Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kochani, tak na chwilę wpadam, bo czas teraz gorący (ale tata karmi:))

 

Okulistycznie Franuś wygląda na dzisiaj tak:

proliferacje wycofały się!

po krwotokach ani śladu! :D

Następna kontrola dopiero w ostatnim tygodniu stycznia! :D

Pani okulistka badająca Frania należy do lekarzyczarnowidzów, więc - jak zawsze - poinformowała mnie, zebym AŻ TAK się nie cieszyła (:roll:), bo siatkówka niedojrzała i że NA PEWNO jeszcze kąplikacje będą itd.. Ja tę część wizyty puszczam mimo uszu. Wiem, że ten typ tak ma..:wink: Naturalnie mam świadomość, że Frania trzeba już regularnie kontrolować, ale.. no dobra.. i tak się ciesze jak cholera!! :D I powiem Wam tak w tajemnicy, że męża po procenty od razu po powrocie do domu posłałam ( :oops: 8) :wink: ), bo trzeba uczcić :)

Oj, taaak deeeelikatnie, niech się ciocie, wujek i babcia więc nie bulwersują :D

Jesssuu, jaka ulga:)

Ponowny laser oddalił się daaaaaleko (i niech nie wraca:))

 

I dziękuję za pozdrowienia i ciepłe myśli i modlitwy i ...wszytko:)

 

Kurczę, coraz częściej mam takie przeczucie, że będzie dobrze, ze krasnal da radę..

 

Jeszcze w poniedziałek usg stawów biodrowych, no ale o tym kiedy indziej

 

Miłego wieczora kochani:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, taaak deeeelikatnie, niech się ciocie, wujek i babcia więc nie bulwersują

 

Ciocie się nie bulwersują ,ciocie szczerzą się od ucha do ucha :lol:

A prawdę powiedziawszy chętnie napiłyby się razem z wami za zdrowie dzielnego Frania.To chociaż wirtualnie:na zdrowie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franek padł zmęczony po okuliście, ja wróciłam na górę pisac kartki świąteczne i narazie wciągnęłam czekoladę. Sztuk 1 :oops: :roll: :lol: . Nie wiem jak to się skomponuje z-tym-co-mąż-przyniósł (cokolwiek to jest :lol: - właśnie, muszę zapytać!), ale miałam taką wysokokaloryczną potrzebę :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się,

Od dawna podglądam, ale jakoś dotychczas nie napisałam, jak bardzo kibicujemy Franiowi - ja i malutki Jacek urodzony w kwietniu. Ilekroć mam dość nieprzespanych nocy, noszenia małego, jego marudzenia - i wydaje mi się, że mi ciężko - myślę o Was i się zawstydzam.

Strasznie Cię podziwiam, Agnes.

 

życzę zdrówka i od tej pory samych dobrych wieści - i dobranoc!

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałam!!! 8) :D :D :D

 

No jak nie da rady, jak da? :D :D :D

To było wiadome od początku tej historii. :D :D :D

 

Proszę spokojnie sobie troszkę wypić, Mamo, Franio zmęczony, to nie zrobi alarmu tak szybko. :wink:

To fantastyczne wiadomości, zobaczysz, że będą następne!!! :D :D :D

Dysplazja tez pójdzie precz, już niedługo.

Jak zawsze - ja to wiem! 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezzzzu jak cudnie!!!!! Agnes- strasznie się cieszę! No gębula mi się śmieje!! Chyba zaraz wsiądę w auto i popędzę w te Wasze Karkonosze żeby Franulka osobiście wycałować!! Taki dzielny z niego facecik!!! Nie no- żaaartuję- jeszcze by się wystraszył bidulek i spać by nie mógł ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wiekiem coś mi refleks szwankuje-dopiero dziś przeczytałam ten wątek :oops: Ale już się poprawiam :)

Zacznę od gorących pozdrowień bo ich nigdy za wiele.Cieszę się,że Frankowi udało się trafić na dzielnych i świadomych rodziców.Gdy dołoży się do tego waleczność malca to już "większa połowa" sukcesu :D Ćwiczcie i nie zniechęcajcie się.Trzymamy kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnes cudne więści :lol: :lol: Ty to Wiesz jak mi poprawić nastrój :lol: Kochana żle to już było i koniec, teraz będzie tylko lepiej :lol:

Nie miej wyrzutów z powodu czekoladki, może jest kaloryczna ale ile przyjemności :lol:jestem pewnw, że poprawila znacznie poziom Twoich endorfin :wink: procenty wskazane, to też dla zdrowotności :wink: no to zdrówko :wink: sączę winko i czekam na kolejne dobre wieści od Was :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...