawał serca mnie nie przyprawił:o

 

Już nic nie pisze, patrzcie sami na zbója:

 

 

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/vg/va/50xc/GigeAP3Ao7tv9mKbbX.jpg

 

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/vg/va/50xc/GpYd0OWzFkMbKAKY7X.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co, przecież to są ćwiczenia usprawniające:lol2: Wszystkie zdjęcia baaaaardzo ładne a minki Łobuziaka nie do podrobienia:yes:

Furagin odkaża przy zapaleniu pęcherza; pomaga wywar z korzenia pietruszki, herbatka z liści poziomki. Jednak wolałabym aby EZS coś doradziła,bo ja mówię o tym co ja brałam. Pokręcę dla Stefka,Martynki no i Frania oczywiście:stirthepot::stirthepot::stirthepot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga uwielbiam twoje komentarze do zdjęć :)

Zdjęcie z minką wygrywa!!! Powiem ci że uśmiech Frania ma niesamowitą moc. Jak on się uśmiecha, tak szczerze i tak zaraźliwie nie ma bata żeby nie odpowiedzieć tym samym. No i widać że zbój z niego coraz większy chyba niedługo spełni się przepowiednia ciotek że mamuśka za nim nie nadąży ;)

Trzymam kciuki za wszystkie chorowitki, moją małą też coś bierze... Żelciu mam nadzieję że ze Stefkiem będzie coraz lepiej i cokolwiek to jest to pójdzie sobie szybko precz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franusiowe minki i poczynania nie wymagaja komentarzy, jest przesłodki a Natka wyrosła na śliczną panienkę.Zainteresowanie załączoną książką świadczy o tym, że rosnie z niego zdrowy mężczyzna. Trzymam kciuki i pomieszam trochę za wszystkich chorowitków (nie wymieniam imion aby nikogo nie pominąć):stirthepot::stirthepot:.

Całuski od forumowej babci Franusiowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...