Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja też jestem dobrej myśli. Aguś jak będziecie w dusznikach, to proszę o nas pomysleć. ;-) Duszniki to nasze ulubione miejsce. ;-)

 

Aguś, czy Ty gdzieś w Necie kupowałaś części do tego inhalatora, jak tak, to podaj proszę stronę. Tutaj w mojej okolicy nie mają. Znalazłam na allegro nebulizator z maseczkom dużą, podobno pasuje do każdego inhalatora, ale nigdzie nie mogę znależć tego filtra. Na razie mam te dwa od Ciebie ale po czasie trzeba będzie mieć na zmianę. Może wiesz gdzie te filtry kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócilismy, było baaardzo dobrze pod względem jakościowym i b ciężko dla Frania.

Panie terapeutki stwierdziły, że Franek w ogóle nie potrafi funkcjonowac w świecie dźwięków. To dłuższy temat, ale po powrocie mam teraz b dużo rzeczy do nadrobienia.

 

Żelciu, tam w inhalatorze był rachunek. Kupowaliśmy go w jakiejśc aptace internetowej. Wygugluj ja może i napisz do nich.

Kurka, to każdy nabulizator powinien pasowac, bo średnice wężyków silikonowych sa takie same.

Wzięlismy nebulizator z naszego obecnego inhalatora zeby sprawdzić czy wszystko ok i działał.

Filtrami tak się nie przejmuj. 1 wystarczy ci na rok może dwa albo 3.. Teraz dokup ino nebulizator.

 

Dziękuje oczywiście wszystkim ciociom za mieszanie w garach nieustanne:)

 

Za Madzię, Wiktorka, Malkowego synka, Ziabę nieustannie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócilismy, było baaardzo dobrze pod względem jakościowym i b ciężko dla Frania.

Panie terapeutki stwierdziły, że Franek w ogóle nie potrafi funkcjonowac w świecie dźwięków. ..

?????????????????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my wylądowaliśmy na pogotowiu, z rtg czaszki, młoda przeskoczyła (normalnie szok) fotel i spadła głową w parkiet na małysza, guz na czole był wielkości dosłownie brzoskwinki a koloru prawdziwej węgierki...całe szczęście czaszka cała ale ciągle w obserwacji teraz, przy okazji dowiedziałam się na pogotowiu, że zauwazyli jakąś dziwną tendencję - że dzieciaki po Vojcie sa nadpobudliwe choć mozna to i czytac w druga stronę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XX - no to współczuję, musiałas rzeczywiście być przerażona takim widokiem. :o

Franuś w świecie dźwięków powoli się odnajdzie, nie ma opcji, że nie.

Teraz pewnie mu trudno, ale to nic, da radę, tak czuję.

Za wszystkie nasze dzieciaki i za ciotkę Ziabę. Nieustająco. :stirthepot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, ja nie mogę obejrzeć, cholera!!!!

CO ON ZROBIŁ???

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c021.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c021.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c021.gif

 

Sam chodzi,

wstaje i chodzi

:wave::wave::wave::wave:

 

.

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS_KwUdWi75XfIWIuFFdXXmA3F_zEe_MhCp9dtLIAwZ1zUwhMmz

 

 

i mówi wujek Zbyszek;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga wiesz co? Jak moje dziecko zaczeło chodzić to się tak nie spłakałam jak teraz w tym momencie!!!!!

Wielkie, ogromne gratulacje dla Franulka!!! Boże jak się cieszę! No głupia baba - siedzi przed kompem i ryczy!!! :D

 

A teraz Mamusia powinnaś wysłać ten filmik tym wszystkim niedowiarkom co to mówili, że Franio będzie dzieckiem leżącym!! Brawo Franek- pokazałeś wszystkim co to w Twoją waleczność nie chcieli uwierzyć!!!

 

p.s. dzięki za bluzeczkę- oczywiście dotarła ino nie miałąm czasu się na all uzewnętrznić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...