Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

Agnes .... muszę Cię zmartwić ... farby do 28 myć to jedna wielka ściema , więc nie masz co liczyć że się zmyje bo zostanie Ci po tym na blond włosach jasny róż majtkowy tudzież sraczkowaty rudy :lol:

pozostaje zdjęcie koloru fachowo u fryzjera , a i tak nie wiem czy da radę jeśli to czerwień , jeśli rudy jest ciut lepiej .... :lol:

 

jeśli to jest czerwień to musze Cie zmartwić - czerwienie to najtrudniejsze kolory we fryzjerstwie ... wiem, bo sama nosze buraczkowe pasemka od jakiegoś czasu .... więc myślałam, że po 3 miesiącach toto wypłowieje i da się na to cuś innego położyć , np. jakieś brązy - moge se zapomnieć , przedwczoraj fryzjerka mnie z błędu wyprowadziła - mówi , ze albo czekać aż odrosną albo kontynuować czerwienie ....

z tym, ze mnie jest w czerwieniach ok , więc tragedii nie ma .... i 11 stycznia se pizne grube czerwone pasma z czekoladowym brązem.... ale ja lubie mieć włosy jak żarówa .... :oops:

 

a Franio ... to zdjęcie jak śpi Ci w ramionach mnie na łopatki rozłożyło .... śliczny bobas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiecie co... padnę przez Was :) Zbychu, zemszczę się obiecuję!!! :D Wywal to zdjęcie, pliz.. Aż TAK żle nie jest. NIe zamroczyło mnie aź do tego stopnia.. ;)

Ok, będzie zdjęcie. Ino nie dziś. Jeszcze niech trochę zlezie to cholerstwo :D

 

Wpadłam na chwilę właściwie po to, żeby napisać, że kurczak dziś w nocy także nie zaprezentował żadnych incydentów drgawkowych!!!!!

 

Jutro usg stawów biodrowych. Musimy sprawdzić, czy to długie leżenie w inkubatorze bez ruchu nie odbiło się na nich negatywnie.

 

Dziękuję Wam wszystkim za licytowanie dla Frania! Jesteście niesamowici..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ krasnal jeszcze śpi, wkleję tu 2 dzisiejsze zdjęcia (zanim zaczną się reklamacje.. :wink: :) )

 

Nasz tegoroczny prezent pod choinkę :D

 

ttp://foto3.m.onet.pl/_m/6ed191698aaccd62c062731d13ec6cf3,10,19,0.jpg

 

 

Natka gra na pianinie. Początkowo obawiałam się jak to zniesie Franek ( :wink: ), ale okazało się, że on to uwielbia!! Gdy tylko chcę ciutkę odpocząć, proszę Natkę, by coś zagrała. A Krasnal wsłuchuje się całym sobą :D Tu Nata ćwiczy kolędy na wieczór wigilijny :D

 

http://foto1.m.onet.pl/_m/38ea3816eeedb71e44f5526625337779,10,19,0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamuniu, jaki słodziak!!! :D :D :D :D

Proszę od ciotki wycałować, gdzie się da. 8) :lol:

Zwłaszcza w dupkę. :D

 

Kochani!

 

Wszystkiego, co dobrym się zwie na te święta cudowne, zdrowia, łaski Bożej, szczęścia i tego, abyście zawsze mieli wokół siebie kochającą Rodzinę.

Samych jasnych dni życzy Wasza DPS.

 

http://www.thebscorner.com/archives/Merry%20Christmas.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, wiecie co... poryczałam się przez Was..

Siedzę nad kartką papieru, staram się jakoś posklejać słowa podziękowania i .. guzik mi wychodzi...

Może coś uda mi się napisać jak jutro trochę dojdę do siebie?..

Wiecie jakie to uczucie? Z jednej strony.. po prostu brak słów wobec Waszej spontanicznej, entuzjastycznej i takiej ..radosnej chęci niesienia pomocy, z drugiej strony uczucie, że TERAZ damy radę, że nie ma żadnej przeszkody "formalnej", że dzieki Wam możemy zapewnić Franiowi leczenie, rehabilitację itd bez wszechobecnego stresu pt "jesssu...czy tylko damy radę"..

Ja jeszcze postaram się napisać jakieś ładne składne podziękowanie, ale i tak wiem, ze żadne słowa nie wyrażą mojej wdzięczności.. Mimo wszystko język jest narzędziem bardzo niedoskonałym..

Cudowni jesteście.. Mamy ogromne szczęście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :wink:

 

Ja tak przyszłam szeptem powiedzieć -bo już późna pora :wink:

 

Że cieplutko pozdrawiam WAS - WASZĄ Rodzinkę i trzymam kciuki za jutrzejsze USG, za przespaną lepiej dzisiejszą noc :wink:

 

O masz i rozkleiła nam się Aga:wink:

 

Cudowny to jest Franiu i WY !

 

Ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii... późno już... szeptem powiem -Dobranoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, wiecie co... poryczałam się przez Was..

Siedzę nad kartką papieru, staram się jakoś posklejać słowa podziękowania i .. guzik mi wychodzi...

Może coś uda mi się napisać jak jutro trochę dojdę do siebie?..

Wiecie jakie to uczucie? Z jednej strony.. po prostu brak słów wobec Waszej spontanicznej, entuzjastycznej i takiej ..radosnej chęci niesienia pomocy, z drugiej strony uczucie, że TERAZ damy radę, że nie ma żadnej przeszkody "formalnej", że dzieki Wam możemy zapewnić Franiowi leczenie, rehabilitację itd bez wszechobecnego stresu pt "jesssu...czy tylko damy radę"..

Ja jeszcze postaram się napisać jakieś ładne składne podziękowanie, ale i tak wiem, ze żadne słowa nie wyrażą mojej wdzięczności.. Mimo wszystko język jest narzędziem bardzo niedoskonałym..

Cudowni jesteście.. Mamy ogromne szczęście

 

Ale fanzolisz, matka... 8) :p :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...