Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Boszsz, dokulałam sie wreszcie! :D

Franulek, ja wiem, jak zawsze, że w końcu wszystko będzie dobrze i że w końcu, jak zawsze, DASZ RADĘ.

Kciuki trzymam cały czas zaciśniete, myślę i modlitwy i anioły ślę!

Twoja wkurzona na nowe forum ciotka DPS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wszyscy narzekają na to nowe forum. Dla mnie jest jakoś mało czytelne i trudno się tu połapać. Nie wiem, co było złego w starym. Może Szanowna Redakcja oświeci nas, czemu miała służyć ta zmiana, bo jakoś nie widzę zadowolonych z nowej wersji. No i otwiera się również długo. Nie mogę też wstawić emotikonki tam, gdzie chcę- od razu wskakuje mi na początek. buuuuuuuuuuuuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś juz byla podobna akcja z "nowym forum" , jakies dobrych parę lat temu . Zmiana kolorow, inne ramki i oczywiscie mulenie tak jak teraz.Ci co mieli mniej cierpliwosci i pewnie wiecej obowiązkow z budową powykruszali po trochu....

Potem zajrzalam na stare smieci po paaaaaru latach i wydawalo mi sie ze wrocilo to stare dobre forum..... Stare " ryjki" pewnie je pamiętają .Teraz to takie deja vue :-)

Taki wirus pewnie.

 

Mam nadzieję ,ze jutro wszyscy wrocą do pracy i ten "ręczny hamulec " zlikwidują.

Edytowane przez feyrus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojjj słuchajcie kciuki potrzebne na już

pamietacie jak pisałam że do mamy z dzieckiem z sali obok przychodzil w odwiedziny dziadek z rotawirusem...

Gdybym była na miejscu to bym chyba tą babę z bezmyślnym dziadkiem po prostu rozwałkowała....

 

Franiowi dziś skoczyła temp do 39 st. szybka interwencja i wynik badań rotawirus. Maluszek strasznie cierpi boli go brzuszek wymiotuje i ma rozwolnienie... prosze was trzymajcie kciuki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Półtorej godziny na wejście i zalogowanie to jakaś paranoja !!

Sylvia serdeńko, możesz być pierwszą donosicielką wieści ? Będę mieć urwanie łba przez chwilę a potem wracam w maju. Teraz mam łącze, więc już dziś pięknie upraszam.

 

Franulek - serce żal ściska, za co to biedactwo tak zbiera..

Najcieplejsze modlitwy przesyłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa newsy od Agi i Frania cytuję:

 

Źle toleruje leki- ma rozwolnienie jak przy rotawirusie. Cały czas jest podłączony do kardiomonitora. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej niż dziś.

 

Już wtedy coś się zaczynało. Teraz poszło.

Mam nadzieję, że szybko zwalczy...

A co z neurologiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...