Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kabelek mam, ale zdjęć nie będzie. Zamiast skopiować..skasowałam:bash::bash:

no coś mnie zaraz trafi! Dobrze ze zachowały się zdjęcia z wiekopomnej chwili..szlag by to!!

 

Idę spać, bo coraz gorzej sie czuję To tez by szlag:bash:

 

I jeszcze raz: dzięęęękuję Wam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jak słyszę "lepiej niż" to mnie też już jest lepiej , a nawet całkiem dobrze:D

 

Aga ja pojęcia nie mam jak to się robi, ale za niewielką opłata robią to firmy usługowo, mnie kiedyś fotograf odzyskał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś, widzisz, Franek jest najlepszym przykładem tego, że wielka miłość + wielka praca dają wielkie rezultaty. Kiedys jak na Niego popatrzysz, to pomyślisz, że to wszystko przez co teraz przechodzicie to był sen tylko. Lekarze już mówią, czy to na pewno jest ten sam dzieciak! ;-)

A ja, jak czytam to wszystko we wątku Frania, zawsze sobie przypominam Twoje słowa jak byłaś z Nim w ciążi a lekarze mowili Ci o zagrożeniach. Dzięki wielkiej miłości jest tutaj z nami i dzieki tej samej miłości idzie do przodu jak burza!

Tacy rodzice to skarb i dar od Boga!

Dlatego jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XX, Żelka... ale z tym też się da żyć... No może troszkę inaczej, ale da się... I popracować można....

A kocha się bez granic :)

 

Aga idź do fotografa z tą kartą pamięci to odzyska skasowane zdjęcia.... Ale nie w psiej dziurze (chociaż nigdy nie wiadomo... ) tylko do takiego co ma troszkę komputera i zna się na tym.... Mnie kiedyś odzyskiwał informatyk / programista.... Ale ja też zielona na ten temat jestem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, nie chodzi o to czy się da żyć, bo pewnie, że sie da. Tylko po co, jeśli ktoś nie musi?

;-)

Wole, aby omylnie przypisali mi cudowną urodę ;-) (bo to niczym ważnym nie skutkuję) niż omylnie autyzm (bo po co kogoś martwić jeśli nie ma podstaw).

O autyzmie, nie można o tak sobie wspominać. Albo mamy podstawy, aby się martwić i wtedy działamy od razu, albo nie trujemy z tym ludziom d..ę.

No i tutaj jeno o te podstawy chodzi. Czy są i jakie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XX - :stirthepot:

Będzie dobrze, na pewno będzie dobrze!

 

Nie wiem czemu lekarze tak mają, nigdy nie chcą pocieszyć, tylko zawsze malują wszystko w najczarniejszych barwach i przywołują najgorszy scenariusz.

ja wiem, że powinni uprzedzać, ale chyba są nadgorliwi w tym.

Nie powinni gadać, zanim nie mają pewności, tak? :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się tu często nie odzywam ale zaglądam na bieżąco i przede wszystkim szczękę z klawiatury zbierałam jak zobaczyłam Franulka stojącego!! Nie żebym wątpiła w to, że stanie, że będzie chodzić, biegać i zdobędzie olimpijskie złoto- ale i tak radocha ogromna!!

 

XX jakbym miała wierzyć lekarzom to powinnam się była rozwieść zaraz po tym jak usłyszałam od mądrego lekarza, że "pani to raczej nie będzie mieć dzieci"- tylko, że to moje "nie będzie mieć dzieci" właśnie się drze z góry, żeby mu "pocikać jescie jednom baje" ;) A żeby było śmieszniej to ten sam lekarz, który mi tak beztrosko ogłosił bezpłodność rok później odbierał mój poród - na szczęście mnie nie pamiętał bo całkiem ładnie zaszył ;)

 

Franusia jak zwykle serdecznie pozdrawiam i ściskam mocno naszą dzielną Agę, która jest dla mnie niedoścignionym wzorem Matki i cnót wszelakich ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...