Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

Agnieszko

Po obejrzeniu dzisiejszego programu o Franiu postanowilam sie w koncu ujawnic.:bye:

Sledze losy waszej rodzinki od kilku lat.Twoj blog od samego poczatku.

Historia Frania zostala pieknie pokazana w dzisiejszym programie.Bardzo wzruszajaca.

Agnieszko jestes niesamowita.Brawo

Powodzenia

Agata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To przyszło Ci Się męczyć w tym luksusie?fiu,fiu,z kawiorem????:D A ja na to:fajnie:)może nie spałaś,bo szkoda przesypiać taaaki luksus???:)

Filmik jest wspaniale zmontowany,a z tym spacerem,,,.I urzekł mnie spokój Kosy:),choć za brak wiary w mowę Frania chyba klaps:)To kosmiczne zadanie przekazać 4 lata życia,walki o zdrowie w 5 minut.Dałaś radę,Piękna Pani z telewizji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agata, dzięki:)

I cieszę się, że się odezwałaś:*

 

Prababko, luksus trwał zbyt krótko, zebym się w nim odnalazła;-)

Na śniadaniu był stół szwedzki, na nim m.in. różne wódeczki, naleweczki i likierki do wyboru (taaaaaaaaaaaaaaak) - jak kusiło, by dla fantazji ułańskiej i zabicia stresu...;-) Skończyło się na rogaliku z dżemikiem;-) Taki luksus:)

 

Zochno - wszystko jest prawdą. Niestety.

(czarny wyszczupla),,,:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie zaglądałam, a dzisiaj na L4 trafiłam na Was w DDTVN.

Super wyszło, czytelnie, emocjonalnie, serdecznie!

Buziaki dla Franka i kciuki dla Natalkowego marzenia :D

 

Artmag, ja tylko żałuję ze tak mało o Natce było..

Ale spróbuję to nadrobić jakoś jutrzejszym wpisem na blogu.

 

Przywiozłam dziś trochę ciastek kupionych na dworcu w Katowicach (jaki dworzec!!!!!! szok!!! po remoncie to inny swiat!), oglądała program, wcinała eklerka kajmakowego i się rozpływała. Troszkę mało naszej dziewczynki było..I ja miałam powiedzieć o niej i..czas kurcze. Za mało.

I zrobimy wszystko by Natkowe marzenie spełnic:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałam!!!

Wyszło pięknie. Filmik wspaniały. Niby taki krótki, a tak dużo się w nim zmieściło. Miszczostfo! No ale to pochwała filmowców, a najważniejsze, że Wy pokazaliście się jak zawodowi aktorzy. Siła spokoju! No, poza Franiem, który zaprezentował radosną spontaniczność.

Za to rozmowa w studiu - kiepska. Stanowczo za dużo mówiła pani redaktor. Powinna poprzestać na przedstawieniu Was i pozwolić mówić lepszym! Podziwiam Twoje opanowanie i perfekcyjną realizację planu - w tak krótkim czasie powiedzieć tak dużo, w dodatku robiąc to spontanicznie i z wdziękiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, nic straconego. Po takim występie nie będziesz się mogła opędzić od propozycji wystąpień w telewizjach wszelakich. Zdążysz powiedzieć wszystko.

 

PS. To pierwsze powinno być o jeden wpis wyżej, a drugie to odpowiedź na Twój poprzedni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co ja mam powiedzieć ??Świetnie było :) Mistrzostwo wykorzystania czasu :)

I pięknie wygladałyście :)

 

 

No i wściekła jestem na Was koleżanko :mad: było mówić,ze wracacie przez K-ce ? przechwyciłabym Was na kawkę do siebie.

 

Ale i tak Cię to nie minie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam jeszcze raz:)

 

Zaczynamy coroczny maraton problemów oddechowych Frania, kurka wodna.

I boimy się teraz bardziej ze względu na epilepsję.

Nie wiem, co ze szpitalem za 2 tyg, w ogóle boję się tej hospitalizacji, bo jesli pod koniec wrzesnia Franio wyszedl z oddziału z infekcją dróg oddechowych, to co będzie teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga,

 

Może tym razem będzie lepiej - i obejdzie się bez infekcji.

 

Trzymam kciuki za Frania.

 

Nie będę oryginalna - występ bomba> Twoja swoboda wypowiedzi fantastyczna.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...