Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

Oz, cieszę się, że to napisałaś. Zdanie Żelki o fundacji też było jak najbardziej pozytywne:) A ten długi czas oczekiwania na refundacje związany jest po prostu z dużą ilością dzieci w fundacji.

 

Coś jeszcze miałam napisac, ale...zapomniałam.. Starość panie..;-)

 

Aaaaaaaa, sprawdzaliśmy PIT z ub roku. Nasz 1% przekazliśmy w ub roku na fundację...Dzieciom Zdążyć z Pomocą:) No i jak tu nie wierzyć, że wszystko wraca?..;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja uważam jak wujek Zbigniew - czas na nowe foty! :D

 

Cieszę się, że Sylwia dzielnie się trzyma i walczy, że Franus tak pięknie na wadze przybiera i sprawność mu tak wspaniale rośnie.

Wklejaj, Aguś, wklejaj! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zdjęcia wkleję, ale najpierw wieści.

A raczej WIEŚCI!!!!:)

 

Po kąpieli wieczornej dzisiaj Franek po raz pierwszy dotknął łapkami stópek!!!!!!

Jeszcze w Warszawie każdy lekarz mówił mi: bardzo słaba praca nóg, ale może po operacji się poprawi. No i JEST!!!!!

 

Waga też słuszna: 6.600!!:)

Mały rąbie aż miło:) Dziś wieczorem nie dał rady i znowu była jazda do wymiotkowa.. ale jak jamnik..za 20 min wrąbał 100ml mleka... Az się boję go karmić:)

 

Zaraz zdjęcia wkleję:)

 

Co za piękny wieczór:) I oby teraz już jak najczęściej takie dobre wieści były:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas kąpieli w wanience Franula leży jak sparaliżowany... Nie ruszy ani ręką ani nogą.

Przez przypadek (po kolejnym rzyganku i konieczności szybkiej kąpieli skrzata) odkryliśmy nowe możliwości naszego zlewu..;-) Franek uwielbia się w nim kąpać (choć na tym zdjęciu może nie do końca to widać..;-) ). Zastanawiam się tylko jak te cowieczorne pluskanki zniosą meble łazienkowe..;-) Ale co tam meble, radość z kąpieli..bezcenna:)

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/ea/vd/fv9b/vmKbgJHQSJaU5E6jXX.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy patrzę na Frania, tego cudnego, różowego, słodkiego i niewinnego małego bobaska, to nieodmiennie mnie zdumiewa: ilez siły woli i ducha walki w tym małym cudnym słodkim ciałku i główce malutkiej! :jawdrop:

Fantastyczne. Cudowne.

Szykujemy sie do siadania. :cool: :D

 

Buziaki i dobrej nocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...