Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A nie wiem jeszcze po co, bo badania muszę robić, ale boli i boli w lewym boku, już 4 dzień. Mnie tak tłoczyło od czasu do czasu, już od praę lat. Lekarz mówil, że tam nic nie ma.

Ale teraz już nie tłoczy, ale boli, nawet przy środkach przeciwbólowych i nospie.

Wczoraj poszłam do lekarza, dostałam usg brzucha i krew zbadać na trzustke. Kazał jakby było gorzej jechać do szpitala. Dziś jest gorzej o tyle, że teraz jak się w lóżku przekręcam też boli. Jem sucharki, sam ryż, sam chleb i piję wodę przegotowaną lub rumianek, nic więcej. Może dotrwam do badań.

Dzięki za kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewuś jak leżę na plecach płasko boli, boli pod żebrami ale z tyłu, lepiej na prawym boku podkulona. Boli też jak nabieram powietrze, pod koniec glębokiego wdechu jest ukłucie, tak z boku i trochę z tylu, jakby pod zebrami ale w głębi... Nie wiem jak to wytłumaczyć.

Aha i czasami mam takie puste odbijanja. I zmenczona jakaś jestem, najlepiej bym spała.

Brałam teraz dużo leków, przez 6 tygodni, może mi zaszkodziły.

Edytowane przez Żelka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lekarz dobrze radził - jakby było gorzej... jest gorzej. Żelka, z trzustką nie ma żartów, jeżeli ból jest silny wezwij pogotowie. Powiedz, że lekarz podejrzewał trzustkę i że od wczoraj jest gorzej. To nie są żarty, przy trzustce potrzebny jest ojom!!! Tu nie wolno czekać. Edytowane przez EZS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się przestraszyłam! I tak muszę czekać na męża bo jest w pracy.

Ewuś nie wiem czy silny, dokucza, ale nie wyje z bolu.

A mówisz, ze to wskazuje na trzustke?

Na wszelki wypadek ide przygotować torbe do szpitala, kurcze, nawet nie wiem co zabrac...

Aha, jak się uspokoję leżąc to ból mija, tłoczy jak chcę się przekręcić, no i potem jak juz wstaję i cos robię. I to jest nowe od wczoraj, chyba tak samo boli, jak bolało.., sama nie wiem...

Edytowane przez Żelka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wygląda na trzustkę. W wersji light to bóle jelitowe, ale lepiej postępować tak, jakby to było to gorsze a potem się cieszyć, że lepsze, niż odwrotnie. Dla trzustki jest chcrakterystyczne, ze mniej boli w takiej podkurczonej pozycji...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowłam Ewuś, jadę na Izbę jak tylko mąz wróci, gdzies kolo 19-stej. Dziękuję Ci bardzo!!!

W razie czego, tfu, tfu, przygotuje wszystko co mam na aukcje dla Frania i powiem mężowi, a Nefer niech od nas zabierze i wystawy, niech będzie wyslane na koszt kupujacego.

Ale wrócę ja, wrocę!!! ;-)

Buziaki i trzymajcie się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobrze.... :hug:

 

Dobrze, że mąż wrócił i zajął się Stefciem... Mam tylko nadzieję, że Żelka nie wyjdzie z soru i nie wróci do domu na własne żądanie, bo Stefciem trzeba się zająć... Jest mąż...

A Ona musi się sobą zająć i zadbać od czasu do czasu....

Przekażcie jej Dziewczyny...

 

Aga a my tu czekamy na wieści od Żelki......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdem!!! Wypuścili mnie. Zakażenie drog moczowych, pęcheż, ew. moga być jakieś kamyszki. W moczu liczne cos tam, trochę bakterii i jeszcze cos tam... Jesoo nie pamietam już, jutro napiszę jakby kogos interesowało, Frualgin dostalam i spokojnie mam czekac na usg brzucha. Ew. też spokojnie zrobić kolonoskopie.

Jak ja się cieszę, że w domku jestem!!! Najbardziej to ja się o Stefka martwiłam. ale teraz ide spokojniej spac, ważne, że to nie trzustka, resztę bedę badać...

Buziaki wielkie dla wszystkich, kochani jestescie, ale to nic nowego nie powiedzialam. :-)

Dziękuję za sms-y!

Dobranoc!

p.s. pewnie napisalam do gory nogami i poł po ni jakiemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku, Zelciu..

Ale nie wyszłas na własna prośbę? kazali Ci iść??

Lepiej cos się juz czujesz??

obstawiam, że na własne żądanie:eek:

ale jak się nie upierali to pewnie nie jest aż tak źle ..... oby :yes:

no i najważniejsze ..... Żelka jest lepiej :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, nieee, wypuścili mnie, nie ma zagrożenia na tyle aby w szpitalu poleżeć, a pomęczyć i poleczyc mozna się w domu. USG i kolonoskoipa nie są pilne. To pierwsze zrobie szybko, tego drugiego się boje. Wiem, wiem, głupi to powod aby badan sobie nie robić.

Dziś już mniej boli, duzo mniej.

Po prostu ja bralam za slabe leki, paracetamol i jedna nospe, a trezba bylo od początku ketonal i dwie nospy. Dzis tłoczy ale mogę oddychać, jakby mi ktos odwiązał pasek na spodniach. ;-)

Będzie dobrze, musi byc, bo robota czeka.

Franio teraz czekamy na Twoje badania i skierowania a potem z kopytem trzeba ruszić!

Buziaki Kochany!!! Dziękuję Wam za to, że jesteście z nami całyyyy czas!!!! Nawet nie wiecie jakie to pomocne!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...