Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

No ja wieeeedziałam, że na Was można liczyć:)

 

Co to? kto to? znam:) Już zamówiłam dla Frania - to ze wskazania p neurologopedy z Zaździerza. Ćwiczyliła przy pomocy tego zestawu z Franiem.

 

Wyczytałam w sieci że "od obrazka do słowa" jest super pomocą, stąd moje pytanie. Anutka, wg Ciebie nie warto kupować? Gdzies wyczytałam, że ten zestaw jest lepszy od Co to? kto to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Malkuś, ciotuńciu koffana..:rolleyes::) Skontaktują się ze mną po weekendzie.

Trza kurczaka ćwiczyć żeby wreszcie powiedział "ciotki czarownice", nie?:rolleyes:

 

A nie wiecie, gdzie nam się ostatnio cioteczka Aneta s zawieruszyła? Może z ziabą na jakiś Karaibach lulki palą?..:rolleyes:

Edytowane przez AgnesK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no trza, trza :) ciesze się

 

XX,ja nie wiem o co chodzi,ale te anginy w tym roku to jakaś plaga, nawet moje młode,które twardo wytrzymuje sezon grypowy,w lipcu angina rozłożyła. A powiedz dlaczego koniec plaży ? Bo z tego co wiem,to dziecko może być w każdym miejscu na świecie,byle by nie wykonywało nic co może go zmęczyć,zero wysiłku fizycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, ja tam wiedziałam, że Franuś po prostu odreagowuje to zamieszanie chrzcinowo - rocznicowe. ;)

 

Dla wszystkich wywary się gotują, do nieba ręce składam i o zdrowie dla wszystkich się modlę, bo jak się dobrze pomodlić, to i cuda mogą się zdarzyć! :lol:

O Martynce też myślę, do modlitw ją dołączam.

Wierzę, że Madzia dojdzie do siebie i że powróci do zdrowia - to potrwa, będą zapewne różne przeszkody, ale będzie dobrze, ja to wiem. ;)

A Franuś już niedługo, niedługutko siadał będzie! :cool:

I łapki się wzmocnią i w ogóle!

Na pewno, na bank. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie napisałam czegoś baaaardzo ważnego - od 2 dni karmię kurczaka w krzesełku!!! (zdjęcie wieczorem)

Jeszcze taki mało wyprostowany siedzi, ale siedzi - opierając się łapkami łapie równowagę:)

Dostaje wścieku na propozycję karmienia na półleżąco - jak do tej pory:)

Reszta czasu na podłodze - tak szoruje brzuszkiem po podłodze, że... nie musze właściwie wycierać kurzy:) Ruchem wokół własnej osi stara się dotrzeć gdzie się da, często się wkurza, bo chce dalej, ale niebałdzo to wychodzi:)

Ale za to na hasło "Gdzie auto?" zamiera w bezruchu, jak hart na polowaniu wietrzący zwierzynę, potem łepetyna zaczyna latac na wszystkie strony, wyraz najwyższego skupienia na twarzy:rolleyes: Po prostu FACET!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XX no wiem o czym mówisz,młody 40,6 miał,ale on przy wszystkich infekcjach wysoko gorączkuje, jego po 2 dniach puściło,więc wierzę ,że u Was będzie podobnie:)

Trzymam kciuki (czarować dopiero się uczę ;) )

 

czekamy na Franka w krzesełku :) już tuptam z niecierpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera no, pracowac miałam, krótkie tłumaczonko wpadło, i ...nie da się tu pracować:rolleyes:

Już wyciągam komórkę i zgrywam zdjęcia:)

A Franek własnie ćwiczy z tatą "pa pa lala, papa po, papa itd...:rolleyes: Dopiero teraz zrozumiałam jak genialna jest ta bajka!

 

XX a kitka to... kitka mamy np czy np...kotka?:rolleyes:

Martynko kochana, zdrowiej ty nam tu!! Nie wygłupiaj się!! Nie takich emocji rodzicom trzeba na urlopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji:

tak najczęściej śpi Franek

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/ea/vd/fv9b/jXh0ifdlYLBTSjcXwX.jpg

 

A oto efekt kolejnego turnusu:)

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/ea/vd/fv9b/IRyrpjuVrTXXca4g9X.jpg

 

ciekawe jak ta łyżka jest zbudowana...

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/ea/vd/fv9b/xa7xNAZUq7bsicXb2X.jpg

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/ea/vd/fv9b/OybE30zP8jJzNzvz9X.jpg

 

Jeszcze!! Jeść!!;)

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/ea/vd/fv9b/uagLS9wwbmD9y4l9CX.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anutka a gdzie jedziecie? Mnie mamy na ostatnim turnusie namawiały na Małe Gacno. Byłaś tam? Na czas listopad marzec zarezerwowałam tylko 1 turnus bo nie wiem jak będzie z synagisem. Jesli nie uda się zabezpieczyć Frania to nie bede z nim jechała na żaden turnus, ale jeśli udałoby się kupić Synagis to pojechałabym z nim w grudniu gdzieś. Tak się zastanawiam czy nie wpisać się na listę rezerwową do Małego Gacna.

Po tych turnusach w Zaździerzu widzę jak mały wzmacnia się po prostu w oczach.. Trafiliśmy tam na fantastycznych rehabilitantów, świetnie się z Frankiem dogadują:)

 

Malka, ale i tak mnie martwi dolny odcinek kręgosłupa Frania - jest wygięty w łuk. Dziś robiłam z małym ćwiczenia na wałku - wyprostowany jak struna, rece do przodu:) Widać więc że jest o wiele mocniejszy, ale i tak ten kręgosłup zgięty koszmarnie.. W wózku więc ciągle go wożę na płasko, tylko do karmienia to krzesełko, żeby nie przesadzać. Zresztą na tych zdjęciach widać, że maluch opiera się albo brzuszkiem albo boczkami, prosto nie daje rady siedzieć.

Edytowane przez AgnesK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, Franio ma jak najbardziej prawidłowe odruchy :) O to autko mi chodzi :)

A jak się tak interesuje łyżeczką, to mówię Ci, będzie jak z moim Tomkiem - dziś po zjedzeniu 8 pierogów ze szpinakiem i sporego kopczyka fasolki szparagowej mocno się spłakał, że nie będzie dokładki :jawdrop: ;)

Cudownie się ogląda Franusiowe postępy :) Buzia sama się do monitora uśmiecha :) Brawo, super! :):wiggle::wiggle::wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...