Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

Zbyyysiu:)

 

Stasiu suuuper:0 A taki pulpecik z niego fajossski:)

 

U nas leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeepiej:) Się tak od rana zastanawiam, czy krasnal przez to chorowanie to nie wyspał sie na zapas bo nie śpi od 6 rano!:o

Nadal warczy i kaszle, gile z nosa, ale je już w miarę normalnie, bawi się, zbójnikuje, przelazł pod kominkiem (paliło sie całą noc..ehm..) :yes:

 

Ciociu Ewo, kiedy możemy na spacer?:) Bo ja już ..ehm.. korby dostaje od siedzenia z Glizdeuszem w domu:)

 

Ciociu Malko, kiedy możemy ruszyć z rehabilitacją? Pewnie jak leki wszystkie wyzre? Od poniedziałku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

czyli ty dziecko przestawiłaś na kleiki a sama jesz wszystko i to ma być dieta eliminacyjna?????????????

Jak chcesz karmić to sama kleiki wpitalaj

 

z mięs tylko indyk i królik , to wiesz chyba

nie no on dostaje tyle ile może... Z rzeczy żywnościowych. Ja praktycznie nie jem nabiału (pomijam te 40 ml mleka do kawy). Ale to od początku a broda brzydka od momentu gdy ślinotok więc dumam czy ta alergia nie palcem na wodzie pisana? Aczkolwiek po kaszce z mlekiem miał przy jedzeniu czerwone plamy na brodzie znikały po umyciu buzi (ja takowe mam po ogórkach kiszonych) ma to znaczenie? Wiem, że indyk i królik.. Wcześniej jadł indyka teraz ma króla. Skoro wcześniej jadłam wsio a poza tymi kupami nic nie bylo a i to nie zależało od tego co jem (stąd dumam o tej laktozie) to po co ograniczać? A na laktozę pomogło jak zaczęłam dawac tak by jadł z 1 piersi po 2-3 godz i dopiero myk na drugą... Czy to co piszę brzmi logicznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak srednio ;)

skóra skórą ale te kupki i bóle brzucha mają znaczenie. Jeżeli ty alergik, reszta dzieci alergiczna to dlaczego mały miał by się uchować?

Nie jesz mleka i nabiału ale wołowinkę? wieprzka? To co jesz masz w mleku, kawę również, nawiasem mówiąc. nie rozumiem myka z piersią, przeciez jedzenie wchłania się kilka-kilkanaście godzin. To co zmienia godzina? Dieta eliminacyjna p[olega na tym, że mamusia przechodzi na kleik z króliczkiem a potem stopniowo wprowadza po 1 rzeczy i pztrzy. Albo olewa eliminację i daje nutramigen. Albo nie robi nic a potem się zastanawia, skąd ta astma. Ja leniwa byłam, poszłam na sztuczne mleko i kłopoty się skończyły. No, czasowo... Teraz przerabiamy AZS na szczęście w wersji dość łagodnej i ciągłe zapalenia uszu bo kazdy katar kończy się obrzękiem trabek i wysiękiem w uchu :(. Ale astmy nie ma...

A ty rób jak chcesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciociu Ewo, kiedy możemy na spacer?:) Bo ja już ..ehm.. korby dostaje od siedzenia z Glizdeuszem w domu:)

 

jak warczeć przestanie

A tak na serio- ja bym z tydzień nie wychodziła, zimno i te różnice temperatury jak dziecko słabe to mu nie pomogą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewcia widzisz byłam na diecie eliminacyjnej 2 tyg jak młody mial kolki i efektów nie było ale wtedy oigraniczyłam nie wszystko a jedynie nabiał i pochodne. Lekarka twierdziła że za krótko ale że skoro nie było zadnych efektów to dziwne... A myk po to że jak dziecko pije więcej mleka II fazy to ma mniej laktozy

Jak to sam kleik z królikiem? Nic innego? :sick: a w pracy co będę jadła?

To ja chyba polecę do alergologa

Edytowane przez sylvia1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z dobrymi wieściami!!!:)

Fundacja Polsat przyznała nam 3600 na rehabilitację stacjonarną!!!!!

Dostałam maila od naszej p Natalii właśnie, pieniądze są już na jej koncie:)

Jejku, ale się cieszę...

Jesteśmy juz 800 na minusie u p Natalii, więc...rany..

I kto powiedział ze pieniądze szczęścia nie dają?????:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(*) (*) (*)

 

Właśnie dostałam SMSa w nocy, odczytałam teraz...

Oczy pełne łez.....

 

Niech odpoczywa w spokoju........

 

http://republika.pl/blog_ya_4519460/6724857/tr/450px-plonaca_swieca_na_stole.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To są skutki wirusa cytomegalii .............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykra sprawa.:(

 

 

 

 

 

 

Mam nadzieję, że są młodzi i mogą mieć nadzieję na przyszłe dzieci.

 

 

Agnes, proszę o zdjęcie naszego zbója , bo coś tak smutno się zrobiło. http://www.emotka.pl/emotikony/emocje/209.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...