Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiesz Zelciu, ale moze to moje pobozne zyczenia?? Nie wiem. Narazie planuję jutro napisać maila z prośba o przedłużenie wypożyczenia o kolejny miesiąc, bo narazie to za wiele nie zdziałalismy. Myslę, że ten miesiąc dałby nam odpowiedź.

 

Wróciliśmy szczęśliwie do domu, skrzynia biegów wytrzymała. Jutro umawiamy termin u mechanika. I oby cena naprawy była do łyknięcia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie znam ale autoagresja jest zdaje się spowodowana tym że Franuś chce robić i wyrazić więcej niż na razie potrafi a to zawsze plus. Dotyczy to zresztą wielu ambitnych maluchów.

Za wszystkich chorowitków (z nami włącznie bo my wszyscy chorzy) :stirthepot::stirthepot::stirthepot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cronin, na pewno tak jest. I zachowania agresywne i autoagresywne zdarzaja sie wtedy , gdy chce coś i nie wie jak nam to przekazac, albo, gdy nie jest w stanie tego zrobić. Ale zdarza sie to coraz częściej, niestety. Jeszcze troche jego ograniczenia potrwają i nie chcę by to jakoś zmieniło go.

 

Zdrówka dużo wszystkim!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabrysia ostatnio mocno ruszyła z mówieniem. Podczas jazdy autem powiedziała coś czago nie mogłyśmy rozszyfrować i dopytywałyśmy"co ty powiedziałaś ,powiedz jeszcze raz" Wyrażnie zdegustowana po kolejnym powtórzeniu spojrzała na nas z takim wyrzutem, że aż nam było głupio! Nie zdążyłyśmy nauczyć się Jej języka,wstyd!:yes:

Co do psychologa popytam.

Przez cały czas dobrym aniołom polecam wszystkich Chorych,zdrowiejcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa, ale ze mnie doopa wołowa..za przeproszeniem.

Widze, że dowiedziałaś się prędzej z FM niż z mojego smsa..:oops::oops:

 

Franek drugi wieczór z kolei zasnął bez smoka.

Ale w południe nie dał rady.. nie potrafił zasnąć bez wspomagania skutkiem czego nie spał w ogóle..

 

W nocy 1 karmienie przez słomkę, zasnął bez smoka

2 karmienie, wkurzony na maxa, nie chciała słomki, ryk na maxa..po 20 min przelałam mleko do flaszki. Wypił z 30 ml ino. Smoka jednak nie dalam..

Zobaczymy jak bedzie dziś.

Mam nadzieję, że lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że ten Kraków to na razie tylko mglista opcja, ale jakby co, to oferuję pokój gościnny w Niepołomicach. Wiem, pewnie ktoś zaproponuje lepszy nocleg w samym Krakowie, za to u nas cisza i spokój (chyba, że się dzieci kłócą ;)). No chyba, że Franio uczulony na koty, świnki morskie albo papugi, ale nie pamiętam, żebym o czymś takim czytała (psa też mamy).

 

A butla z dzióbkiem to zła opcja przejściowa? Wygodniejsza niż słomka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się dzisiaj Franio snił. Powiedział do mnie : " Ciocia Żela cześć!" I to dosłownie! :-) A jakiś Pan dał Franiowy kubek herbaty. A potem Franio poszedł na basen gdzie sam pływał.

Co to człowiekowi do głowy nie przyjdzie we śnie. ;-)

Ale fajniee było! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś, ta słomka to taki bidonik.

 

Żelciu, faaajne masz sny:)

 

Wygląda na to, ze z uspokajaczem pożegnaliśmy sie na amenta. Butla zostaje. Wieczorem jednak mały pije mleko z bidonu (przez słomkę) ale w nocy musi trochę possać. Za jakieś 2 tyg podejmiemy próbe odstawienia flaszki. Chyba jedna zbyt ambitne zamierzenia miałam.

Ale smoka nie ma!

 

Ja dziś po pierwszym dniu pracy. Jakoś poszło, choc po nieprzesopanej nocy czuje się strasznie.

Poprosiłam o zajęcia w pon i wtorek, żeby reszta jeszcze dla Frania była. I mam tak!!

 

Odebrałam dziś tez wyniki krwi Frania - hemoglobina, hematokryt, erytrocyty i limfocyty powy zej normy. TSH także:( Dr kazała powtórzyc badanie, ale w labie szpitalnym. W następnym tygodniu bedziemy znowu kłuc kurczaczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...