Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

czesc Dziewczynki Kochane ...... ma ktoś wieści od Ziaby ? dlaczego tak nagle przestala sie pojawiac na Forum ? ostatni wpis był 16 czerwca .....prawie miesiąc milczy :eek:

 

ps.....Tabaluga trzymam kciuki za Madzię kciuki..jpg

Edytowane przez Ew-ka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za kciuki. Nadal nie mam wieści o Madzi, cały czas chodzę z telefonem. Proszę, nie zapominajcie o niej.

 

Sylvia

 

Teraz jesteś już bezpieczna- i Ty i Staś. Myślę, że nie każą Ci za długo czekać. Te upały muszą Ci baaaardzo doskwierać. Trzymaj się dzielnie i czekamy na Szybki powrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modlę się i trzymam kciuki za Magdę, także i ja.

 

Sylwia - będzie dobrze, zobaczysz, przyjdzie na świat zdrowy piękny malec, a Ty będziesz w fantastycznej formie, bo bardzo chciałaś tego maluszka! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Dziewczynki Kochane ...... ma ktoś wieści od Ziaby ? dlaczego tak nagle przestala sie pojawiac na Forum ? ostatni wpis był 16 czerwca .....prawie miesiąc milczy :eek:

 

ps.....Tabaluga trzymam kciuki za Madzię [ATTACH=CONFIG]16376[/ATTACH]

 

 

 

Kciuki zaciśnięte

 

 

Ziaba ma się dobrze... chyba, w każdym razie wesoła jak zwykle ale zaganiana nieco ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzie wpisze do siebie na karteczke pod poduszke , bedzie zdrowa i jeszcze nie raz wypije z Toba kawke !!!!!!

 

W Edynburgu sa swietni lekarze , sama mieszkam w Szkocji od 5 lat wiec wiem ! Tu u nas na wiosce to same patalachy , jako znachorka zrobilabym kariere ale Edynburg lub Glasgow maja swietnych specjalistow .

Wiec trzymamy wszyscy kciuki i zobaczycie wyzdrowieje ,

 

 

Sylwia ;-)

skoro masz neta w komorce to jak juz zaczniesz sie rozpakowywac to daj znac

my tu bedziemy obstawiac o ktorej godzinie Stas przyjdzie na swiat.;-)

 

A Franio skoro trzyma juz tak pieknie butelczyne to po tym turnusie jak wroci to .......... duzo duzo wieksza bedzie juz trzymal hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za modlitwy i kciuki za Madzię. Podobno jest dużo lepiej niż się obawiano. Na razie Magda jest w śpiączce, ale próbowano ją wybudzić na chwilę, by wykonać badania. Mam nadzieję, że kolejny dzień przyniesie jeszcze lepsze wieści. Jej brat jest zachwycony opieką nad Magdą- cały czas ktoś z personelu czuwa przy niej, non stop robią jakieś badania. Zresztą jemu też zapewniono pokój przy szpitalu i fachowego tłumacza. Może być przy niej, kiedy tylko chce.

 

Sylvia

Kciuki zaciśnięte- oby jak najszybciej. Trudno znosić końcówkę ciąży w takie upały.

 

A Franio znów zaskoczy nas po powrocie- nasz dzielny Maluszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Ktoś chce wesprzeć Frania i Agę wpłacając jakąś kwotę, to tutaj jest strona Frania w Fundacji

http://www.dzieciom.pl/10684

Wpłacać można od razu i bez ograniczeń. ;-) A po wpłacie, nawet można zadzwonić do Fundacji i zapytać czy Wasze wpłaty są już na Franka subkoncie i w ten sposób mieć pewność, że do Frania dotarło.

Teraz latem Aukcja raczej nie jest do przeprowadzenia. Z tym trzeba poczekać na ten okres przedświąteczny, co to, co roku jest aukcja na jakieś dziecko.

O, Żelko!

Dzięki za przypomnienie, że w ten sposób też można pomóc Franiowi. ( przez te upały człowiek w ogóle nie myśli :) )

Drobna pomoc na pewno ode mnie dotrze, ale to już w sierpniu.

 

Kciuki trzymam za wszystkich potrzebujących!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...