Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

Wróciliśmy.

Warsztaty były rewelacyjne, fachowcy..fantastyczni.

Będą zdjęcia jak tylko play doładuje mi konto (od 2 dni czekam kurka.. dziś reklamację złoźyłam - dlatego nie było mnie tu).

Obiecuję zdjęcia.

 

Ale mamy wiadomość miesiąca -

Franule zrobił niedżwiadka!!!!!!!! 100% samodzielnie!!!!

I...przeszedł kilka kroczków trzymany za 1 rękę!!!!!!!!!!

Wyszło mu ciut w bok (krok taki nie całkiem do przodu), ale...rany jaka miał frajdę!!!!!!!:)

 

I kolejna wiadomosc miesiąca - dzięki cioci Ewie Franiu będzie miał kompleksowe badania słuchu w następny czwartek i piątek. U najlepszego fachowca na świecie ofkors (bo jak ciocia Ewa załatwia, to z przytupem:))

Ewa - jeszcze raz - serdecznie dziękuję!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O rany, XX..

A o co chodzi z wyjazdem do taty??

I co lekarz wasz na te infekcje Martynki??

Zdróweczka dla malutkiej, i dla Madzi nieustająco.

 

Źelciu, oto franiowy niedżwiadek. Bodaj trzeci z kolei:)

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7f611264ee712e8b.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche się pomaluję..:)

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/xd/ji/aphe/NGar79BGDkBspy2ttB.jpg

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/xd/ji/aphe/v5Qa6WBr4TSNqYqmJB.jpg

 

A tu owa historyczna chwila - pierwsze kroki do przodu bez opierania się o krzesło (powalił mnie na kolana profesjonalny sprzęd rehabilitacyjny:) - kij od szczotki:)

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/xd/ji/aphe/YHGe49HdKJWLuALEbB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo, wojowniku!!! :wave:

Dumna jestem z niego, jakby mój był, całkiem!!! :D

 

Swojaczko - dziękuję za pamięć, plecy właściwie już całkiem zdrowe, po prostu trzeba uważać, żeby recydywa była jak najrzadziej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzięki:)

Niedżwiadek ponoć mega ważnym etapem rozwoju jest:) Ciocia Malka i ciocia Ewa pewnie wyjaśniłyby to b naukowo. Mi wystarczy, że ważny i że krasnal wreszcie osiągnął ten etap:)

Żelciu, mamcia wraca do pracy już w pażdzierniku tego roku:( NIe chcem ale muszem. Wot życie. NA uczelni obiecali mi, że postarają się tak mi ułożyć plan, żebym całe pensum wyrabiała w 2-3 dni. Tata będzie w tym czasie w domu z Franiem.

Zmusiła nas do tego sytuacja finansowa. Myślę, że w ciągu tych 2 lat zrobiliśmy maksymalnie dużo..

Neurologopedka, dr Ł, poradziła mi, abym oddawała Frania 1 x w tygodniu do grupy rówieśniczej na jakieś 2 godz., źe moźe źłobek. Sama nie wiem. Chciała bym i boję się (bo choroby). Musze temat przemyśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś, napisz proszę na pw. jakie plany z Warszawą macie, ile Was będzie kiedy i na jak długo, czy jest coś czego nie jecie, co ew. przygotować.

 

A ja sobie nie mogę przypomnieć czy mój Stefcio umiał takiego niedzwiadka robić. Wydaje mi się, że tak, ale nie jestem pewna. Czy to juz tyle czasy??? Leci czas, leci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źelciu, my nie przyjedziemy, źeby Cię objadać ino by wyściskać!!!!!!!!!!!!!!:)

8.09 mamy rano wizytę w IMiDz i pewnie ok 10 moglibyśmy do Ciebie wystartować:) Franula zasypia ok 12, będzie moźliwość pójścia gdzieś na spacer i potem wystawienia go śpiącego w wózku koło domu?:) To tyle na teraz wiem. Mam nadzieję, źe nic w tych planach się nie zmieni:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...