Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Łooo!!! :D

 

Jakie to miłe, że tyle osób kciuki za mnie też trzyma! :oops:

Wprawdzie nic mi nie jest, zdrowam jak byk, ale kciuki zawsze się przydadzą, a nuż jakiś proch z tego wymyslę, kto wie! ;) :lol2:

Jeszcze raz - dziękuję, Kochani!!!

 

Ja za Ewę trzymam mocno, chociaż może już skończyła tę rozmowę - oby się udało!

 

I za Franusia, z tym Synagisem. :D

Ostatni - juuuupiiiiiiiii!!! :wave:

 

Słuchajcie, u nas taka wiosna, że szok. Noce jeszcze mroźne, ale w ciągu dnia słońce szaleje, ptaki śpiewają, a termometr nieubłaganie pokazuje ... +9*C !!!

Wiosna, wiosna! Będzie dobrze!!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, rozmowa była trudna.Pewnie wasze kciuki pomogły, bo profesor się wahała.....

Myślę, że mogę napisać z 90% prawdopodobieństwem- Chyba zaczynam specjalizację z rehabilitacji medycznej. Przyznaje, że troszkę natchnął mnie watek Agnes , przećwiczyła mnie, skłoniła do zgłębiania wiedzy mi obcej. Potem akurat pojawiło się zapotrzebowanie w pracy a dziś uzyskałam obietnicę miejsca specjalizacyjnego. Co prawda wiedzę jaką taką to ja będę miała za kilka lat i, mam nadzieję, że dla Agnes (Frania) nie będzie już potrzebna, ale może komuś się przydam :)

PS - oszalałam, w moim wieku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, rozmowa była trudna.Pewnie wasze kciuki pomogły, bo profesor się wahała.....

Myślę, że mogę napisać z 90% prawdopodobieństwem- Chyba zaczynam specjalizację z rehabilitacji medycznej. Przyznaje, że troszkę natchnął mnie watek Agnes , przećwiczyła mnie, skłoniła do zgłębiania wiedzy mi obcej. Potem akurat pojawiło się zapotrzebowanie w pracy a dziś uzyskałam obietnicę miejsca specjalizacyjnego. Co prawda wiedzę jaką taką to ja będę miała za kilka lat i, mam nadzieję, że dla Agnes (Frania) nie będzie już potrzebna, ale może komuś się przydam :)

PS - oszalałam, w moim wieku!

 

Gratulacje http://www.emotka.pl/emotikony/emocje/87.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooo to gratulki....

Kciuki właśnie puściła.....

 

I jeśli nie masz 100 lat to jeszcze nawet do młodzieży się nie zaliczasz.... Nie jest źle....

Ten kto się nie uczy umiera.... Tylko czasami go pochowają za kilkanaście, kilkadziesiąt lat.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EZS pęd do wiedzy dobra rzecz,znaczy nie rdzewiejesz czyli młódka z Ciebie:D Gratuluję!

Czy synagis już podany? Było płakanie? Przytulam Walecznego i nieustająco mieszam:stirthepot::stirthepot::stirthepot:Czy chorowitki zdrowieją? Mam nadzieję,że wkrótce raport zdrowotności ukaże się i mieszanie stanie się zbędne. Wiosna idzie!:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EZS Gratuluję! No to teraz dopiero nie damy Ci spokoju! :D

p.s. Czy mamy do Ciebie mówić Babciu? :lol2:

Ja Cię proszę, co to ma oznaczać "w moim wieku"!? :mad: Z resztą, papier swoje a Ty swoje. w końcu kto tutaj rządzi?! :yes:

 

Franiooo dasz jakąś fotkę nowszą, może być z miną zbójecką. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...