Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

O matko, matko, jakie fajne zdjęcia, jak zawsze!!! :lol:

:wave:

No po prostu super, a zdjęcie z piciem - sama radość, jak sobie przypomnę... ;)

Pamietacie jeszcze ten czas, kiedy drżeliśmy o Franka?

A teraz???

Te miny - umarłam, jak zwykle!!!!

\

Buziaki wielkie dla Was obojga, dla Franciszka K. pierdziochy w brzuszek!

 

A w ogóle - Ziaba, gdzies Ty???

I co u Ciebie???

I czy wszystko w porządku?

I dlaczego się nie odzywasz?

I ja się na to nie zgadzam!

I proszę się odzywać i meldować, co słychać i w ogóle!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziękuję za wszystkie zachwyty:)

 

Melduję, że dostaliśmy na 1.09 termin w CZD (już powiedziałam Natce... kurcze, obiecałam jej że będę na rozpoczęciu roku szkolnego a tu taki klops..:( Na zakończeniu nie mogłam być, bo wyjazd z Frankiem, obiecałam, że będe na zakończeniu a tu 1.09 CZD i 2.09 mamy się stawić w IMiDz... Nie da razy przestawic terminów. Wszystko dopięte na ostatni guzik - Franek bedzie miał bilans roczniaka jakby na księżyc leciał.. Oto jakie poradnie w obu tych instytucjach mamy zaliczyć: rehabilitacyjną, neurologiczną, onkologiczną, neonatologiczną, immunologiczną..chyba wsio.. aaa endokrynolog jeszcze).

 

Ech...ciotka Ziaba zapomina o nas..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w tej butelce było coś dobrego! Sam mniód! Franio czarujący i do schrupania. Co do zbiórki to należy chyba pisać do szp Redakcji(tak to jakoś było przedtem) A może licytacja min Franusia?Żartuję oczywście,ale są przecudnej urody i warte każdej ceny. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, swojaczko - uważam, że to fantastyczny pomysł - ładna odbitka z taką którąś miną (np. te z cyklu "matka, uczesz się") - cudna pamiątka, ja zaraz bym licytowała! :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depsiu, ale mi to uczesanie wypominasz..;-)

 

Radek powoli znosi manele do auta.. Im mniejsza osóbka tym więcej ma bagaży:)

 

Trzymajcie kciuki za Frania, proszę.

Postaram się w miarę regularnie podsyłać raporty smsowe. Sylwia będzie w innym wymiarze, więc obiecuję oszczędzać bidulkę:)

 

Do poczytania za 2 tygodnie, kochani:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się w miarę regularnie podsyłać raporty smsowe. Sylwia będzie w innym wymiarze, więc obiecuję oszczędzać bidulkę:)

 

Aga żebym ja Ciebie nie pooszczędzała :jawdrop: w komórce mam net pisz ile chcesz i kiedy chcesz będę wrzucała na forum no chyba że będę rodzić to wtedy dopiero po porodzie prześlę... :wiggle: I kciuki za Frania zawsze i wszędzie. A my jutro 38 tc kończymy. Jak będę wiedziała czy i kiedy idę na oddział to dam Ci znać a i na forum napiszę.

Na razie to każdemu życzę fizycznie takiej końcówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franuś jak zwykle na wszystkich zdjeciach cudny:). Życzę miłego i owocnego pobytu na turnusie rehabilitacyjnym. Cieszę sie, że udalo sie Wam zalatwic wszystko jak należy, bo postepy u Franusia sa widoczne na zdjeciach. Trzymam kciuki za udany turnus.:hug:

 

Forumowa babcia Franusiowa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to z racji tego, ze jest lato to siedząco będzie wystarczająco GIT.

Nie ma Agnesk to można pogadać za plecami. o zbiórce - bo myślę, że łatwo im nie jest....

co do aukcji - ma ktos z Was doświadczenie z prowadzeniem takiej tutaj? i czas na zajęcie się nią? jesli nie to może po prostu zrzutka ile kto może?

Edytowane przez XX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma Agnesk to można pogadać za plecami. o zbiórce - bo myślę, że łatwo im nie jest....

co do aukcji - ma ktos z Was doświadczenie z prowadzeniem takiej tutaj? i czas na zajęcie się nią? jesli nie to może po prostu zrzutka ile kto może?

 

Popieram zrzutkę. Z aukcją sporo roboty, a pora wakacyjna:). (Choć miło jest wylicytować i posiadać fanty przygotowane przez dobre dusze).

Za Franulę jak zwykle kciuki trzymam, i cieszę się z postępów, i wierzę w niego i Agnes:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Ktoś chce wesprzeć Frania i Agę wpłacając jakąś kwotę, to tutaj jest strona Frania w Fundacji

http://www.dzieciom.pl/10684

Wpłacać można od razu i bez ograniczeń. ;-) A po wpłacie, nawet można zadzwonić do Fundacji i zapytać czy Wasze wpłaty są już na Franka subkoncie i w ten sposób mieć pewność, że do Frania dotarło.

Teraz latem Aukcja raczej nie jest do przeprowadzenia. Z tym trzeba poczekać na ten okres przedświąteczny, co to, co roku jest aukcja na jakieś dziecko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani

 

Teraz ja proszę bardzo o wsparcie (modlitwy i pozytywną energię)

Moja koleżanka z klasy, kiedyś sąsiadka, leży w szpitalu w Edynburgu z podejrzeniem tętniaka. Dowiedziałam się wczoraj wieczorem i nie mogę sobie znaleźć miejsca. Magda mieszkała ostatnio we Wrocławiu, ale rok temu wyjechała do Szkocji do pracy. Cały czas czekam na wieści- wczoraj poleciał do niej jej brat. Wiem, że zrobiono jej otwory w czaszce ze względu na wysokie ciśnienie. Jest utrzymywana w śpiączce farmakologicznej. Błagam, pamiętajcie o niej.

To forum ma magiczną moc i dlatego proszę Was o pomoc.

 

Ula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...