Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

 

Aguś, nie rób sobie kłopotu bo ja i tak dzwonić muszę. Co prawda ostatnio nie jestem do końca zadowolona z tej Fundacji. Jest kilka spraw które mi sie nie podobają. Zobaczę jeśli tak jest wszędzie i nic nie da sie zmienić to trudno, ale jeśli nie jest tak wszędzie, to zmienię Fundację.

 

 

 

ale zanim tak zrobię, to mam zamiar pojechać aby wyjaśnić kilka spraw z kimś bardziej odpowiedzialnym, bo te Panie co telefonicznie można z Nimi pogadać, to czasami czegoś nie wiedzą a czasami trafiają sie po prostu i najzwyczajniej nie uprzejmie. (dobra, wiem, czasami mają SPM, ale nawet to nie tłumaczy braku kultury)...

 

 

 

No, ostatnio jak z Taką Jedną w sekretariacie rozmawiałam, to tak mnie zamurowało, że nie potrafiłam odpyskować...

 

 

 

 

A już ten telefon do kontaktu, co to automat się zgłasza i trzeba wpisywać numer ew. potem krzyżyk, a potem numer Peselu..., a jak w tym klikaniu coś nie tak klikniesz to zablokuje ci od razu, przy pierwszej pomyłce, możliwość kolejnego kontaktu przez następnych 20 minut, to już jest normalnie śmieszne, aby nie pisać innego bardziej odpowiedniego słowa.... Czy zawsze ludziom trzeba wszystko utrudniać??? Szkoda gadać...

 

 

 

 

Widzę, że Franus pięknie nóżki smakuje! Jest przesłodki!!!

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś sieć chodzi lepiej, więc udalo mi się wrzucic dwa zdjęcia:)

 

Tu kolejne z serii "Osiągnięcia", czyli jak Franek sięga:

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/ea/vd/fv9b/jDvzth28LsEXX5A14X.jpg

 

oraz kolejne z serii "frankowe miny"

(komentarz dopisać może sobie każdy sam:cool:)

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/ea/vd/fv9b/HIjVTxkgOQ6Ktnd1FX.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/ea/vd/fv9b/m5RnJRfgWQDehb2bfX.jpg

 

to mi się nie podoba, ale myślę, że epizod więc czepiać się nie będę :)

cała reszta cuuuuuudo,

 

 

 

ranysiuuuuu zamkną mnie w psychiatryku :oops: stara baba do monitora się szczerzy i wykrzykuje :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malka ale co, że głowa odchylona do tyłu? On chyba tam na kogoś patrzy, mi sie wydaję.

Ale lepiej dwa razy panikować z niczego, niż ani razu kiedy trzeba, więc Ty gadaj do Agi wszystko i w detalach (nie koniecznie tutaj ale gadaj, gadaj ;-)..., nie Aga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieeeeeeeedziałam że sie do głowy czepisz!!!!!!!!!!!!!!:rolleyes:

Ale Franula faktycznie na coś sie patrzał:)

A jak taaaaaaaaaak długo na to ujęcie polowałam, ze stwierdziłam, że..trudno:)

 

Kurka, wsiadłaś mi na ambicję, będę polowała na zdjęcie bez...ehm...reklinacji;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarze do zdjęcia,a raczej tytuły jakie mi się nasunęły Ech, co wy wiecie o zyciu Mam tajny plan,najpierw zacznę chodzić a potem to już z górki Uśmiech tygrysa Brunetki,blondynki... Przyznaj,że mam w sobie to coś. Jestem przecudnej urody i osobliwego wdzięku,ale to po mamie (ofkors) Będzie dobrze,bo inaczej być nie może :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojaczko, wszystko doszło! Dziękuję! Cuudowności:)

 

My mamy dzis cuuuudowny dzień:)

po wylewach ani ślady! Wreeeszcie:) Wszystkie torbiele pieknie się powchłaniały:) Pan dr sprawdzał 2 głowicami:) Komory oczywiście powiększone, ale wskaźnik Evansa juz tylko 0,32!!! (po wylewach było 0,39 a od 0,4 jest wodogłowie - mały jest coraz bliżej prawidłowego stosunku wielkości komór do czaszki!!). Istota biała i szara rozwijają się super:) Ilość zakrętów i bruzd w pełni zadawalająca:) I jak to stwierdził pan dr - jak tylko będzie chciał sie uczyć to bedzie...geniuszem:cool::jawdrop:

No i bylismy u lekarza, który jechał raz o 2 w nocy reanimowac Frania, ależ był wzruszony i zaskoczony jego stanem!!! A jak się cieszył!!!

I zaszliśmy na OIOM, akurat były 2 b miłe p pielęgniarki, które b lubię, wielokrotnie z nimi rozmawiałam jak Franiu leżał na OIOMie - nie mogły uwierzyc, że to ten "ciężki Franiu"! Jak się cieszyły... Piękny dzień!!

No i na rehabilitacji dzis Franula pięknie utrzymywał się w siadzie, pani rehabilitantka stwierdziła, że Franiu zaliczył kolejny "skok rozwojowy".

A wieczorem, przed snem, Franula...pomodlił się:rolleyes:

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/ea/vd/fv9b/OITXjaYRFzVSbAlGiX.jpg

Edytowane przez AgnesK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poryczałam sie tyle dobrych wiesci... :)

:wiggle::wiggle::wiggle:

a my znowu mocz do powtorki bo w kontrolnym wyszly gram (+) a wydawało mi sie ze dobrze pobralam. nic to jutro znowu łapanie. Pani dr mowi ze juz malego nie kluc i nie bedzie spr biirubiny ani morfologii a w szpitalu kazali w 6 tyg spr. Robic prywatnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...