Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kochani, jestem po kolejnych rozmowach telefonicznych z dwiema bardzo mądrymi lekarkami (kliniki Wrocław i Wawa) i właściwie już wiem, że jutrzejsze EEG to tylko formalność. Godzinny zapis może nic nie wykazać. Trzeba położyć małego na neurologię i raz na zawsze wyjaśnić, co się dzieje w tym małym łebku.. Wszystko skutki tego cholernego niedotlenienia.. :cry: A może i reanimacji.. tego dzisiaj jjuż nikt nie rozstrzygnie. Co to zmieni?..

Wiem też, że nnie ma co jechac na cito do szpitala, bo czas jaki jest kaźdy wie, wszyscy wielcy na urlopach świąteczno-noworocznych. Jestem więc nastawiona, że zaraz po nowym roku meldujemy się w klinice (miejsce od jutra "się załatwia", już niezależnie od jutrzejszego badania i EEG).

Narazie nic nie chce mówić nt "który to szpital", żeby nie zapeszyć, bo próbujemy załatwić dla maluszka to, co najlepsze. Nie dam już nikomu eksperymentować na małym, jak to już miało miejsce.. Ale tego niestety nie zmienię. Teraz mam wpływ na leczenie krasnala.

A przy okazji może się uda załatwić konsultacje chirurgiczną i ustawić termin operacji?

I widzicie kochani, tak sobie pomyślałam dziś wieczorem: dzięki Wam, dzięki licytacji na Franka, mogę z nim znowu jechac spokojnie w Polskę wiedząc, że nie muszę sobie zaprzątać głowy kwestiami przyziemnymi.. (i nie o łapówki dla lekarzy mi chodzi :lol: - to tak dla rozluźnienia atmosfery).

Dobrej nocy wszystkim. Jutro dam znać. Żeby szybciej było napisze do Ziaby, bo sama nie wiem o której wrócę z małym do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem dzis z Wami myslami.....przesyłam to co trzeba....

Agnes...szczególnie trzymam kciuki by to był "ten szpital" i Ci "wyjatkowi" lekarze i by starczyło im wiedzy, praktyki i życzliwości dla NASZEGO wielkiego małego człowieka.....

dlatego dzis w Szczepanowicach przy Noworocznej żywej szopce pomyslę nie o Was bezpośderdnio tylko o tych którzy Frankeim będą się zajmować....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...