Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Franuś to mały aniołek. Zmęczony jak diabli, ale grzeczniutki i śliczny :) Wycałowany na wszystkie strony :) Jest absolutnie cudny.

Ale jaki mógłby być ? W końcu ma taką śliczną i mądrą mamę ... więc nie ma wyjścia skubaniutki :)

 

Już zadekowani w hotelu (o obsłudze-w-dupę-uprzejmej nie wspomnę ) mają ładny pokoik z balkonem i całkiem nieźle wyglądający. Wózek też się znalazł. I pewnie teraz oboje padli wymęczeni podróżą.

 

Buziaki przesyłam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi sie od cioci Nefer miło "oberwało":)

Nefer, dziękuje jeszcze raz za nieoceniona pomoc:)

 

Dzis Franula został z zaskoczenia zbadany przez panią dr i...zbierała zęby z podłogi:)

W ciagu tych 2 mies mały zrobił ooogromny postęp:)

Mamy zajęcia z super panią rehabil, ale tylko 30 min...:( Żeby to choć godzinka była, bo zanim małego rozbiore, ubiore potem, to... az mi serce peka, bo babeczka jest niesamowita, Franiu zaakceptował ja w całej rozciagłosci od razu - zero protestów!!!

Do tego mały ma 30 min terapii zajęciowej i to wszystko.. Jutro się okaze czy uda się "wyrwac " jeszcze jakies zajęcia.

Może jakies dziecko dzis niedojechało?

Z basenu zrezygnowałam, bo dr, która badała Franka powiedziała, że to o tej porze roku dość "sliska" sprawa. W jego przypadku boi się po prostu infekcji.

 

Postaram sie relacjonować nasz pobyt w CZD w miarę na bieżąco.

Acha, pani dr powiedziała, że jak do tej pory mały rehabilitacje miał super i na dzis nie chce nic mówic o mpd bo teraz mały jest w takiej facie rozwojowo-postepowej, że...juz nie wiadomo co jeszcze pokaże:)

Tak więc na dzis ino dobre wieści:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus, nie ma za co - naprawdę :):)

 

Bardzo się cieszę, że Franuś ma takie wspaniałe wyniki - i wcale mnie to nie dziwi.

 

Widziałam go w stanie niezłego zmęczenia ale jest niezwykle żywotmy , kontaktowy i gdybym nie znała jego historii nie domyśliłabym się , że tyle przeszedł.

 

Niezły z niego szprync i tyle :):) Ciekawski, cały czas się rozglądał, podziwiał świąteczne oświetlenie miasta, potem wszystkie kolorowe elementy w hotelu z "jeziorem" włącznie, właził pani niemiłej recepcjonistce na monitor - dla mnie bomba, bo uwielbiam takie aktywne dzieci :) Jasno komunikował kiedy chce do mamy.

Ja myślę, że on nam wszystkim jeszcze pokaże :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się,że jest ok :)

 

No i że podróż za Wami

 

buziaki dla Franka :cmok:

 

 

Aga, przepraszam, ale nie mam kiedy się zabrać za to :oops:, wieczorem padam na twarz i myslenie mi się wyłącza :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, ja nic nie rozumiem. jesteś w CZD na badaniach czy na turnusie? Jeżeli na badaniach, to jaki basen? Jeżeli na turnusie, to płatnym? Jeżeli płatnym, to dlaczego nie ma tyle tej rehabilitacji, ile potrzeba?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to, to - jednak Ewa to zawsze porządny konkret! ;)

Ja to pilnuję, żeby nie było.

 

Matka, Ty nas zaskocz czymś dobrym, bo że NIE MA MPD to mówiłam od tak dawna, że już aż mi się znudziło.

To taka wiedza powszechna przecież jest. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...