Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Spóźnione ale najserdeczniejsze życzenia! Wszystkiego dobrego Słodziaku! :D

 

Mój Franek też miał urodzinki.. w piątek... tylko troszę więcej latek skończył ;)

 

Agnieszko, ja zawsze miałam schowane żyły... mimo ciężkiej pracy przy domu (np. ocieplanie poddasza "tymi rencami") nic mi nie wyszło... zawsze u mnie był problem przy pobieraniu krwi, ale tym razem było apogeum.. pocieszające jest to, że wszystkie wyniki wyszły super :)

a mi/nam biegnie 11 tydzień :) w 8mym tygodniu widziałam moje 12-milimetrowe maleństwo, słyszałam jego serduszko i w ogóle... łezka w oku... zakochałam się po uszy ;) rodzinka też się cieszy, dzieciaki nie mogą się doczekać, chociaż jeszcze masa czasu... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, ha boskie fotki! Jak zawsze Franio strzela minki nie do podrobienia! :-)

A nas podtopiło już nie wiem który to raz tego lata. Droga do asfaltu przypomina rzekę ( z błotnym dnem ;-)). Stefek nie chce spacerować w kaloszach, uciekał z powrotem do domu na suche! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję w imieniu Szanownego Jubilata za życzenia:)

 

Oz, trzymamy kciuki z całych sił:) Masz się nam tu regularnie meldować i składac raporty z postępów ciążowych:)

 

Żelciu, cholerka jasna, ale w domu wody nie macie??

My już planujemy najazd na Twój dom:) 8.09 po wizycie w IMiDz:) Co ty na to?:)

 

Jamles, jutro nie jedziemy do Ciebie:( Dr dzwoniła przed chwilą - przełozyła wizytę na piątek, ino do Siemianowic jechać mamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam dzisiaj w nocy z wakacji i dlatego dopiero teraz to o czym myślałam czyli życzenia dla Słoneczka! Rośnij i bądź radością dla swych najbliższych! Mocno przytulam.Muszę poczytać dokładnie bo trochę mi się nazbierało zaległości.

Na wszelki wypadek:stirthepot::stirthepot::stirthepot:

O Madzi cału czas

Dla Oz- niech będzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojaczko, dziękujemy:hug:

 

Depsiu, zawsze dokładam więcej zdjęć specjalnie dla Ciebie, bo poszkodowana jesteś, że filmików oglądać nie możesz..:hug:

 

Żelciu, napisze jak bedzie bliżej 8.09:)

 

Jamles, nic z tego. Potem pędem do Piotrkowa Tryb lecimy. Już dawno planowalismy ze w piątek wyjedziemy na kilka dni do rodziny a tu taki klops..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to Łódź, tylko szkoda, ze teraz, bo u siebie te badania bym zorganizowała (znaczy nie dokładnie u siebie ale w jakiś znajomych). A teraz jest pustynia, urlopy, nikogo nie ma dostępnego, z kim by można pogadać. po 15 dopiero można zacząć myśleć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...