Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Słuchajcie, mam zielone swiatło od Agi :)

 

spłodziłam coś takiego

 

 

27.10.2010 R.

 

Administracja portalu aukcyjnego

Allegro.pl

 

 

Szanowni Państwo

 

Jako społeczność portalu aukcyjnego Allegro.pl, oraz Forum Muratora jesteśmy zaniepokojeni zablokowaniem przez Państwa konta użytkownika - dzielny_Franek.

Będąc aktywnymi użytkownikami portalu aukcyjnego staramy się w możliwy dla nas sposób, wspierać finansowo Franka i Jego Rodziców. Zablokowanie konta aukcji charytatywnych zabiera możliwość takiej pomocy. W ten sposób uniemożliwione zostało zebranie pieniędzy na turnus rehabilitacyjny, który dla Franka jest najlepszym i najefektywniejszym sposobem usprawniania.

Jednocześnie kibicujemy, dopingujemy i wspieramy Franka w Jego wątku na Forum Muratora http://forum.muratordom.pl/showthread.php?148863-Franu%C5%9B-Waleczny-czyli-jak-trudno-jest-wcze%C5%9Bniaczkom/page100&highlight=allegro.

Przez to, że nie jesteśmy bardzo liczną grupą, nieuniknionym staje się licytowanie przez jednego usera jednocześnie na kilku aukcjach użytkownika. Przez co zarzut o celowym „podbijaniu” ceny dla osiągnięcia większych korzyści jest absurdalny i niedorzeczny.

Zwracamy się więc z prośbą o niezwłoczne odblokowanie konta użytkownika – dzielny_Franek, gdyż każdy kolejny dzień bez licytacji oddala niepełnosprawne dziecko od niezbędnej mu rehabilitacji.

 

 

tu były nicki :)

 

 

 

i w związku z tym mam prośbę, podpiszmy ten liścik naszymi nikami allegro i wyślijmy do administracji . Jak mówi Aga, może pomóc, a na pewno nie zaszkodzi:)

 

No to kto pierwszy ?

Edytowane przez malka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(problem tylko w tym, że jak ostatnio pisałam na allegro prośbę o wyjasnienie, to od 2 tyg nie raczyli odpowiedzieć. Czy oni sprawdzają pocztę "ocznie" to śmiem wątpić) Edytowane przez EZS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie.

 

Jutro rano mija 48 godz od wysłania przeze mnie maila. To max czas, w którym zobowiązali się odpowiedzieć.

Jesli nic nie dostanę, to będe monitowała. Najgorsze jest to, ze po 31.10 (a wiec po niedzieli) nie maja już obowiązku przedłużenie statusu konta..

Jesli więc sprawy nie wyjaśnimy do soboty to raczej czarno to widzę.

 

Narazie zaczytuje tylko (bo jeszcze chyba tego nie robiłam) uzasadnienie zawieszenia konta Frania (na moje konto na Allegro przysłali wiad, ze zawieszają bo zawieszone jest frankowe, a że jeden właściciel to..)

 

Konto o nazwie "dzielny_Franek" zostało zablokowane , wszystkie wystawione przedmioty automatycznie usunięte, a aktualne oferty kupna na przedmioty innych Użytkowników anulowane.

Niedozwolone jest przebijanie ofert w swoich aukcjach bądź aukcjach innych Użytkowników, mające na celu sztuczne zawyżenie ceny lub zdobycie fikcyjnego pozytywnego komentarza.

Dotyczy to zarówno licytacji z własnych kont, jak i kont osób, które mieszkają razem, pracują razem, używają tego samego komputera, bądź pozostają ze sobą w jakimkolwiek innym kontakcie umożliwiającym powyższe naruszanie zasad (w szczególności członków rodziny, współpracowników i znajomych). Transakcje między takimi osobami nie mogą być przeprowadzane przy pomocy Allegro.

 

Ta kolejna osoba, o której pisałam w poprzednim poście, która tez chciała pomóc i sama bezpośrednio wklepała swoje rzeczy w szablon aukcji, robiła to chwała Bogu na innym komputerze niz ten, z którego kupiła zdjęcie cegiełkę. Do niej sie wiec nie czepią. Choć tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, doradźcie.. może nie czekac na kolejne wyjasnienie i opisanie sytuacji z pkt widzenia Allegro (bo w sumie juz doszlismy o co im chodzi), może już powinnam napisac im swoje stanowisko, tzn opis działania aukcji? każdy dzień to po prostu strata kolejnych pieniędzy na Frania..:( A na subkoncie kokosów nie mamy - na 2 turnusy ino, z czego odejmą za ten turnus, na którym teraz jesteśmy...

Podpowiedzcie jak najlepiej to rozegrać?

 

Wiem ze są plany B - Malka i Depsia cały czas mnie tym pocieszają, ale nie oszukujmy sie - Allegro jest najchętniej odwiedzanym serwisem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, niestety, że w kontekście tego, co napisałaś list malki mija sie z celem, potwierdza tylko związki między nami (przyjaciół, współpracowników), co jest niezgodne z ich regulaminem. przypuszczam, ze blokada była automatyczna, bo ludzi jako takich tam za wiele nie pracuje.

Chyba jedyne, co mi przychdzi na myśl, to to, ze nie mozna stoswoać odpowiedzialności zbiorowej. Ty nie przebijałaś, jak rozumiem, a za czyny innych nie możesz odpowiadać. Można zablokować konto osobom winnym naruszenia regulaminu.

Przypuszczam, ze jeżeli jest sens coś wyjasniać, to telefonicznie.

Poproś męża, on ma zasięg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzutem allegro jest "sztuczne podbijanie ceny" lub/i "zdobycie fikcyjnego pozytywnego komentarza" , naszym celem jest przedstawienie naszego punktu widzenia i naszej postawy.

Na litość boska, kto w aukcjach charytatywnych podbija cenę, albo martwi się o komentarze. Tu każda złotówka jest ważna, a ze tak to ujmę"obsługa klienta" musi byc na wysokim poziomie, bo taki niedopieszczony, już więcej nie wróci.

 

To jakiś absurd jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa, ani ja ani nikt inny nie przebijał ofert.

Trudno mi się też pogodzic z faktem zablokowania konta osobie, która chciała mi pomóc.. Bez tej pomocy nie byłoby takich wpływów z allegro bo nie byłoby tylu aukcji..

nie podbijała lecz licytowała. Szkoda, że nie wygrała tej licytacji :(

wiem, wiem, walczysz też o nią . Też bym...

Ale ja tylko zastanawiam się, które działąnia mogą pomóc, a które zaszkodzić.

Mam nadzieję, że malka wie wiecej, niż napisałaś. I wie, co robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...