Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Galka - ta koza to już dawno bana zaliczyła u mnie, zeżarła przed ucieczką prawie wszystkie moje gacie - nie ma przebacz!!!

Za te pajęcze nóżki to ja ją znajdę jeszcze. :evil:

 

Na razie mam nowych dostawców - wywar na zdrowie dla chorych już się kończy gotować! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Wy co???

A sio mnie stąd od Franka z tymi wszystkimi choróbskami!!!

Tutaj tylko o zdrowiu mozna mówić, bo Franek musi byc zdrowy jak koń! :yes:

A za Was mogę kciuki potrzymać, żebyście też tacy zdrowi byli! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie cioteczki kochane zasmarkane.

Melduję, że Franula zdrowy:)

Udało się załatwić tzw "turnus SI" dla Frania w przyszłym tygodniu. Jutro napisze co to za ustrojstwo.

Dzieki owym turnusom nie możemy korzystac z porad innych specjalistów! Bo dziecko jest wpisywane na oddzial dzienny, więc jesli w czasie owego turnusu chcę iśc z dzieckiem do lekarza, to muszę...prywatnie! Nawet w CZD:bash:I tym sposobem nie przyjęła nas w piątek pani psycholog:bash: Ustaliłyśmy, że do jutra dowie sie jaka jest cena za wizytę, opłace i nas przyjmnie. Podobnie z neurologiem.. To chore.. Tzn ja rozmumiem chęć ucieczki NFZetu przed oszustwami, ale...ludzie..CZD to nie pierwszy lepszy szpital w PL.. jesli się tu goni z dzieckiem przez pół Polski a ów turnus to raptem 60-90 min zajęć/dzień, to..:bash:A pani rehabilitantka nie zgodziła się na prace z Franiem prywatnie:( No nic to. Będe ćwiczyc z krasnalem w pokoju naszym i tym sposobem turnus będzie trwał dalej.

Kolejne zaskoczenie - w Warszawie spadł śnieg!!! Jak on mógł skoro ja mam ino półbuty????:D Ale na spacery z Franiem chodzę:D Mam już piękne oprychy na wargach, ale...Zovirax czyni cuda:yes:

Wszystko to pikuś, byle Franiu nic nie złapał. Narazie, jak pisałam - rewelacja:yes:

Aaaaaaaaaaaaaaaaa, dziś nauczyłam kurczaka pic przez słomkę!!!!!!!!!!!!!!!!!:yes::yes:

 

Jutro dam znac, co z konsultacja psychologiczna.

Spokojnego wieczora i ZDRÓWKA wszystkim!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie cioteczki kochane zasmarkane.

Melduję, że Franula zdrowy:)

Dzieki owym turnusom nie możemy korzystac z porad innych specjalistów! Bo dziecko jest wpisywane na oddzial dzienny, więc jesli w czasie owego turnusu chcę iśc z dzieckiem do lekarza, to muszę...prywatnie!

widzisz, wszystko się da obejść jak jest dobra wola. np... datami.

Najwyraźniej tu dobrej woli nie ma a jest chęć zarobku. Tylko nie wiem, czyja, bo jak idziesz prywatnie ale w szpitalu, to kasę bierze szpital, a nie lekarz, który najczęściej z tego nic nie ma. No, chyba, że to wizyta całkiem prywatna, u mnie takich nie ma....

Ech..

A o pani rehabilitant myslałam po godzinachjej pracy. Ale może nie może... Różni są szefowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa, oczywiście ze po godzinach pracy, ale pani rehabil powiedziała, że ona tu takiej działalności nie prowadzi. Szkoda, bo kobieta jest fantastyczna..

Z panią psycholog umówiłam sie na spokojne długie badanie w lutym, dzis takze badanie się odbyło (acha - pani dr powiedziała wprost, ze zakazała obchodzenia przepisów datami, bo ona jest kierownikiem, odpowiada za to, nie zgadza sie na takie załatwianie sprawy..). Oto co wykazało dzisiejsze badanie: Franiu znajduje się na etapie ostrego rozruchu umysłowego - widać, ze wiele rozumie, jeszcze wiecej by chiał, ale brak koordynacji ruchów wiele spraw mu utrudnia. Na chwilę obezna mały jest umysłowo mniej wiecej na poziomie 12 mies, fizycznie oczywiscie znacznie bardziej do tyłu. Ale genaralnie - super dziecko, pogodne, skoncentrowane.. książkę np traktuje zdecydowanie ponad norme wiekową - jak dziecko 18miesięczne! (po mamuni:yes:)

 

A teraz fotoreportaż:yes:

 

Wszystko wskazuje na to, ze Franiu jest na pieknym etapie porządkowania szaf i szafeczek:)

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/vg/va/50xc/dyqJu57BjZidL1VbDB.jpg

 

W ub tygodniu nastąpiło porzegnanie loczków franiowych.

Wieczór przed fryzjerem:

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/vg/va/50xc/AxW3svJaavVBab8NNB.jpg

 

i nastepnego dnia rano u pani fryzjerki:

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/vg/va/50xc/VO497dYNYwoOZy3B9B.jpg

(tu w sumie za bardzo nie widać, ale cały ub tydzień Franula nosił na czubku nosa okazałego strupolca - problemy z łapaniem równowagi..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłam?????? :lol2:

Mówiłam, że po fryzjerze to on będzie taaaaaki dorosły! Normalnie pełnoletni się zrobił! :lol2:

 

Super wieści, brawo Franiu! Skupienie na buzi - rewelacja!

Miejsce na wakacje u mnie zawsze ma! Pamiętaj Aga! Sny się sprawdzają! :cool:

 

Buziaki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, ciotka DPS za pamięć dziękuje! :lol:

Zdjęcia cudniaste, Franus przed ścięciem loczków taki bobas słodki,,, krzywdę mu matka zrobiłas, loczki zabrałas,...

Jest niezwykle przystojny jako facet, ale nie ma już słodziaka - amorka... :(

No dobra, jak zdrowy, to Wam wybaczę... :D

I nowe pajęcze nóżki mam, mogę gotować! :p :stirthepot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...