Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nadrobiłam zaległości w czytaniu :lol: ależ dobre wieści :lol: Agnieszko miło Cie poznać :lol: A Franiu w stroju mikołaja jest przeuroczy :o Ten gest, hmmmm myślę że On chce powiedzieć kto tu jest najważniejszy i kto jest bossem :lol: Słodziak nasz :lol: Jak zawsze całuke stópki Krasnalka :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie piję nie piję jeno sprzedaję....... :wink: :wink: :wink: i

 

Co za frustrujące zajęcie... :wink: :lol: :lol:

 

Ale masz dostęp do sieci, to nie jest najgorzej :lol:

 

A Mikołaj Franek pobalował całą noc, pół dnia i od godz 20 śpiii.... Ale zaraz pewnikiem się obudzi i będzie ciąg dalszy balowania.. :cry: :cry: Jak wytłumaczyć synowi, że jego matka za stara jest już na takie nocne imprezki?..

 

Dobrej nocy, kochani :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, co ma oznaczać ten gest prawą ręką... hm...

Mam się już niepokoić? :lol:

 

http://foto2.m.onet.pl/_m/9961333cfa398595289c43933a85a2ea,10,19,0.jpg

 

łojjj mateczko normalnie cudny ten Mikołaj

 

 

hmmm ja zastanowiłabym się nad drugą ręką??!! (jakiś kontakt z siłami pozaziemskimi??)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnes- dzięki za wyjaśnienia odnośnie unoszenia główki

 

Ja tylko powiem, że licytujemy, licytujemy- niech nasze wsparcie dla Frania będzie nie tylko duchowe (choć wiem, że modlitwy, dobre myśli i oddechy za Frania zdziałały cuda :) )

Proszę ucałować Mikołaja- Franulka :D a całuski przesyła mój osobisty Mikołaj (19 miesięcy), który na widok zdjęcia Franulka radośnie wykrzyknął "dzidzia!" i przytulił się do monitora i próbował go pocałować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ngel, dzieci w swoich reakcjach są cudne, prawda? :D

 

Podobają mi się wszystkie interpretacje gestów Franka :D :D

 

 

Za 20 minut, o 22.50 świętujemy 4 miesiąc życia Frania.

 

Przyznam się, że cały dzień chodzę jak struta - wspomnienia tamtego dnia wracają jak koszmar senny :-? Trzymałam dziś Franka na ręku, klepałam po dupci i myślałam sobie...hm.. prawdziwego mężczyznę poznajemy nie po tym jak zaczyna... :wink: :wink: :lol: :lol:

 

A teraz trochę danych statystycznych :D

 

Waga dziś wieczorem: 3.690 :D

 

co oznacza, że w 4 miesiącu życia przybrał 650 gr.

Naniosłam już dane na siatkę centylową dla wcześniaków i maluch jest ciut ponad 10 centylem. Ciągle jesteśmy więc w ogonie peletonu, ale..wszystko przed nami :D

 

Jutro o 13 Franuś dostanie drugą dawkę Synagisu :D

Trochę było problemów, ale najważniejsze, że się udało. (Kolejna) życzliwa dusza dowiezie Synagis z Wrocławia w specjalnym termosie do przewożenia leków i o 13 przekaże mi ampułkę pod OIOMem. Jutro też znajomy z Niemiec przywiezie mi inny lek dla Franka. Tak więc trochę się z krasnalem nalatamy :D

 

Co do imprezowania - ooooczywiście... Bal był całą noc :-? Teraz śpi. Do północy, jak zawsze. Potem...caaaaaała saaaalaaaa śpieeewa z namiii.... :-? :wink: Już chyba jakiejś głupawki dostaję z niewyspania :) Ale lekarz ostrzegał - przy takim niedotlenieniu jelita Franka będą funkcjonowałay właśnie tak, jak funkcjonują.. W ciągu dnia też jest nie lepiej niestety. Do tego dochodzi przepuklina, która zaczyna go boleć, gdy tylko płacze, no i kółko się zamyka.

Ale każdy dzień przybliża nas do szczęśliwego zakończenia, prawda? :)

 

Dziękuje Wam wszystkim za ...wszystko :)

Cudowni jesteście.

 

Dobrej nocy

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...