Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aga, za chwilę zacznie się coroczna aukcja dla Marymontu. Pamiętasz, że to zawsze w okolicach 6.12. A dwie aukcję w tym samym czasie, się nie da.

Mirek napisał, że operacja jest w kwietniu.

Może, dobrze by było wykorzystać teraz czas aukcji dla Marymontu, to znaczy jakoś pod koniec aukcji dla Marymontu dać znać Ludziom, że Dziewczynki potrzebują pomocy, że muszą na operację uzbierać 20.000. no bo mało ludzi o tym wie, a tak by się przy okazji tamtej aukcji dowiedzieli.

No i jakiś termin udeptać w miarę wcześniej, by był czas na przygotowanie fantów.

Aha, prowadzących aukcję trzeba znaleźć. Na razie wiemy, że Kendra i EdytkaB się zgłaszały, ale to było kilka m-cy temu, będzie trzeba to potwierdzić, no bo prowadzącym też termin musi odpowiadać.

Jakoś nie wiedzę możliwości załatwienia wszystkiego tak szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani przypominam...., Franio ma aukcję świąteczne na Allegro. Są tam, między innymi prace naszych Forumowiczek, bardzo proszę zerknijcie, bo warto!

Przepiękne poduszki Agduś, cudowne serwetki Parbabki, są też kartki i dużo innych rzeczy na prezenty..., wszystko rękodzieło, każdy drobiazg to małe dzieło sztuki. Święta idą, pomagajmy proszę! :hug:

http://charytatywni.allegro.pl/listing?charityOrganizationPurposeId=139

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prababko, właśnie Twoje serwetki zalicytowałam. :wiggle: No i ikonkę piękna (mam nadzieję ;-)) kończę na aukcję. Trzeba to rozruszać. Napiszę też info na blogu, choć na moim blogu mało odwiedzających, ale zawsze to coś. ;)

 

Aga, zapomniałam, napisz może, że bombki są duże, 11cm średnicy.

Edytowane przez Żelka
zapomniałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękiŻelko:) sama Sobie takie mogłaś...:)ale one są efektowne,mam nadzieję:). I mam cichą nadzieję,że Ci się spodobają.Napiszę też tu,bo nie wiem gdzie-ostatni z komplecików serwetek jest jasnożółty (na zdjęciu tego nie widać) a może kolor by się komuś spodobał.Jesteś niesamowita,czekam by zobaczyć ikonkę:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prababko, ja takich serwetek nie umiem robić, o nie, to za trudne dla mnie! Szydełkuję początkowo i tylko z grubej włóczki, bo to najłatwiej mi idzie. Kordonek raz tylko był w obrocie, bo chciałam zobaczyć jak to się robi i stwierdziłam, że takie cienkie to sztuka wyższa. Tym bardziej podziwiam Twoje serwetki, że wiem jakie to trudne, precyzyjne i ile to roboty. I podobać się będą, i pamiątkę będę mieć od Prababci naszej forumowej. ;-)

U nas dziś dzień jeszcze nie nastał, jest tak ciemno, że zdjęć ikony nie mogę zrobić. Idę ze Stefciem na zajęcia do szkoły, może jak wrócimy to się rozjaśni i wtedy się uda, to pokaże. :bye:

 

Wklejam fotki ikonki, choć cały dzień dziś ciemno, jednak jakoś się udało.

Nie umiem wklejać większych zdjęć, po kliknięciu się dopiero powiększają.

DSC05948.jpg DSC05952.jpg DSC05954.jpg

do zakupu tutaj ;-)

http://charytatywni.allegro.pl/ikona-obrazek-ikonopodobny-i3832373

Edytowane przez Żelka
zdjęcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Prababko, ale jak na razie chętnych na nią nie ma. :-(

Aga, wygrałam aukcję ze serwetkami Prababki, ale mam kłopot z zapłaceniem za to przez ten cały PayU. Nie pokazało mi opcji aby wybrać zwykły przelew na poczcie (wiem dynozaurem jestem), więc myśląc, że coś na poprzedniej stronie przegapiłam cofnęłam o stronę a tu mi pokazało, że wygenerowała się wpłata i czekają na odpowiedź z banku. :-/

Więc jestem w trakcie, załatwiania, co mam z tym fantem zrobić. Wczoraj mi pan odpowiedział, ale tego co poradził nie dało się zrobić, bo znowu jak klikam na "płacę" nie mam wcale takiej opcji.

Chyba muszę anulować wpłatę i od początku zacząć, ale to dziś po południu poczekam na Stefcia rehabilitanta, to młody człowiek, zna się na normalnym świecie ;-) to mi pomoże.

Przepraszam za zwłokę! :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kjuto kochana dziękuję, udało się anulować i już jest zapłacone! :wiggle:

Prababko, ja też kiedyś tak miałam, to mi sprzedawca powiedział, że to jakoś przez koszyk trzeba, ale to jak kup teraz to wiem, ale licytacja, to pojęcia nie mam. Też jestem zdania, że powinny troszkę to uprościć, bo nie każdy siedzi w necie i zna się na nowościach i zmianach. Ja już kupuję tylko tam gdzie można zapłacić w domu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu, przepraszam Was, ze tu nie zajrzałam, ale nie nadążam. Mamy taki Armageddon w domu z wysyłką ksiazek, że nie wiemy, jak się nazywamy.

A jeszcze teraz Franka zaczyna rozkładać choróbsko.

Dzięki wielkie że tu odpowiadacie na pytania sobie :* Samopomoc górą :*

 

Ogromnie dziękuję wszystkim za przedmioty na aukcje i za licytacje.

Miki, dzięki za cudne bombki, Prababko za serwetki :*

 

Celem jest zakup oprogramowania do nauki mowy, a własciwie już do ćwiczenia struktury języka. Wersja najprostsza to 1550 zł. I już właściwie zbliżamy się do tego celu :)

Edytowane przez AgnesK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prababko, ogromnie się cieszę :*

 

Pogoniona przez Miki wystawiłam przed chwilą podarowane dziś (przez Miki właśnie) trzy bombki. Aukcja kończy sie 15.12, żeby bombki dotarły przed świętami :)

 

http://charytatywni.allegro.pl/bombka-medalion-zakochane-dzieci-dzielny-franek-i3872306

 

http://charytatywni.allegro.pl/bombka-medalion-balwan-podwojny-dzielny-franek-i3872256

 

http://charytatywni.allegro.pl/bombka-zlota-dzielny-franek-i3872202

 

I wszystkie aukcje świąteczne: http://charytatywni.allegro.pl/listing?charityOrganizationPurposeId=139

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana Agusiu dziękujemy za książeczki. Dziewczyny przeszczęśliwe każą sobie czytać wieczorami. Oczywiście Karolinka wypytuje o wszystko. Nawet o to jak wygląda ta ciocia Aga i skąd nas zna. Podało też wczoraj bardzo poważne stwierdzenie "ta ciocia musi mieć dużą głowę" na pytanie dlaczego Karolcia stwierdziła "napisała książkę to musi być mądra" :)

Prostota rozumowania dzieci jest dla mnie zawsze rozbrajająca. Pozdrawiamy i ściskamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książka piękna, bardzo potrzebna i pomocna.

Kiedyś jak Stef był malutki, pamiętam, oczy mi się otwierały jak czytałam Delacato "Dziwne niepojęte". Twoja książka tak samo otwiera oczy. A bardzo łatwo się czyta i wciąga tak, że żal ją odstawić i iść za pracą. :-) Nawet sobie nie wyobrażam ogromu pracy przy tym, ale dużo dobrego zdziała. Każde przedszkole, i każda szkoła podstawowa, powinny ją mieć w programie obowiązkowym. ;-)

 

p.s. czekam na adresy tych co wygrali aukcję, jutro się kończą, więc w poniedziałek wyślę. :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...