Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

W czym jak w czym, ale w minkach to Franek jest bezwarunkowo mistrzem świata! :lol2:

Kwestię jęzorka Agduś wyjasniła już dogłębnie. :yes:

 

No i mieszamy, będzie doooobrze. :stirthepot: :stirthepot: :stirthepot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Franioooo super

 

u nas dalej grypowo tzn już nie grypowo a oskrzelowo :/

pomimo niechęci do antybiotyków podałam Okruchowi zinnat bo miał furczenia na oskrzelach. Gorączka dziś rano (po 3,5 dniach) opuściła nas na dobre (tfutfu). Kaszel upiorny dalej jest. Na niego mają zadziałać sterydy w inhalacjach. Te same inhalacje w odp dawce mam ja. Antybiotyku póki co nie mam. Zakręćcie kochane te wywary swoje bo ja to ja ale małego żal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

 

A teraz mam zagadkę dla mądrych głów forumowych:

 

jaki jest związek z budowaniem napięcia w kończynach a wytężona pracą języka?:yes:

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/vg/va/50xc/tJyabmwfa6xyNWLLEX.jpg

 

Aguś , moja mama do dzisiaj z językiem na wierzchu odkurza mieszkanie. Mój synek trzynastoletni przy wysiłku też język wywala. Może istnieje jakiś związek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak trzeba to trzeba, mieszam:stirthepot::stirthepot::stirthepot::stirthepot:

Co jest w tym roku z tymi kaszlami to szok! Może to jakieś kokluszwate? Przy przeziębieniach lub oskrzelach niezbyt sprawnych gorączka taka,że skali brakuje:mad:Niech już zacznie się wiosna i te paskudztwa pójdą precz! No to jeszcze dla tych którym dołożyło:stirthepot::stirthepot::stirthepot: zdrowiejcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to buziaczki i dalej Franiu do przodu!!!! a języczek pomaga się skupić

trzymam kciuki za wszystkie chorutkie i diagnozowane

 

ps. Aga zabezpiecz rogi tej ławy takimi silikonowymi nakładkami bo wiesz przyszła już pora i Franiu ruszy na podbój domu (patrząc na Twoje książki to już zaczął:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowe mieszanie i wiązki skoncentrowanych dobrych myśli są niezawodne! Widziałam dzisiaj Majkę - zdrowe dziecko na oko. Chodzi, gada, rozrabia... jak każdy prawiedwulatek. Tak, to jest stwardnienie guzowate. Wygląda na to, że w wersji łagodniejszej i oby tak zostało. Chociaż ponoć guzków w głowie jest dużo, a ten w serduszku wywołuje poważną arytmię. No ale mogło być gorzej.

W mieszaniu są lepsi ode mnie, ja się specjalizuję w dobrych myślach, więc ślę je na "serwer", a stamtąd jest przesyłany do wszystkich podopiecznych foruma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...