Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

Aniu, dzieciaki i tam mi mikroba sprzedały:( Przyznam się publicznie (EZS mnie zruga pewnie strasznie), że jak Natka przechodziła anginę ostatnio, po tym zap oskrzeli Frania po powrocie z CZD, to i mnie zaczęło coś brac, więc...wzięłam sobie trochę jej nadliczbowego Zinnatu..:oops: Pomogło, na chwilę.. Od wczoraj jednak mikroby znowu mną zawładnęły, dziś już głosu nie mam, cholera, tak więc jutro grzecznie idę do lekarza (jak mi się uda tak zarejestrować, żeby Franc rehabilitacji nie stracił).

 

Amalfi, uwolnię bociana na 2 urodziny Frania. Obiecuję:D A tak w temacie - nasz klocuś waży już 10.350!!!

Zespoły genetyczne są straszne..

A czy ten turnus, na który pojechała Twoja kuzynka organizuje Aneta H? Ostatnio widziałąm jej ogłoszenie w Fundacji. Byłysmy kiedyś razem na turnusie.

 

Kończę, musze iść spać, choć Franiu i tak zaraz obudzi się na jedzenie. Od 2 nocy wciąga w nocy straszne ilości mleka z kaszką:) w sumie 400 ml! Chyba po choróbsku nadrabia, bo zleciał prawie 300 gr.

Dziś wystawiłam z 200 aukcji na allegro.. Jestem dumna z siebie, ino dupsko boli od siedzenia przed kompem;)

 

 

Do Madzi myśli ciepłe ślemy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Agnes, dowiem sie wszystkiego jak wrócą. Szczerze powiem, że ostatnio nie rozmawiałyśmy o szczegółach, bo i ona i ja miałyśmy napięte "grafiki". Jak tylko coś będę wiedziała, dam znać.

 

Pozdrowienia dla wszystkich potrzebujących wsparcia. Dla Frania specjalne buziaki za te 400 ml nocnej kaszy. :) Przekroczone dziesinć kilo to już nie byle co !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo poruszająca historia, Żelciu.. Myślisz, że oni nie są w żadnej fundacji jeszcze?

Tej rodzinie trzeba przede wszystkim mieszkania na parterze z podjazdem dla wózka..przecież tak z każdym rokiem będzie coraz ciężej..:(

 

Amalfi, czekam więc na wieści i wrażenia kuzynki

 

A ja dorobiłam się zapalenie krtani i tchawicy. Grzecznie biorę wszystkie przepisane leki:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga dużo zdrówka dla Ciebie i oby mikroby ominęły dzieciaki.

A z tym Zinnatem poszłaś po bandzie, ale sama wiesz........ Ja wiem , że w tym zabieganiu cięzko zadbać o siebie, ale nie zapominja o sobie i swoim zdrowiu, bo dzieciaczkom potrzeba silna, zdrowa mamusia.

Całuski :)

 

Za Madzię trzymam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zdjęć przynoszę:)

 

niedziela, spacer w parku w Cieplicach

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/vg/va/50xc/CH7eDspsQpmuuYhAyX.jpg

 

 

Franiu coraz częsciej domaga sie samodzielnego jedzenia:yes: No tak 1 x na 3 dni:yes: Ale chce chłopak i to sie liczy:)

Dowód:

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/vg/va/50xc/g1n67bhLGlKkEcxBHX.jpg

 

(żeby była jasność - na bodziaku jest napisane "geniusz ...in progress"..:yes:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze Franiu znowu skoczył do przodu w rozwoju poznawczym:) Od kilku dni interesuje sie klockami (wreszcie!!!), piętrzy je, wreszcie skumał do czego służą sortery klocków:yes: Ten slimak jest dla niego najprostszy, łatwo tam trafic klockiem - namiętnie bawi sie nim od 3-4 dni:rotfl:

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/vg/va/50xc/tQydRfsDUgT7j1GQRX.jpg

 

No i pisiu-pisiu:yes: Nowa pasja:yes:

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/vg/va/50xc/Q4i6EJS6aQjbAUeYaX.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwszy raz widziałam idącego Frania!!!!!!!!!!!!

Już na koniec rehabilitacji pani Natalia przeszła z Franiem ze 3 metry, tzn ona trzymała go za miednicę, dociskała ją odpowiednio, żeby pomóc przenosić ciężar nóg a mały..prawa-lewa-prawa-lewa!!!!!!!:wave: A jaki szczęśliwy był!!!! Śmiał się w głos!!!!!

Franuś ćwiczył dziś pięknie:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...