Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

Zbysiu, no ja tak nieśmiało liczę że za pół roku będziemy mieli pierwsze naprawdę samodzielne kroczki:yes:

 

Margoth, byłam tak zaaferowana że dopiero po fakcie pomyślałam o tym:)

W sobotę nagram:)

 

A co do siły Frania - pani natalia powiedziała dziś że jeszcze nie widziała dziecka z tak wyrzeżbionymi mięśniami rąk:yes:

Taki mini-Schwarzenegger;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Franuś prześliczny, wyraz twarzy prawdziwego geniusza. Fajnie, że robi takie postępy. Widać po nim, że jest szczęśliwy.

Czekam na filmik z pierwszych kroków. A właściwie to chyba niedługo zobaczę w realu.

 

Moje oskrzela nie dają za wygraną, ciągle się duszę. Jutro do pracy chyba wezmę inhalator i lekarstwa, a dzisiaj jeszcze idę do lekarza..

 

Magda jest po drugiej chemii w domu. Zniosła ją w miarę dobrze. teraz w domku dużo śpi. Jej mama szuka wszelkich sposobów jak pomóc dziecku w wyleczeniu tej choroby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, bardzo, BARDZO się cieszę i gratuluję pierwszych kroków i innych postępów!!!

Cudnie, Franuś!

Trzymam kciuki, żeby dalej tak szło, a za Madzię - cały czas, nieustająco.

Buziaki!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój syn też uwielbiał kierownice.

 

A ja wylądowałam wczoraj na ostrym dyżurze, miałam duszności, byłam blada jak ściana.

Mam wysoką leukocytozę CRP podwyższone. Podali mi dożylnie hydrocotizon, diphergan - przepisali następny antybiotyk. Mam nadzieję, że w końcu odpuści, bo w oskrzelach już cicho, bez świstów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Aniu, uważaj na siebie.. Może czas na L4, co?

 

 

Od jakiś 2 tygodni obserwuje kolejny skok rozwojowy Frania - zaczęło sie od klocków, sortera, rysowania, coraz więcj mówił (po chińsku, ale wreszcie mówił), zauważał rzeczy w otoczeniu, których wczesniej nie dostrzegał (np. na lampie w swoim pokoju pszczółkę, motylka, bidronkę) dzisiejsze popołudnie to po prostu ...jakis kosmos.. Gadł jak najety..chciał cos powiedziec, nie wiedział jak, denerwował się.. To było niesamowite.. Jedna z takich rozmów nagrałam i zaraz wkleje link (rzesyłam na y.t.)

Pisałam, że popołudniu kosmos, bo...Franiutek wstał przy krzesle i..poszedł... Najpierw po prostu zdębiałam.. po chwili wyciągnęłam komórkę (mam prawie zawsze przy sobie) i nagrałam..

I wiecie jak się czuję?

szczęśliwa i poooookooooojna..

Wiem na 1000%, że będzie dobrze

Zobaczcie sami

 

Franuś idzie

 

Mamo, zrozum wreszcie, co chcę ci powiedzieć..

 

Boże, jaka jestem szczęśliwa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze samodzielne przejście super... zaraz zacznie biegać, tylko zatrybi, że bez krzesła szybciej i łatwiej :)

I guuguuuugu, gaga gaaa to będzie gadał jak Bielicka... nie zamknie mu się buźka wkrótce... :)

Porzypomniał mi tym swoim guuuu mojego Emila.... do czterech i pół lat było tylko yyyyyyy yy yyyy... nic więcej i jak chłopak się rozgadał, to jeszcze wiecej niż Bielicka.....

Szybkich dalszych postępów życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś pieknie Franio się rozwia. Super było to chodzenie za krzesłem. A jaka radość przy tym! No i już sobie pogadać z Nim można. Po prostu bajka! Tak trzymać!

 

Kciuki za wszystkich chorych trzymam wciaż. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mi się wydaje, czy chodzi symetrycznie, równo prawa i lewa nóżka? Tak sobie myślę, że teraz trzeba mu podłogę zakryć, jak chce chodzic, to niech musi kolana zginać, niech się uczy od razu prawidłowo.

Od dawna już wiadomo, że Fr rozwija się świetnie, tylko ciało mu stawia opór. Będzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem na 1000%, że będzie dobrze

 

Phi, też mi nowość.. :cool: :lol:

Jest cudnie, a będzie coraz cudniej.

JA TO WIEM.

Gratulacje dla Franulka i Mamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jaka to radość, mój Boże... :yes:

 

Za Madzię nieustająco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...