Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzieki, rozmowa była trudna.Pewnie wasze kciuki pomogły, bo profesor się wahała.....

Myślę, że mogę napisać z 90% prawdopodobieństwem- Chyba zaczynam specjalizację z rehabilitacji medycznej. Przyznaje, że troszkę natchnął mnie watek Agnes , przećwiczyła mnie, skłoniła do zgłębiania wiedzy mi obcej. Potem akurat pojawiło się zapotrzebowanie w pracy a dziś uzyskałam obietnicę miejsca specjalizacyjnego. Co prawda wiedzę jaką taką to ja będę miała za kilka lat i, mam nadzieję, że dla Agnes (Frania) nie będzie już potrzebna, ale może komuś się przydam :)

PS - oszalałam, w moim wieku!

 

Brawo Ewa!!!!!!!!!!!!!!!!!

BRAWO!!!!!

A ja tez myślałam o jakiś studiach, tzn o podyplomowej logopedii, żeby Franiowi pomóc, ale.. chyba odłożę to jednak.

Narazie w następną środę idę do mojej szefowej na rozmowę pt: mój powrót do pracy. Ale to jeszcze tydzień.

Ewa, super decyzja!!!!!!

 

 

Franiooo dasz jakąś fotkę nowszą, może być z miną zbójecką. ;-)

 

Oj, cos bida z fotkami ostatnio. Ale postaram się nadrobić:yes:

 

Jeszcze koniecznie muszę napisać:

 

KOCHANI ZAJRZYJCIE tutaj. Bardzo potrzebna jest pomoc, spłonęło wszystko... :(

 

Straszna tragedia... Mam nadzieje, że znajdą sie ludzie, którzy pomogą..

A to gdzies koło Ciebie Depsiu?

 

[ATTACH=CONFIG]45732[/ATTACH]

 

 

Gabrysia pozdrawia Frania :)

 

Gabrysia cuuuudo!!!!!!

 

 

XX, co u Was????

 

 

A u nas wieści takie:

synagis podany:yes: Płacz był straaaaszny, bo i dawka duuuża.

Uzgodniliśmy z panem dr, że powoli odstawiamy wziewne, za jakies 1,5 tyg robimy morfologię, TIBC, UIBC i Fe. Mam nadzieję, że wynik będzie ok i będziemy mogli przestac podawać Fe (w czasie choroby nie dostaje ofkors:yes: - uprzedzam pytanie Ewy:D)

 

Ale to wszystko nic

NIC

Wiecie co kurdupelek zrobił dziś????

Wiecie????

No coś na kształt kroku:lol2::yes:

Styl bardzo niepewny, łamany, zakończony dupen-klapen ale... patrzałam i nie wierzyłam:o

:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nic innego nie liczę:)

 

Aaaa jeszcze jedna b fajna wiadomość: znowu mamy szczęście do dobrych ludzi:)

Administrator playtube zgodził się na umieszczenie banera Frania przekierowującego do strony fundacji z informacjami o Franiu:)

Dziękujemy:)

O tu, zobaczcie:

http://www.playtube.pl/flmy/horror/31136-peizajcy-strach-lurking-fear-1994.html

fajny serwis:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kroczek, prawiekroczek, małykroczek..................................SUUUUUPERRRRRRRRRRRR :lol2:

 

 

Aga,o ośrodku, nikt nic nie wie czeski film :o a niestety nie miałam czasu by jechać i sama obadać, ale myślę,że nie omieszkam w przyszłości :)

Co do terapii cranio-sacralnej, dla mnie zalatywało to szamaństwem falowanie płynu mózgowo-rdzeniowego,mimowolne ruchy kosci krzyżowej i kurczenie półkul mózgowych..hmmmmm mój sceptycyzm sięgał zenitu, ale nigdy nie słyszałam, że komuś terapia zaszkodziła, jest to kolejny sposób stymulacji OUN i nie widzę powodów by nie spróbować :)

 

 

Ewa - super :D oby wszystko poukładało się po Twojej myśli -i nie ukrywam -trochę zazdroszczę :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie! Tak nie może być,żeby w takiej atmosferze próbować "odlecieć" w ramiona Morfeusza. :lol2:Się człowiek uśmieje,czkawkę złapie i o spaniu nie ma co marzyć.Kolorowych snów! Dla Frania,Martynki, Stasia,Stefcia i wszystkich pozostałych Skrzatów forumowych:stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za kciuki... Jako Wielce Wyrodna Matka wróciłam do pracy a Staś powędrował do żłobka... Taka ze mnie wyrodna mama... Oczywiście płacz na porządku dziennym serce się kraje ale cóż zrobić. Na szczęście okruszek dzielny bardzo i z dnia na dzień coraz lepiej... Jeszcze z 2 tyg i będzie super. Dlatego nie mamm czasu pisać ale zerkam i podczytuje na szybko kiedy mogę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Aguś dopiero teraz piszę wezwana do tabli:) przez kilka lat jeżdżenia do zabajki nie korzystałyśmy z terapii cranio- sacrale ponieważ bałam się wywoływania ataków. Teraz korzystam z tego , ale ja jestem też z niedowiarków. Nie widzę żadnego wpływu na Helenkę poza tym , że czasem po chwili zasypia, ale to też może być efekt zmęczenia i odpowiednio przygotowanej sali, czyli świeczki, kadzidełka i muzyka do relaksacji. gdybym miała na to osobno wydawać kasę to na pewno bym z tego nie skorzystała. Pozdrowienia serdeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...