Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jakis festiwal dobrych wieści, ale chcę się cieszyć, zanim mi mundre dochtóry (sorry EZS, ty ..jestes wyjątkowa:)) znów nie dowalą:)

 

Franuś dzis na rehabilitacji ustawił sie sam w raczki i..UWAGA..przeniósł siężar ciała na rączki!! Co oznacza ze podniósł swa chuda doopcię z podłogi! Zbierałyśmy zęby z podłogi - ja i pani rehabilitantka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj same dobre wieści. Brawo Franek, brawo Mamo Frnaka. No, juz widać po kim Franio ma takie samozaparcie i wole walki.

;-)

Agnes Ty jak Frnaka juz wyleczysz, będziesz tak w tym wszystkim dobra, że sama Fundację założysz i będziesz innym pomagać. :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franio czuję, że Go jutro czeka daleka podróż. Ale zazdroszczę Nefer, że Was jutro spotka i, że Frania ucałuje. Ale zazdroszczę!!!!

 

A zazdraszczaj :):) Fotelik zamontowany (ależ to teraz kosmiczne technologie ... normalnie szok :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, ja też zazdroszczę Nefer i to tak bardzo, że już się zgłaszam na odbiór Was z dworca i transport do Mielna jeśli Wam się uda na ten turnus w przyszłym roku pojechać :yes: Foteliki mam dwa, jakiś będzie dobry na bank! ;)

 

Powodzenia w Warszawie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga ... Gratulki dla Frania i buziaki zostawiam.

Dawno mnie tu nie było, ale słyszałam co nie co....

 

Kto i gdzie robi Franiowi neurosensoryczną? Wrocław, Warszawa, czy któraś z dziewczyn w bliżej miejsca zamieszkania...?

Czy jeździsz na turnusy do Mazgutowej? Wam by się naprawdę przydało.

Co będziesz robić z Franiem w Mielnie... znaczy jakie terapie?

Zajedź do Gacna... mają fajną rehabilitacje.

Jak możesz to rozejrzyj się za 12 dębów koło Płocka... ponoć też dobrze tam jest i zacznij załatwiać Rusinowice... one są tanie i ruchowo niezłe...

 

 

I dalej dziewczyno... dalej do przodu i tych wszystkich dokturów nie słuchaj... no może czasami wybiórczo...

 

I bardzo dobrze, że EEG jest w nornie :)

 

Buziaki zostawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec jest tak:

Franek miał dziś wściek na maxa..chyba naprawde wyczuwa moje emocje:(

Próbuje wystawic aukcje, bo dziś się pokończyły i...doopa blada:( Przy tej ilosci drobnicy utknęłam w połowie:( Nic to, musze to zostawić, bo nie jestem jeszcze spakowana a wyjazd z domu o 7.30.

 

Aniu, dzieki za ofertę:)

Kochane kobitki jesteście:)

 

Arniko - 12 Dębów to nasz stały adres:) Franula zaliczy tam swój już 5 turnus (w tym roku i w ogóle)..co jeszcze.. kurka, ze zmęczenia mam problemy z myśleniem:) Diagnozę rozbiła dr M, jeździmy do Wrocławia do Joanny K (ona pracuje z Franiem), na 2011 planuję 1 turnus stacjonarny (5 dni) i 1 wyjazdowy nad morzem, w Mielnie - to w kwestii dr M. Do tego oczywiście ruchowe. Do Gacna nie damy juz rady. Niech sie tylko uda to, co jest zaplanowane a będzie super. O Rusinowicach słyszałam dużo negatywnych opinii:(

 

Dobra, kończę..pakowanko

 

W razie problemów netowych (laptopa biore oczywiscie bo ...All... ) bede słała wieści smsowe:)

 

Lecę:)

Nefer, do jutra:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec jest tak:

O Rusinowicach słyszałam dużo negatywnych opinii:(

 

Oj, szkoda, bo to rzut beretem ode mnie. Już myślałam, że też będę mogła służyć Ci transportem czy jakąkolwiek pomocą. A przyznam szczerze, że niewiele wiem na temat tego ośrodka. Znam tylko lekarza pediatrę-neurologa, który tam pracuje i który opiekował się naszymi maluchami.

 

No i gratulacje dla Franczeska Walecznego :wave::wave::wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...