Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

Oj Agusia, Ty wiesz, że najważniejsze jak najwczesniej miec dobra diagnoze a wszystko pokonac mozna!!! A Franek bedzie chodził, biegał, mówil, śpiewał i za kobietamy sie rozgladal..., jak juz doktorat ukończy. Nie może byc inaczej!!!!!!!!! :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aniu, no juz tak myśle, że czas by te dredy z tyłu poobcinać, no i te loczki coraz dłuższe, ale...szkoda mi..:( Cos jednak trzeba bedzie postanowić, bo grzyweczka coraz bardziej się ulizuje i tak jakos niebałdzo wygląda..

 

Oj, ciocia Malka, ty sie nie czepiaj słówek:)

 

Swojaczko..dziękuję:)

 

Obiecuję zdjęcia.. zgram naprawdę, ale chyba dopiero na turnusie.

A teraz spać bo zaraz północ

 

Edit: Malka, nowe krzesełko, zgodnie z Twoimi poradami sprzed bodaj 2 miesięcy: oparcie tapicerowane, do ustawienia w kilku pozycjach, podnóżek itd. Pani rehabilitantka oglądała, podpowiedziała co, gdzie poprawić, żeby bylo 90% między nóżkami a tułowiem. Zazwyczaj jest...ehm...;-)

Edytowane przez AgnesK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, ciocia Malka, ty sie nie czepiaj słówek:)

 

Swojaczko..dziękuję:)

 

Obiecuję zdjęcia.. zgram naprawdę, ale chyba dopiero na turnusie.

A teraz spać bo zaraz północ

 

Edit: Malka, nowe krzesełko, zgodnie z Twoimi poradami sprzed bodaj 2 miesięcy: oparcie tapicerowane, do ustawienia w kilku pozycjach, podnóżek itd. Pani rehabilitantka oglądała, podpowiedziała co, gdzie poprawić, żeby bylo 90% między nóżkami a tułowiem. Zazwyczaj jest...ehm...;-)

 

a ja się lubię słówek czepiać i obym tylko tego mogła ;)

 

oooo tron dla księcia - rzecz niezbędna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cioteczki, wujkowie, babcie i dziadkowie.. o 3 nad ranem pobudka i w drogę na turnus.

Pozwolenie od pani dr jest. Alleluja. Ja nie wiem co dreczyło Frania przez te ostatnie 4 tyg, ale najwazniejsze, że we wlasciwym momencie poszło sobie w... precz:yes:

Krasnal jedzie w sterydowej chmurze, pani pediatra i pulmonolog trzymają kciuki (p pediatra, kochana kobietka, spytała na koniec: ale w razie czego lekarza na miejscu będziecie mieli..:)).

Laptoka biorę, będe mieć czas wieczorami, aby wgrac zaległe zdjęcia i filmiki, więc obiecuje, że trochę dokumentacji fotograficznej sie pojawi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to powinnam mieć tytuł forumowej wiedźmy! :D Wiedziałam kiedy zajrzeć. Franulkowi ucałuski wielkie i zdróweczka coraz więcej! A dla Ciebie AgnesiK moje rasio-wiedźmowe czary mary, żebyś była pewna, że będzie dobrze! :) A w Wawce jak będziecie, to się byście odezwali:). Do CZMiD mam całkiem niedaleko.:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...