Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

Franiulek zgodnie z przepisami zagorączkował na wieczór i cuś zielonego mu się ulewa. :-?

 

Czyli generalnie wszystko w normie.

W poniedziałek jak został spacyfikowany, to nie dziwota, że mu w brzuszku stanęło i sobie nie wyszło.. :-?

 

 

 

Jak sie spotkamy to cie ponoszę na barana :D :D

Gałka ..strzelasz sobie teraz w kolana :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aga dzwoniła i do mnie, że mały jest dalej na OIOMie ma gorączke i zastój pokarmu w żoładku. Lekarze go badaja a ona poleciała coś kupić do zjedzenia.

Franio nie daj się trza być twardym ty supermen jesteś pamiętasz

 

Jak znajdę kabelek do tel do wstawię zdjęcie kurczaczka. (Chyba że ktoś ma szybciej to podeśle mms tylko numer podać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzę, że nasz Franio da radę, jak zawsze, choć pod górkę ma - też jak zawsze... :mad:

Ale jestem i choć z dalekiego wyjazdu i nieregularnie (nie mam jak, nie jestem w kraju), to staram się zaglądać, a myślec to myślę i modlę się cały czas.

Dobre anioły na OIOM wysyłam, mnóstwo dobrych aniołów, wszystkie dobre anioły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieści mam tylko z czw po południu że Franio został z OIOMu do swojej sali przewieziony(tzn chyba bo jak inaczej rozumieć że Aga jest z nim i wszystko koło niego rob). Miał być badany przez neurologa. A i wyjdą najwcześniej kilka dni po świętach. Ale nic więcej nie wiem. Jutro spróbuję się czegoś dowiedzieć. Zła byłam bo przez 2 dni nic nie mogłam wam napisać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwunia, ja mam nadzieję, że to własnie tak jest, że został juz z OIOM-u zabrany, bo nie potrzebowski był. 8-)

No, jak to nasz Franulek. :D

Modlę się cały czas, myślę i wspieram, dla niego nawet zaczynam uczyć się nowego forum. :oops: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarłam wreszcie...45 minut walki o wejście, zalogowanie i utrzymanie pozycji.

Franiulek jest non stop na "schabowych " ( kroplówkach ) Agnieszka go dopieszcza

 

Kolega nam ciut schódł był ( Aga mówi że 200 g ale przy jego wadze to dużo za dużo ) , jest wciąż na lekach p/ból.

W każdym bądź razie jest dobrze.

 

Nowe forum. Heh.. Gdzie się człowiek nie ruszy- wychodzi, że jest goopi, jeszcze zwyzywali od seniorów.. zabrali wersalkę...buuuuuu

 

Czy ktoś wie, jak się odbiera pocztę ???? Jakaś ograniczona widać jestem, bo mam wiadomości na pulpicie a nie wiem jak klikać, bo metoda starego typu - kliknij w post nie działa. To w co mam klikać ???

Edytowane przez ziaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarłam wreszcie...45 minut walki o wejście, zalogowanie i utrzymanie pozycji.

Franiulek jest non stop na "schabowych " ( kroplówkach ) Agnieszka go dopieszcza

 

Kolega nam ciut schódł był ( Aga mówi że 200 g ale przy jego wadze to dużo za dużo ) , jest wciąż na lekach p/ból.

W każdym bądź razie jest dobrze.

 

Nowe forum. Heh.. Gdzie się człowiek nie ruszy- wychodzi, że jest goopi, jeszcze zwyzywali od seniorów.. zabrali wersalkę...buuuuuu

 

Czy ktoś wie, jak się odbiera pocztę ???? Jakaś ograniczona widać jestem, bo mam wiadomości na pulpicie a nie wiem jak klikać, bo metoda starego typu - kliknij w post nie działa. To w co mam klikać ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa newsy od Agi i Frania cytuję:

 

z wczoraj wieczora:

Franuś z każdym dniem lepiej. Dziś pozbył się kolejnych 2 wenflonów: spod obojczyka i podudzia. Nie jest już karmiony przez sondę i zjada coraz więcej ale płyny i tak dostaje w kroplówkach. Źle toleruje leki- ma rozwolnienie jak przy rotawirusie. Cały czas jest podłączony do kardiomonitora. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej niż dziś.

 

i z dziś rana:

Franio miał rano wymieniane wkłucia. Spłakał się bardzo biduś, bo ma już tyle zrostów że ciężko znaleźć dobrą żyłę. Dziś też konsultacja chirurg i neurolog. Od wczoraj mały ma zmniejszony luminal i nie przesypia całej doby, dobry neurolog już może dokonać jakiejś oceny.

 

Franio dzielny kurczaczku trzymaj się... Aga sił sił i sił zycze

 

 

trzymającym kciuki i wspierającym życze spokojnych i radosnych Świąt (no nie mogłam czekać z takimi wieściami)

Ziaba a jak klikniesz na wiadomośći obok wyloguj się na samej górze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świątecznie pozdrawiam fanów Franusia i mocno wspieram myślą naszego Ulubieńca oraz jego Mamcię. Żelko,piszę tutaj podziękowanie za oliwki, bo nie potrafię inaczej. Troszkę się pocieszyłam,że nie ja jedna błądzę.W oczekiwaniu na same dobre wieści, będę walczyć ze swym małym zaawansowaniem komputerowym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałam z Agą. Franio aktywnie próbował też z ciotką pogadać :). Dziś Franio był na spacerze. Zasnął od razu po przejściu przez drzwi z klinki. Wg pani neurolog mały ma lekkie tyły w stosunku do wieku korygowanego w fizyczności i wielkie przody w kontakcie i umysłowości. A to dobrze wróży. Aga próbuje załatwić konsultację u znanej pani neurolog (tej co na oddziale jest raz na mies) by obejrzała Frania i ustawiła mu rehabilitację. Mały organizm jeszcze odreagowuje operacje i podwójne znieczulenie ale tak może być i przez najbliższy mies. Generalnie jest ok. Jedynie w sali obok Agi leży dziewczyna z dzieckiem nadkażonym rotawirusem i nie chce nie wychodzić z sali :-/ Ale to sala obok więc jest nadzieja że Franio nie złapie.

 

Wielki szacun dla tej dzielnej mamy i jej małego synka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...