Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No i je za 10. Tak sie kurdupelek rozkrecił, ze szok:) W ostatnim mies przybrał 700 gr!!!!!!!!!! Jak noworodek:)

Jak mu robie masaz taktylny to już nie ma szans na objecie udka jedną dłonią:) A jaki słodki cel:rolleyes:lulit ma na dupci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:rolleyes: (ubije mnie jak to przeczyta:p), no ale jak tu się nie cieszyć, jak taki słodki pączek się robi z kurdupelka?:)

 

Poczekam, aż będzie bardzo ważnym dyrektorem czegoś tam i mu to wyślę :rolleyes: Szczególnie to o celulicie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Ciotki , lata swietlne mnie nie bylo . Przeczytalam na razie kilka ostatnich postow , musze sobie zrobic wygodne miejsce na kanapie i nadrobic zaleglosci

( mam jakies 100 stron do nadrobienie )

ale widze ze dobrze sie dzieje , trzymam kciuki

a ja caly czas w trojpaku , jeszcze 2 lub 3 tygodnie , uff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekam, aż będzie bardzo ważnym dyrektorem czegoś tam i mu to wyślę :rolleyes: Szczególnie to o celulicie ....

 

Jeśli cellulit ma być drogą do sukcesu zawodowego,to ja powinnam byc co najmniej prezeska pkn- u ;)

 

dzień dobry :)

 

Aga Gliwice :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze autko dojechało dzis do Wiednia.

Tylko dziwnym sposobem wysiedlismy w Gliwicach nie w Wiedniu:) Ale dla dr Łady pojechalibyśmy do Wiednia i z powrotem.

Niesamowita jest i tyle.

Zmeczeni jesteśmy koszmarnie, więc krótko będzie:

dyzartia siedzi małemu na karku

mowa czynna jak ostatnio, czyli 10-12 mies, ale nie przyspieszamy, bo chodzi nam o jakość

skupiamy sie na treningu pokarmowym

Na następne spotkanie dr postara się dograć z koleżanką psycholożką, mały ma miec testy, ale takie z prawdziwego zdarzenia, bo te co robilismy w CZD to jednak o kant...stołu rozbic.

Aaaaa..zakaz masaży. I tak się zastanawiam jaki sens mają w ogóle nasze wizyty u logopedów, skoro ci chca zaraz masowac Franka. Dr powiedział: zadnych masazy, żeby nie schrzanić tego, co udało nam sie tak pieknie wypracować. Co najwyżej Castillo-Morales przed ćwiczeniami logopedycznymi. No i dostaliśmy pieknie rozpisane 2 str programu pracy z małym.

 

Ide odgruzowac skrzynkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę.

Nie ma dyzartrii, bo nie ma MPD. :cool:

Rozwija sie swoim tempem i po swojemu, ale wszystkie przeszkody są dla niego po to, aby móc je pokonać.

Jestem o niego absolutnie spokojna w temacie mówienia, tak jak i w innych. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak wiem i to juz od dawna ze Franio da rade ze wszystkim , bedzie fajny facet dla moich dziewczyn :-)

precz z chorobskami to silny facet nie ma prawa nic zlapac

moj zieciunio jest dzielny ( a tak na marginesie , jako tesciowa to jestem ktoras w kolejce czy moze pierwsza , u mnie Franio bedzie mial wybor hehe. dwie dziewczyny )

Agnes -dzieki , ja tez o Was duzo mysle i wiem ze wszystko bedzie ok. u nas ok , 3 mc na zwolnieniu -lekarz zabronil pracowac ( no bo blizniaki) 34 tydz zaczyna sie , no i czeka mnie cc, bo nie wisza jak nietoperki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Słowackiego :rolleyes: ... rzut beretką do mnie :bash:

 

cholera, a miało być rzut beretem ode mnie :confused:

Nawet na tę okoliczność zakupiłam ekspres, co by normalna kawę zaserwować,a nie rozpuszczalne granulki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak wiem i to juz od dawna ze Franio da rade ze wszystkim , bedzie fajny facet dla moich dziewczyn :-)

precz z chorobskami to silny facet nie ma prawa nic zlapac

moj zieciunio jest dzielny ( a tak na marginesie , jako tesciowa to jestem ktoras w kolejce czy moze pierwsza , u mnie Franio bedzie mial wybor hehe. dwie dziewczyny )

Agnes -dzieki , ja tez o Was duzo mysle i wiem ze wszystko bedzie ok. u nas ok , 3 mc na zwolnieniu -lekarz zabronil pracowac ( no bo blizniaki) 34 tydz zaczyna sie , no i czeka mnie cc, bo nie wisza jak nietoperki .

 

Cholera, to musze dobrze wychowac tego mojego Franca:)

 

A ile do cc jeszcze? W którym tygodniu?

 

cholera, a miało być rzut beretem ode mnie :confused:

Nawet na tę okoliczność zakupiłam ekspres, co by normalna kawę zaserwować,a nie rozpuszczalne granulki

 

Ale to nie moja wina..ryli end kopali:)

 

Musimy sobie jakies tournee zaplanowac po Górnym Śląsku:)

 

 

 

 

Dziś bede wystawiała kartki świateczne wykonane przez kolegów i kolezanki Natki, może znacie kogoś, kto jeszcze życzeń światecznych nie wysłał...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...