Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aaaa nie chce mi sie nawert opisywać, pewnie że IC, może w domu na spokojnie.

Narazie dostałam maila dzis i tel od IC ze moge sie ubiegac o rekompensatę za stres i szlag wie co jeszcze.

Dobra, nie będe sie wyrażała.

 

Dzis trudny dzień, Francio pokłuty, spłakał sie strasznie.

Idę do niego i zaraz spać bo głowę mam kwadratową.

Jutro dzień 3 x trudniejszy bp w planie 3 lekarzy.

Najwyżej napisze kilka słów Żelci, żeby tu napisała

 

Spokojnej nocy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga zdjecia Franczeska cudne :yes:, tulimy tulimy to poprostu hit :lol2:mam nadzieje, ze u Was wszystko dobrze, abstrachujac od miejsca gdzie teraz Jestescie boo najlepiej by bylo gdyby Krasnal juz nie mial wiecej przygod szpitalno, lekarskich.:(

Aga mam nadzieje ze sie nie pogniewasz za ten off topic, ktory zaraz u Ciebie popelnie. U nas juz po....Marysia przyszla na swiat 30 stycznia o 14.42, pobyt na porodowce dosc szybki bo od 12 i mozna powiedziec, patrzac na nasz ponad 3 kilogramowy CUD ze udany :lol2:. tylko sobie nie myslcie, ze tak ekspresowo poszlo, tutaj do szpitala przyjmuja kiedy skurcze sa co 5 minut i sa regularne, co jak dla mnie jest ok bo ogranicza czas tam spedzony do minimum :yes:.u nas zaczelo sie w nocy, rano juz bylam pewna, ze to cos wiecej no i po 11 wsiedlismy w samochod.Podobnie jak z Okruszkiem mialam krwotok tyle, ze tym razem na tyle silny, ze hemoglobina spadla ponizej 8, co tutaj oznacza podanie krwi...po licytacji z lekarzem dostalam tylko kilka kroplowek i mega dawki zelaza, mam nadzieje, ze to wystarczy. Poki co nadal wiruje mi w glowie jak po studenckiej imprezie;). Laptopa mialam ale sil na niego nie starczylo - Wybaczcie, no i nie pomyslalam, zeby Mezem sie wysluzyc...:oops:

Marysia jest cudowna ale przez ta cholerna hemoglobine mam troche problem z pokarmem ale dajemy rade - dzieki Ci BOZE za elektryczne laktatory .:yes:

 

a to nasza Marysia , zdjecie ze szpitala zaraz po narodzinach

 

http://img156.imageshack.us/img156/9654/img2737po.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słodka kruszynka! Niech zdrowo rośnie rodzicom na pociechę no i niech Łukaszek się nią pięknie opiekuje:yes:Spokojnych,spanych nocek! Za Franusia kciukasy trzymam. co do IC:mad: to myślę,że jak ufundują Franiowi ze trzy wyjazdy no i grzecznie przeproszą to moooże im darujemy,co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetka http://www.parafiaminsk.pl/gif/brawo.gif dzielne dziewczynki :D

 

WIELKIE GRATULACJE

 

 

Aga- trzymajcie się , no i mów komu trzeba wpieprzyć :mad:

Edytowane przez malka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta Gratulację! Marysia cudowna!

Aga przeslała mi takiego sms-a:

" Po psychologu już. Rozwój na 15,5mies! A 2 mies temu było 11,8. Za godz dr rehab. a teraz z radości na frytki poszłam. Drugie sniadanko."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta - wielkie gratulacje, niech się zdrowo chowa śliczna panienka! :D

 

A Franuś - niech im wszystkim dalej pokazuje, jak o sibie walczyć trzeba, jeszcze nieraz on wszystkich zadziwi, słoneczko nasze! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...