Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nasza pani dr kiedyś też nie była zachwycona z naszych intensywnych wyjazdów na turnusy, a teraz kiedy nas widzi , za każdym razem powtarza" jak dobrze , że mnie PAni nie słuchała"to potwierdza to, co myślę, że najlepiej zaufać matczynej intuicji:) pozdrowienia dla Franusia i jego super mamy:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś, Franio cudowny!! Zanim sie obejrzysz to będziesz za nim ganiać :)

Ja ze swoim Frankiem też przeszłam przez etap "głowa chce ciało nie może" tylko już jak nie mógł chodzić, bo nie mógł utrzymać równowagi, ale raczkował. Widziałam jego smutną minkę jak widział biegające dzieci... mi się serce kroiło... nie wiedziałam jak mu pomóc... Ale teraz wiem jak ważna jest "głowa". Kiedy przyszedł upragniony dzień, kiedy Franuś mógł zacząć chodzić to wszystko poszło migiem...

Grunt to dobra motywacja, a Twój Franuś na pewno ma przeogromną!! Wszystko będzie dobrze! nie ma innej opcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny:) I wujku Zbyszku:)

 

Anutka, mi też się wydaje, że turnusami chłopakowi krzywdy nie robię, przecież widzę jak się zmienia po każdym.. I nie chodzi tu o samą rehabilitację - mam wrazenie, że ta ilość bodźców w ogóle (ludzie, otoczenie) powoduje, że idzie on do przodu w rozwoju umysłowym.. Jeśli zaś chodzi o choróbska to rózwinie dobrze może coś załapać od Natki.

 

Dziś Franek wyfroterował całą podłogę:) Poukładał gazety, chciał przestawić taki duży wazon stojący na podłodze (wazon chwilowo wylądował w wiatrołapie), próbował wpełznąć pod sofę i w kilka innych miejsc, w które - jak mylnie sądziłam do tej pory - tylko chomik może się wcisnąć:) Mamy pełzaka w domu:))

 

XX, trzymam Cię za słowo:) Koniec października/początek listopada Franula będzie w raczkach mówisz? Ok:)

 

Oz, dla mnie też głowa kurczaka najwazniejsza.. A ta zaczyna coraz sprawniej pracować:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Margoth, już nad tym myslałam. Mamy tylko ten niski ochraniacz, musze poszukac gdzieś za jakimiś wyższymi, grubszymi, dla "robaczków poszukujących":)

 

Wiecie co, mam bardzo dobrą wiadomość, ale narazie nie chce mówić, żeby nie zapeszyć... Może w sobotę?... Ale jesli TO się okaże prawdą, to norrrrmalnie... świętujemy!!!:rolleyes::lol2::p:wiggle::rolleyes: Trzymajcie kciuki MOOOOOOOOCCCNOOOOOOOOOOO!!! Ciotki czarujcie z całej siły:stirthepot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mam jeszcze filmik z basenu, ale pan Mikołaj mnie zabije na następnym turnusie...:) To może ja nie będe wklejała tutaj a kto dociekliwy to odnajdzie w moich filmach:))

 

Aneta, nie mooogę... choć taaaaak bym chciała:)

Ale boję się, że jak głośno powiem to się z...waży:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...