Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dojechalismy do domu.

Zatrzymalismy sie w Ikei w Katowicach na obiad i test bojowy aparatów.

 

Już zdałam EZS raport z testu owego:yes:

Mały dał sobie załozyć drugi aparat (lewy zaakceptował juz bez problemu). Na aparatach słuchowych mały zachowuje się cu-dow-nie! Wreszcie spokojnie zjedliśmy obiad bez jego płaczu:) Jezu jaka ulga:wave:

Raz tylko były się rozpłakał, ale dziecko kilka stolików dalej dało takiego czadu, że sie małemu nie dziwię. Jakos udało nam się odwrócić jego uwage.

EZS powiedziała, ze aparat własnie wytłumia dźwięki, na które mały tak źle reagował i podciąga częstotliwosci na których ma niedosłuch. Jestem zachwycona. Zobaczymy jak z mowa będzie. Może tez jakoś ruszy? Choc troszeńkę.. Może i tu mu pomogą? Jak narazie już samo wyciszenie tych niewygodnych dźwięków dla Frania jest dla nas po prostu rewelacyjne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO!

Co jak będzie, co jak będzie? Gadać będzie!!! Jak do cioci żeli przyjedzie to powie - cicho baby jedne! :-)

Aguś, to znaczy, że aparaty działają a Franio nie ma żadnego uszkodzenia CUN! Jesooo, jeszcze trochę i lekarze będą musili znowu gały wywalać z zdźiwienia! Franio wymiata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franulek dał sobie załozyc aparat dziś juz bez uciekania przede mną:)

Znajoma (internetowa ofkors;)) mama wcześniaczkowa, która ma synka z niedosłuchem, sprzedała mi swietny patent na problem z zatyczkami: trzeba je posmarowac czyms tłustym 9kremem, oliwką itp), wtedy przylegaja pieknie i aparat nie piszczy. Patent super sie sprawdza! Dziś tez założyłam Franiowi tego kid's klip'a i..rewelacja:) jaki luzik psychiczny, że maluch aparatu nie zrzuci (choć już nie ma tego odruchu grzebania przy uszkach, widać ze kurczaczek zaprzyjaxnił sie z aparatami:)

Poszliśmy na całość dziś przed południem i pojechaliśmy z Franiem na zapore w Karpaczu, usiedliśmy sobie na wodę, wokół dorośli, dzieci a Franula..nic..uśmiechniety, radosny, chciał ganiac ino i śmiał się w głos!! I gdyby nie pora snu i burczace brzuchy (lepiej nie wybierac się do Karpacza na obiad..ceny;)), zostalibyśmy tam jeszcze na drugą połowe dnia:)

 

A na dowód, że nie kłamię, zdjęcia prosze bardzo:)

Zaraz będą, ino je w albumie umieszczę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam teraz taką...schizofrenie grafomańską:) Nie wiem gdzie najpierw pisać:) No i nie chce sie powtarzać, ale siłą rzeczy muszę:) Więc prosze o wyrozumiałość, jeśli zaglądacie na naszego bloga:)

 

kid's klip

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/vg/va/50xc/y5XpVMn09j0cWieLJX.jpg

 

 

Ja chce już biegać, mamo! :)

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/vg/va/50xc/H8qe6kO4IRT3npDPkX.jpg

 

 

No to sobie pobiegam po mojemu:)

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/vg/va/50xc/MfwIEvzXjf2xryfUQX.jpg

 

 

Robaczki

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/vg/va/50xc/0S0x7Cx1Tnv1ZlXd5X.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło matko, jak pieknie, jaki cudny dzień mieliście!

A robaczki oba - bezcenne, naprawdę!

Aga, jak ja się cieszę, jakie to wszystko nudne się robi i normalne!!! :wave:

Fantastycznie, prawda? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...