Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kochani, ja tak dopiero koło 21-22 siadam na FM, gdy Franuś oporządzony smacznie śpi:)

 

Wiecie co, jestem pod tak ogromnym wrażeniem aukcji..tych wszystkich cudnych przedmiotów, które zrobiliście... Oj, brak mi słów po prostu

 

A Franula dzisiaj waży 3630. :)

Dziś pierwszy raz dostał mleko nie dla wcześniaków!!!

 

Ponieważ to taki dzień przedaukcjowy i ja jestem pod wrażeniem tych wszystkich pięknych rzeczy, to nie będę pisała o pewnych utrudnieniach, napiszę może we wtorek. Powiem teraz ino, że chodzi o Synagis..

 

A na dobranoc Franek dziś przed kąpielą:)

Tą bluzeczkę kupiłam mu w h&m, w dniu, w którym pani ordynator powiedziała nam, że w czwartek (a był to wtorek:) ) wychodzimy do domu:) A tak mamuśce z radości odbiło i kupiła synkowi sweterek z napisem ACDC

:D

 

http://foto0.m.onet.pl/_m/9cbb576ecbde155c9d08cf391b5accc4,10,19,0.jpg

 

 

Matko Dyrektorko, chylę czoła przed Twoim kunsztem.. Po prostu.. mistrzostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim imieniu proszę całować w duży paluch u prawej stópki :D

 

Ok..mówisz i masz :D

 

Już słysze jak Franek chrumka w łóżeczku, zaraz będzie syrena.. :D Koło północy mam zawsze rozterki czy (i w ogóle po co) kłaść się skać skoro zaraz będzie alarm :D

Przed karmieniem będzie zmiana pieluszki, więc nie omieszkam wycałować i wielkiego palca u nogi :D

 

Dobrej nocy kochani :D

I pięknych prezentów od Mikołaja dziś w nocy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa, jakie dołeczki słodkie, nie mogę znowu! :D

Czy wycałowane od forumowej niełobsmarkanej ciotki? :wink:

 

Dzień doberek, mam nadzieję, że sytuacja z Synagisem mimo wszystko jakoś się uspokoi i że wszystko będzie dobrze, bo... :evil:

Kogoś znajdę, o ani jedno biurko się nie pomylę. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Franek hej Agnes no nie....Franio to ty jednak muzyk będziesz...i to z takim ostrym pazurem!!!!!!!! :lol: :lol:

pięknie się rehabilitujecie...a siły Agnes to faktycznie będziesz musiała mieć coraz więcej....a hantle nie są Ci potrzebne.....masz Franka!!!!!!!!!!!!

łeeeeeeee duży palec już zajęty...więc Franek buziaczek w sedrdeczny od Ciotki ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matka dyrektorka :oops: ja już z tobą sie szarpać nie będę bo ty masz taki talent w łapkach że aż zal na szarpanie.....ale serdeczny jest dziś mój....

Franek nie kupiłam sobie kremu bo zbieram na twoją licytację...jak ciotka będzie pomarszczona to będzie twoja wina...ot co :lol: :lol: :lol: ...żarty moje mimicze a jego uśmich...wiadomo co ważniejsze.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paluszki podzielimy, spoookojnie :D

 

Franek śpi w stroju służbowym w domu, spacerku nie będzie, bo mży. Odsypia nockę, cwaniaczek :wink:

Spójrzcie na usypiającego Franka :)

Zastanawiam się, co ma oznaczać ten gest prawą ręką... hm...

Mam się już niepokoić? :lol:

 

http://foto2.m.onet.pl/_m/9961333cfa398595289c43933a85a2ea,10,19,0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jeden dzień, gdzieś na początku września. Franulek ledwie oddychał.. Wysiłek oddechowy był tak duży, że mały prawie wciągał żeberka do środka a przy każdym oddechu aż unosił brwi z wysiłku.. Oparłam się o inkubator i modliłam się.. pierwszy raz nie o życie dla niego, lecz o śmierć.. Pomyślałam sobie, Panie Boże dość… Za dużo na te malutką istotkę.. To nie jest więc tak, że ja jestem jakąś super-matką. Kocham tego smyka ponad wszystko, tak jak i Natkę. I tak jak każda z nas dałabym się pokroić za te dwa istnienia kochane.. Ale naprawdę daleko mi do super-matki-bohaterki..

 

"Szlachetny czlowiek wymaga od siebie, prostak od innych."

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...