Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aga Franiu przeuroczy! Jak tak dalej pójdzie to on Kochana bez siadania i innych pierdololo poprostu wstanie i pomaszeruje!

 

a potem bedzie......Franus poczekaj ... Franus nie uciekaj mamusi .......jeszcze zobaczycie jak on bedzie broil , biegal , i uciekal ...........hehehe

to jest dzielny , silny chlopak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, super wieści :D

Zdjęcia przecudowne :D

Nasz cudowne i wspaniałe dzieci :D

Tylko gratulować :D

Franuś pięknie przybiera na wadze :D ciesz się, bo jak później zacznie Ci wybrzydzać, że marchewka NIET, albo mu się ziemniak do podniebienia przykleił i nie może już jeść, albo że ma uczulenie na to i tamto (cytuję ze swojego ;) ) to zobaczysz ;)

Naprawdę, bardzo się cieszę :) niedługo będziesz musiała za nim ganiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóz Matka- jak Ci to powiedzieć..... sama żeś chciała! Teraz będziesz jak ten chudy bocian dzwigać słonia- zupełnie jak w Twoim avatarku - hie hie

Strasznie się cieszę że Franula ruszył i to jak ruszył! Jak bolid Kubicy!!! Myślę, że teraz szybko nadrobi to czego nie mógł przez tę cholerną przepuklinę. Zaraz zacznie się obracać, raczkować, chodzić..... i się zacznie :D Proszę ucałować od ciotki w te pysie cudne!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane cioteczki, babciu, wujkowie, dziadkowie..dziś ŚWIĘTUJEMY!!!!!!

 

Powodów jest kilka:) (postaram się stopniować napięcie..:) )

 

1. Lewą nóżkę Franek już prawie wkłada go gębuli.. milimetry go dzielą..;-)

 

2. Czuć już prawą dolną jedynkę!!!!!! Walimy ostro paracetamolem i orajel gel'em (ale spooookojnie, w dawkach dozwolonych:) ), bo męczy się chłopina okrutnie, ale tak sobie myślę, że jutro to i widać będzie piknie, może i obie jedyneczki:)

 

3. Waga: +20 gr czyli 6.750:)

 

i HIT dnia..

4. Przed kąpielą, rozebrany do rosołu (czyli tak, jak lubi najbardziej:) ) Franula nasz kochany... obrócił się z pleców na brzuch przez lewe ramię!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sam!!!!!!!!!!!!!

Chwyciłam go z radości w ramiona, podniosłam do góry i zaczęłam wydawać z siebie okrzyki radości, co skończyło się przerażeniem w oczach dziecka i płaczem:) Musze uważać, bo jeszcze chłopina się zniechęci:)

 

Świętujemy!!!!!!

Jessssuuuu, jaka jestem szczęśliwa!!!!!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matka - przecie Ci mówiłam, że WIEM.

Czego Ty się tak dziwisz, co? ;)

Franus dziecina słodka i silna jak mało kto z nas - on w całej pełni tego słowa jest Waleczny przez duże W! :lol:

 

I ten jęzor - bossssski!!! :lol2:

 

No zobaczysz, niedługo, już niedługutko będzie się podciągał na rączkach, próbując usiąść. :cool:

Mam nadzieję, że już się czeszesz teraz starannie i nie straszysz dziecka? ;) :rotfl:

 

Buziaki dla Was obojga!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...