Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wczytuje sie na stronie IC w regulamin przewozu rzeczy różnych i przesyłek konduktorskich.

Zabił mnie punkt 2 w zakładce Z przewozu są wyłączone:

 

  • rzeczy niebezpieczne lub mogące wyrządzić krzywdę osobom lub mieniu,
  • zwłoki lub szczątki zwłok ludzkich,
  • .itd

 

Mam wózki (znalazałam w zakładce o rowerach):

niezłożony wózek dziecięcy, z zastrzeżeniem postanowień ust. 3 pkt 2 - w pierwszym przedsionku pierwszego wagonu lub w ostatnim przedsionku ostatniego wagonu w składzie pociągu;

Edytowane przez AgnesK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, nie da rady, spacerówka za duża, za szeroki rozstaw kół no i koła duze. To nie jest parasolka.

Celowo kupowałam Frankowi dużą wygodną spacerówkę licząc się z tym, że będzie nam musiała troche posłużyć.

 

W imieniu syna dziękuję za gratulacje:yes:

 

Dostałam na subkonto jeszcze 41 zł z 1%:yes: Trochę fiskusowi procentów narosło od naszych 41 zł:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudne jesteście ciotki czarownice:) (wujkowie wiedźmini pewnie już śpią:rolleyes:;)

 

Mam dla Was zagadke (będa nagrody!!!!:yes:) - zabawa w kalamury:

 

jaki to program/show telewizyny/-ne:D (czyli: co autor ma na myśli:D)

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/vg/va/50xc/Neg3jlAGq0K1flLLVX.jpg

:wave:

 

A dzis Franulec nauczył sie dawać "cześć":)

 

 

 

 

 

 

 

 

Chyba juz czas mieszać za Anetę, co?:)

:stirthepot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka, nie zostawiaj tego tak. nie pisz, że państwowe jest na niskim poziomie a prywatne na wysokim, nawet jeżeli to prawda. Argumentem może być niska dostępność, za mała liczba rehabilitacji gwarantowana przez państwo, mała dostepność w mniejszych miejscowościach. Reahbilitacje w formie turnusów są szczegolnie istotne dla osób z mniejszych miejscowości, nie mających dostępu do zajęć zakontraktowanych / opłacanych przez Państwo. Koszty tych rehabilitacji ponoszą rodzice niejako zastępując Państwo w wypełnianiu jego obowiązków, a przy ogromnych efektach tego rodzaju rehabilitacji zmniejszając w przyszłości obowiązki budżetu wobec osób, które bez rehabilitacji pozostaną niepełnosprawne ......właściwe jest, aby na dzień dzisiejszy budżet państwowy wspomógł rodziców w ich walce o zdrowie dzieci nawet w tak ograniczonym zakresie, jakim jest zwolnienie tego rodzaju turnusów.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnes

 

bardzo będziesz zła jak poproszę ciotki-czarownice o pomieszanie w garnkach w sprawie mojej wnuczki ?

 

Jasne, to mieszamy wszyscy za wnuczkę Babyjagi.

:stirthepot::stirthepot:

 

 

Ewa, o to właśnie chodzi... Rodzice wyręczają państwo a państwo w nagrodę udupia rodziców i dzieci..

A - jak piszesz - sprawa jest prosta: albo się zawalczy o lepsza jakość zycia tych dzieciaków, wiele z nich bedzie mogło pracowac potem na emerytury, albo ..co?..pozamykac w domach? nie pokazywać??? Przeciez jakby nie turnusy - sztuk 5 w ciągu pół roku!! - jestem więcej niz pewna, że Franek nie byłby dziś w tak dobrym stanie:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...