Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no właśnie, ja też się o tym dowiedziałam dopiero teraz. Ale na kontujzję kolana, to proszę o więcej szczegółów. To mi się może przydać. Mam nawykowe zwichnięcie kostki od czasów wypadku z taczką, ktora mnie wgniotła do wykopu dla kabla prądowego :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te taśme za 150 to gdzie można zamówić? masz adres sklepu internetowego? To jest 1 typ czy kilka różnych?

 

A na ten przykład tu http://igly.net/kategoria/74/Atex-Sports-5-cm-x-32-mb

 

malka gdzie lamer moze sie nauczyc kleic na potrzeby wlasne?

ja zapytam o nasze tasmy my chyba mamy 50mb za 50zl.

ale cieliste, wczesniej byly rozowe dziewczynskie i niebieskie chlopczynskie

ad 1 - nie wiem czy są prowadzone kursy dla "lamerów" ;) te z którymi ja się spotkałam są dla fizjoterapeutów i lekarzy rehabilitacji, krótko mówiąc -na wjazd trzeba okazać dyplom. I nie wiem czy nawet się kalkuluje robienie kursu dla siebie - koszt ok 1000 zł

ad 2 - chce 50 mb za 50 zł :D

ad 3 - kolor ma znaczenie tylko u jednego producenta, choć wg mnie głównie marketingowe ;)

 

no właśnie, ja też się o tym dowiedziałam dopiero teraz. Ale na kontujzję kolana, to proszę o więcej szczegółów. To mi się może przydać. Mam nawykowe zwichnięcie kostki od czasów wypadku z taczką, ktora mnie wgniotła do wykopu dla kabla prądowego :)

 

a konkretnie która kostka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franula juz po porannych ćwiczeniach.

Pani Natalia śmiała się, że nie widziała jeszcze tak zmasakrowanych taśm po 2 dniach:)

Dzis w kąpieli bedzie odklejanie, potem oliwkowanie i w poniedziałek naklejanie nowych.

Zamówię tę Twoja taśmę Malka. Może potrzyma dłużej:)

 

Poza tym idzie ostatnia piątka małemu. Całe szczęscie już ostatnia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my sie kleimy juz 8 miechow

pomaga, Aga naprawde pomaga!

ostatnio mnie zakleili bo mialam kontuzje kolana

super pomoglo, 3 dni i mogłam chodzić, ulga nieziemska

wszystkim kontuzjowanym BARDZO polecam

malka gdzie lamer moze sie nauczyc kleic na potrzeby wlasne?

ja zapytam o nasze tasmy my chyba mamy 50mb za 50zl.

ale cieliste, wczesniej byly rozowe dziewczynskie i niebieskie chlopczynskie

 

A co tam u Was poza tym?

I jak długo na Martynce utrzymuja sie taśmy?

 

No właśnie się zastanawiałam o co chodzi z tymi plastrami, bo zupełnym laikiem jestem w tym temacie :cool:

 

Ale skoro to Franiowi pomaga, Martynce też, to klejcie się na zdrowie! ;)

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoooo, Staś pięknie wygląda, gentleman w każdym calu! :D

Zaraz mu znajdziemy coś na te paskudne dolegliwości, chyba powinnam dołożyć jaskółczego ziela, hyzopu i ze dwa oczka żmii... Będzie dobrze! :stirthepot: :cool:

A Staś i tak superowy gość! :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdzik, serdecznie dziekuję:)

 

Sylwia, Stasiu super chłopak!! A jaki już duży!!:)

 

Aneta, ile jeszcze?

 

Monka, zaraz polecę sprawdzić:)

 

Ciotki, babciu, wujkowie kochana/-ne/-ni, oj mieszajcie w garach dalej. U nas trochę nerwów, trochę się dzieje, ale mam nadzieję, że sie zadzieje w dobrym kierunku. Zbyt spokojnie być nie może:) Poza tym Franulec znowu ząbkuje, apetyt ma ...nieeeesamowity:) Spokojnie zjeść już w tym domu nie można, bo ciagle "mam=mam":lol2: Dzis wciągnął cały słoiczek obiadku, za 2 godz my mielismy swój obiad: ziemniaki, szpinak, ryba - same przysmaki dziecięce - pałaszował aż miło:) Juz w zartach mówimy kurdupelkowi, zeby nie przeginał bo Synagis do 9.900 kg:yes: tzn te 150 mg, co w lodówce mamy:)

I to chyba wsio.. ide czyścić skrzynkę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, Ty sie nie denerwuj, bo Franuś i tak ZAWSZE wygra z choróbskami i dolegliwościami. :yes:

I bardzo dobrze, że apetyt taki - pamietasz, jak drżałaś, czy on kiedyś nauczy się jeść stałe pokarmy i przełykać kawałeczki? ;)

No to teraz "mam-mam"! :cool:

 

I z tą resztą obaw też tak będzie! :D

 

:stirthepot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...