Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiesz, ta osoba znajoma licytowała, ale nie wygrała. No zdarza sie, prawda? Mówisz sobie jakąś cenę max, ktoś cie przelicytuje, ty nie możesz sobie na więcej pozwolic i odpuszczasz..

Z jednej str mam ochote dać sobie spokój z tym cholernym Allegro, ale z drugiej...kurcze ten turnus jest prawie w całości z kasy za allegro..:( Nie wiem, kiedy dla Allegro stajemy się znajomymi? Jak przejdziesz ze "swoja panią" od decoupagu na ty to już będziesz znajomą??? Czy mam wystawiac tylko aukcje "kup teraz"? Czasem po prostu nie mam pomysłu na cenę.. Np książka pewna poszła za 26 zł! W Kup teraz wystawiąłbym max za 6 zł..a kogos akurat ta tematyka interesowała i zapłacił wiecej..

Nie, ja za głupia na to jestem..

Czekam na odpowiedź Allegro.

Edytowane przez AgnesK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciociu Malko, Franiu już lekuchno zmęczony.. Dzis pierwszą godzinę kinezy przerwalismy po 45 min bo krasnal miał dość. Poszłam położyc go spać. O 9 rano.. Baaardzo mało dziś zjadł, ale też i zęby go męczą. Właśnie! Wyrznęła się dolna dwójka:) I cos lezie dalej bo gryzie wszystko co mu wpadnie w ręce:)

Ale najważniejsze jest to, ze gołym okiem widac postęp: naprzemiennośc w łapkach przy pełzaniu (tylko), próby unoszenia pupy do raczków, zginanie tej sztywnej nóżki:) No i na spacerach nie chce spać! Siedzi z szeroko otwartymi oczami i chłonie świat!!!:) Śpi tylko w łóżeczku:) Jak mnie cieszą takie sygnały od niego - widzę, czuję, postrzegam, przetwarzam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, spokojnie!

To nie może tak być, że na aukcjach charytatywnych nie można próbować kupić kilku przedmiotów. Ktoś tu źle ocenił sytuację i trzeba to wyjaśnić. Prawie każdy z nas ma swoje konto na allegro. Zaraz ich zasypiemy skargami i zobaczymy co zrobią.

Ktoś tam od nich z jakiegoś powodu palnął głupstwo. Zaraz piszę do nich.

Spokojnie, wyjaśnimy to i będą Cię przepraszać. Zobaczysz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś, kochana... :(

 

Jak zablokowali, to oczywiście można utworzyc nowe prywatne konto z nowym nickiem, to nie będzie problem - gorzej z Franusiowymi aukcjami!!! :mad:

Zastanowić się trzeba, pomyśleć, są jeszcze inne portale aukcyjne, trzeba by i z nimi porozmawiać może.

Jak zawsze - są kłopoty, są trudności, ale w końcu wszystko minie, zobaczysz.

A franuś, słodziak nasz, radzi sobie coraz lepeij, coraz sprawniejszy jest i coraz szybciej do przodu idzie!!!

Tak bardzo się cieszę, że mogę takie wieści od Was czytać! :D

 

Aukcjami nie martw się tak bardzo, ja to nawet mam taki malutki pomysł, ale to już na priva Ci puszczę, kochana.

Będzie dobrze, będzie doskonale, będzie fantastycznie, zobaczysz!!! :D :stirthepot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga spokojnie zadzwon tam jutro pros z szefem i wyjasnij o co chodzi. Nie gadaj z robotami jankami ani personelem ponizej kierownika zamieszania bo to bez sensu. Ktos cos sobie ubzdurał i trzeba mu to wyjasnić.

 

Ale mnie tu bardziej ta naprzemiennosc interesuje i pupa w raczki! super!

 

no i matko kochana ty nei zmuszaj Fr do spania w wozeczku, poczytaj sobie "UŚNIJ WRESZCIE" ja sie tu mecze pol roku zeby mi mala chciala spac w lozeczku a nie w wózku a tu prosze bardzo masz jak na tacy podane, że spi w lozeczku i chcesz mu to zmieniać nieładnie nieładnie;)

 

 

Będzie dobrze, będzie doskonale, będzie fantastycznie, zobaczysz!!! http://forum.muratordom.pl/images/smilies/biggrin-2.gif http://forum.muratordom.pl/images/smilies/stirthepot.gif

Ciotka

 

JEST!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No...pocieszajcie dalej...:)

Bo dobra dusza-pomocnik ryczy cały dzień ( ryczy ze wszystko przez nią, że kasy dla Frania nie bedzie), i ja zaraz sie rozkleję.

Ja nie jestem specem komputerowym, ale kuźwa nie jestem oszustką! Każda złotówkę, która wędrowała z Allegro na moje prywatne konto przelewałam sumiennie do fundacji choć tego nikt nie kontroluje! Ale podpisałam zobowiązanie i przelewałam..

Jest 1 rzecz, o którą faktycznie mogą się do nas przyczepić: w pierwszych dniach działania konta Frania wystawiłam piersiówke metalową, którą ktos mi ofiarował na aukcje. Za grosze. Zostawiłam otwarta stronę w kompie, siadł pan mąż, zobaczył taaaaka tania piersiówkę i pomyślał ze zalicytuje... No i zalicytował z naszego konta prywatnego. jak mi o tym powiedział, zrobiło mi sie słabo.. bo z konta prywatnego, którego właścicielka jestem ja, zalicytowano na koncie franiowym (kt włascielką jestem ja...) .. to jawne podbijanie ceny.. Ekspresem anulowałam tę licytację. Wydaje mi się ze pisałam o tym do Allegro, ale już nie pamiętam..:bash:No ale głównym zarzutem w wiad od Allegro jest to "podbijanie cen" przez ową znajomą osobę.. Co za syf..

 

Tak więc kupowanie u Żelci w największej konspiracji...

 

A tak w ogóle to kim jest Żelka??..

 

:(

 

 

Depsiu, no nie wiem czy da się otworzyc nowe prywatne, W końcu jestem na czarnej liście. Obojetnie pod jakim nickiem.

 

A wiecie ze byl juz kupiec na ten łańcuszek z białego złota z diamentem? Też dostałam od dobrego człowieka na licytację dla Frania, jubiler wycenił za darmo, wystawił certyfikat oryginalności, inny jubiler doczyścił.. Juz się cieszyłam ze na jakieś 60-70% ceny na butki do pionizacji dla Frania będzie.. bo kosztują 497 zł i w grudniu ma miec zdejmowana miarę.

Allegro szło naprawdę fajnie.. Tak jak pisałam - prawie cały koszt tego turnusu idzie z Allegro..

 

I taki cudowny odzew, tylu ludzi pisało że trzyma kciuki za Frania, wpłacali pieniądze i prosili by nie przesyłac danej rzeczy.. Tylko 2 wyłudzaczy sie trafiło, ale tacy zawsze się znajdą..

Edytowane przez AgnesK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz chyba wiemy o co chodzi.

Mąż znajomej napisał: Allegro ma specjalne programy-roboty wyłapujące sytuację gdy ten sam adres IP np wystawia aukcję a potem nawet z innego konta Allegro licytuje

No i ta znajoma osoba wystawiała aukcje i wzięła udział w tych 5 czy 6 licytacjach i...

Czekam na odpowiedź z Allegro. Konkretne zarzuty. Opisze jak to funkcjonowało..

juz teraz to tylko zal mi człowieka - chciał pomóc a teraz wyrzuca sobie ze przyczynił się do zawieszenia konta Frania..

Edytowane przez AgnesK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Aguś, ja jestem zdania, że to wszystko da sie z nimi wyjaśnić i, że będzie dobrze. Jestem tego pewna. Coś im tam nie podpasowało, zablokowali do czasu wyjaśnienia i tyle. Inaczej nie może być.

 

 

 

I nie mów, że Ty czegoś nie umiesz. Jak z allegro w takim krótkim czasie zebrałaś na turnus, to jesteś bardzo obrotną babką. A jak wyjaśnisz, to dalej będziesz zbierać.

 

 

 

Może oni po prostu te nasze charytatywne aukcje dwa razy tyle biorą pod lupę, ale wszystko jest do wyjaśnienia. Na pewno! Daj znać jak konto znowu ruszy i ew. czy trzeba jakoś wesprzeć te wyjaśnienia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam znać, narazie żadnej odpowiedzi od Allegro.

Właśnie się zorientowałam, że przynajmniej jeszcze 1 osoba wystawiła kilka aukcji.. Przekazała kilka rzeczy na aukcje dla Frania (znajoma internetowa), w ramach pomocy dodatkowej zaoferowała, że je sama wpisze w szablon aukcji a jak zostana kupione to je wysle od siebie.. kurcze nie wiem, czy podobnie nie kupiła czegoś...

Tez mam cichą nadzieję, że uda się wszystko wyjaśnić i odkręcic...

Edytowane przez AgnesK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwuś, nie mogę zadzwonic bo nie mam tu zasięgu:( Tylko przez net (dobrze ze laptopa wzięłam) mam kontakt za światem.. Tak czy inaczej więc czekam na odp z Allegro, w odpowiedzi opisze całą sytuację, jesli to nie pomoże to ewentualne telefony wykonam dopiero w poniedziałek z domu.

 

Edytowałam swoje posty dot owej dobrej duszy pomagającej - usunęłam imię. To na prośbę zainteresowanego, dlatego mogą sie te moje posty tak trochę dziwnie czytać teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja jeszcze podeślę na pocieszenie humoru :

 

http://lh6.ggpht.com/_hPE4oHxSWEA/TMCHfO0tHUI/AAAAAAAAAL8/atkcdsTzBCU/tn_IMG_4314.JPG

mój synus od niedz odmawia spania do godz 14. Zmęczony marudzi popłakuje, oczy na zapałki ale na próbę spania stanowczo protestuje... Zasypia w aucie gdy jade po dzieci i śpi do 18 z przerwą na jedzenie (na śpiocha oczywiście)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...