Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aneta, suuuuuuper:) :wave:

 

Zdawaj relację na bieżąco z rozmiarów dzidzi:).

 

Patrzcie jak nam tutaj kobietki w ciążę zachodzą.. Która następna?:)

 

Słuchajcie, takie życzliwe duszyczki namówiły mnie na aukcje charytatywne na allegro na rzecz Frania. Ja do spraw komputerowych mam stosunek ambiwalentny więc bez pomocy owych duszyczek nic by z tego nie wyszło:) (pozdrawiam duszyczki drogie:)

Mam już zgodę Fundacji, list z aktywacją konta w drodze (użytkownik dzielny_Franek;))

Jak już wszystko dopniemy i konto ruszy, to dam tu znać, ok? Może akurat ktoś z was coś dla siebie znajdzie:)

 

I hit dnia: 2 godziny na okulistyce (źrenice Franuli rozszerzają się koszmarnie) i najwazniejsze: siatkóweczki mają się dobrze!:)

Nasza pani dr oczywiście jak zawsze strzeliła wykładzik, że kontrole regularne, bo faza bliznowacenia po laserze itd.. Ale narazie jest super pięknie:) Kolejna kontrola za 6 miesięcy. Teraz z lekarzami spokój do 1.09. Tylko rehabilitacja i kontrola Fe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że rzadko się odzywam ale jestem prawie codziennie

 

Przede wszystkim chciałam złożyć spóźnione ale najszczersze życzenia zdrówka i szczęścia Franulkowi. Bądź pociechą swoich rodziców- łobuzuj, dokazuj i szalej jak każdy brzdąc ale przede wszystkim bardzo kochaj swoją rodzinkę bo Rodzinka kocha Cię baaaaaardzo. Siły nie życzę bo tak silnego i walecznego dziecka to jak żyję jeszcze nie widziałam!!

 

Aguś- patrzę na Franka i łzy ocieram. Ma w sobie ten kurczak coś takiego że zapada w pamięć i serce. Zawsze pamiętam o Was podczas modlitwy- często myślę jak się macie, jak dajecie radę. Wiem że kiedyś o tych wszystkich trudnościach będzie Ci przypominać tylko ten wątek bo Franula wyrośnie na wielkiego, mądrego, zdrowego faceta- ja to wiem! (nie tylko zresztą ja) zdjęcia z Natką- cuuuuuuudne!! Wspaniałe dzieciaki masz!

 

Anetko- gratuluję! A wiesz że dzisiaj właśnie wywołałam Twoje piękne zdjęcia z Norwegii, które wylicytowałam na aukcji Franulkowej? I tak ciepło o Tobie myślałam. Cieszę się bardzo z Fasolki pod Twoim sercem.

 

Sylwuś- zdrówka życzę Stasiowi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po kilku dniach ciszy:( miałyśmy być na turnusie w Zabajce a znalazłyśmy się w noc wyjazdu w szpitalu po ciężkich 5 atakach padaczki:( cholerstwo:( już dzisiaj jesteśmy w domu z czego bardzo się cieszymy....ale turnus przepadł a tam trudno się dostać;( na kiedy zapisaliście się do Gacna/?:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że z Franiem coraz lepiej. Buziaczki dla Walecznego Roczniaka (poważny wiek)

 

Sylvia, kurcze współczuję tych problemów ze zdrowiem Stasia. Najważniejsze jednak, że działacie i wszystko jest na dobrej drodze. Będzie dobrze.

 

Aneta- gratuluję i życzę duuuuuuuuuuużo radości i spokoju. No i trochę zazdroszczę tego stanu. Uwielbiałam być w ciąży, ale czwórka dzieci wystarczy, no nie?:wiggle:

anutka, strasznie mi przykro z powodu tego co się stało. Maleńka na pewno strasznie cierpiała- 5 ataków. I pewnie też czekała na ten wyjazd. Trudno jest dziecku wytłumaczyć, dlaczego tak się dzieje.

 

Madzia cały czas w szpitalu, powoli dochodzi do siebie. Najważniejsze, że nie ma już zagrożenia życia. Wiadomo, że czeka ją dłuuuuuuuga i żmudna rehabilitacja i na efekty trzeba czekać. Na weekend (właściwie na kilka dni) jadę do rodziców więc na pewno będę się widziała z jej mamą.

Wasze modlitwy i kciuki działają. Po powrocie napiszę na pewno coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś b szybko - do niedzieli będe bez sieci.

 

Wczoraj pierwsze spotkanie z p Natalią było. Niestety wylądowała na niej całą zawartość Franiowego żołądka:( Myślę że to przez pobyt dzień wczesniej w szpitalu... Szlag by to.. Ale p Natalia jest cuuudowna. Bawiła się potem z Franulą przez godzine (na ile się dało) i powiedziała że przez następnych kilka razy będzie przyjeżdżała do nas do domu. Dziś była. Było lepiej. Zdecydowanie.

Od poniedziałku zas zaczynamy zajęcia na basenie. Te za 350 zł/godzinę.

Właściciel obiektu powiedział, że sponsoruje je Frankowi!!!! Dopinanie szczegółów trwało ponad 2 tyg, ale jest!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki dziękuję bardzo za gratulacje:), mamy się nieżle, pierwszą ciążę zniosłam super i mam nadzieję że i tym razem tak będzie;)

Anutka dużo zdrowia i oby bez podobnych przygód.

Super że Madzia ma się lepiej.:)

Aga teraz to już tylko dobre wieści Będziesz nam fundować, w kóńcu Fnanula to SUPERMAN! :wiggle:Fajnie, że będziecie mieć basen ale ceną mnie zszokowałaś:jawdrop:, cóż to za zajęcia będą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, przy pierwszych spotkaniach będę mogła wejść z Franulą do basenu, żeby kurczak oswoił się z terapeutą (bo problemy z rzygankiem). Ja mam cichą nadzieję, że w cenie jest np...lifting pośladków..;):rolleyes::) A na poważnie - jutro opisze jak to wszystko wygląda.

 

Niestety po wizycie w szpitalu znowu walczymy z pawikami franiowymi:( Wczoraj 2 x:( Myślę, że przydałaby nam się wizyta u psychologa dziecięcego specjalizującego się w problemach wcześniaczych.. Nie wiem kurcze jak minimalizować stres franiowy związany z badaniami. Za 2 tygodniu już mamy przecież rajd po lekarzach w CZD i IMiDz:( Podpytam naszą dr prowadzacą w IMiDz, może coś wykombinuje w Wawie, "wciśnie" nas na wizytę u jakiegoś dobrego specjalisty.. Narazie sama chciałam się umówić prywatnie na wizytę u b db pani neurologopedy w Wawie, wiecie jaki jest termin pierwszej wizyty? Luty 2011:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...