Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

Dzisiaj spotkała nas wielka tragedia,zginęlo tak wielu wspaniałuch ludzi. Cześć ich pamięci!

 

Franulku kochany! jeszcze troche wytrzymaj a wkrótce zakończą się Twoje kłopoty i wszystko będzie dobrze.

Tobie i Twojej dzielnej MAMUSI Zyczę wytrwałości i szczęśliwego zakończenia leczenia i rehabilitacji.

Forumowa babcia Franusiowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość Flawia

u nas też nie przejęto sie zbyt mocno klebsjellą i wypuszczono ze szpitala bez sprawdzania czy już znikła...

Ale napisz co dokładnie wyczytałaś, pliz... No może nie wszystko napisz, tylko niektóre ciekawsze :-) Może Pani dr specjalnie zapomniała u Ciebie papierów... Ja bym też sie chętnie dowiedziała szczegółów porodu mojego dziecka, nic nie wiem, obija mi się o uszy, że nie oddychało, ale nigdzie nic nie jest napisane...

Dbaj po prostu o swoje dzieciątko i postaraj się nie myśleć za dużo o tym, jakie ono kiedyś może mieć problemy. Nie martwmy sie tym, czego nie wiemy... A wiedzę musisz mieć jak największą bo najlepszym lekarzem dla Twojego dziecka jesteś Ty....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te pałeczki to w sam raz takim co rotawirusy roznoszą! Myślę i anioły wysyłam ku Wam, by apetyt wrócił i Franio zdrowy był. Będzie dobrze i wrócicie do domu,jeszcze troszkę. Trzymam kciuki.

 

Nie rozmyślaj nad tym co przeczytałaś,to już było!

Dzisiejszy dzień ciężki i smutny nad wyraz..I znowu Katyń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnes prosiła, żebym napisała więc przepisuję sms

 

"rano znowu wymioty chirurg na konsultacje decyzja o rtg jelit i płuc.Ostatnio wyszly zmiany zapalne.Ta klebsiella to pneumoniae.

A najgorsze, że i ja zaczynam się coraz gorzej czuć."

 

Kurcze znowu pod górkę, biedna Agnieszka naganiajcie dobre myśli.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzielna z Ciebie kobieta !

 

bedzie dobrze zobaczycie.

 

Trzeba myslec pozytywnie , wiem ze to trudne , ale myslac zle przyciagamy te zle zdarzenia i sytuacje.

 

Ktos mi powiedzial kiedys aby na kartce papieru napisac to o czym sie marzy i wlozyc to pod poduszke ,( trzymalam kartke pod poduszka ponad rok)

 

byla pognieciona , wymietolona i

 

nie uwierzycie ale mi sie spelnilo.

 

Aga , karteczka pod podusie i mocno , mocno w to wierzyc!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Ktos mi powiedzial kiedys aby na kartce papieru napisac to o czym sie marzy i wlozyc to pod poduszke ,( trzymalam kartke pod poduszka ponad rok)

 

byla pognieciona , wymietolona i

 

nie uwierzycie ale mi sie spelnilo.

 

Aga , karteczka pod podusie i mocno , mocno w to wierzyc!!!

 

 

Moja juz wyblakła i wytarła się prawie na pergamin,ale ja pamietam co na niej pisało i przekładając te strzępy papieru, ciagle wierzę,że się spełni

 

 

Aguś, Franio...juz jakiś czas temu mam Was na nowej karteczce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...