Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Panie zbadały pappa ale bez beta hcg. Po wielu telefonach i awanturze panie mi obiecały że zrobią to beta hcg jeszcze dzisiaj ale....

 

Awantura miała swój ciąg dalszy- gdy dotarłam do labu okazało się, że wynik będzie na cito ale... w poniedziałek!!! Zagotowałam na miejscu! Na moje pytanie dlaczego kilkukrotnie zapewniono mnie że wynik będzie dzisiaj usłyszałam "koleżance się badania pomyliły". Zażądałam natychmiastowego połączenia mnie z kierownikiem - pani zadzwoniła do kierowniczki i uprzedziła, że dzwoni pani "bo nie podoba jej się termin oczekiwania". Więc szybko pani uzmysłowiłam, że nie nie podoba mi się termin oczekiwania tylko nie podoba mi się, że PO RAZ KOLEJNY PRZEZ NIEKOMPETENCJĘ LABU ZOSTAŁAM WPROWADZONA W BŁĄD!!

 

Na szczeście pani kierownik była szalenie miła, cierpliwa i grzeczna bo chyba bym tam kogoś ubiła na miejscu. Powiedziałam pani, że rezygnuję z badania i że przygotuję dla niej na piśmie skargę na niekompetencję personelu oraz zarządam zwrotu kosztów źle przeprowadzonego badania. Pani bardzo mnie przepraszając stwierdziła, że oczywiście ale żebym nie rezygnowała z badania bo nigdzie indziej go nie wykonam szybciej bo w małopolsce nie ma nikt sprzetu do tych oznaczeń.

Jakież będzie zdziwienie Pani gdy w obiecanym piśmie poinformuję ją, że owszem jest takie laboratorium i wynik miałam w ...... godzinę!!

 

Wyniki są naprawdę dorbe i uspakająjące i wieeelki kamulec mi spad łz serca.

A paniom z Diagnostyki nie daruję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ngel, wiem,że nie pocieszę, ale mnie kiedyś (całkiem niedawno ) jedna pani ginekolog chciała kierować na usunięcie gigantycznego mięśniaka vel guza z macicy. Gdy jej powiekszały się oczy wpatrzone w monitor usg, mnie podnosiło sie ciśnienie, suma sumarum ta głupia krowa mierzyła mi jelito, gdyby nie dobra perystaltyka ;) pewnie idiotka by się nie zorientowała. Ale co przeżyłam to moje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekhm młoda jak młoda ale poniżej 35 lat

a badania robiłam prywatnie!! Stąd moje oburzenie bo jak człowiek płaci kupę kasy (w sumie 300 pln ale z tego mam nadzieję 100 odzyskać) to ma nadzieję, że będzie obsłużony prawidłowo

 

Agnes- nie denerwuj się- Ty i tak masz tyle stresów.... przytulam mocno!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga - policz ilu masz wokół siebie ludzi, a ile śmieci organicznych.

Te drugie po prostu wyrzuć z głowy, szkoda śmieciami się zajmować, choćby i organiczne były!

 

Za całośc i wszystkich potrzebujących - nieustająco.

:stirthepot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Wczoraj pierwszy raz w zyciu obcięłam synowi włosy (czytaj: opitoliłam dziecię na jeża:))

Natka jak wróciła dzisiaj do domu (była na biwaku), mało się nie rozpłakała:) "co wy z nim zrobiliście????? Jak on teraz wygląda???" "on nie ma w ogóle włosów!!!"itd:)

Na nic tłumaczenia, że Franiu to blondas, ze jak sie go opitoli na 5-6 mm, to włosów nie widać, itd:)

Ale Natulka tak zawsze:)

 

Poza tym spoookojnie jakoś tak:)

 

Psychicznie przygotowujemy sie już powoli do naszego tournee po Polsce.

Wyjazd za tydzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

 

no musze kurka zaraz zrobić:)

 

Pisałam na blogu, że się w piatek cholernie zdenerwowałam, bo od znajomej mamy dowiedziałam się, że odwołano turnus logopedyczny.

Zadzwoniłam do Wawy, dowiedziałam się ze właścicielki na szkoleniu już 2 tyg, wiec z nimi nie porozmawiam, ale turnus odwołany bo za mało chętnych.

Wkurzyłam się niemiłosiernie, bo mnie np nikt nie prosił o dodatkowe potwierdzenie! Innej znajomej mamy tez nie.

Okazało się, ze babeczki pojechały się szkolic a obsługe turnusu zostawiły stażystce..

Wiem to, bo...swoimi kanałam zdobyłam nr komórki do włascicielki firmy...ehm... zadzwoniłam do niej dzisiaj, przed jakąs godziną..

Babeczka była ogromnie zaskoczona całą sytuacją!

Przepraszała, tłumaczyła, że zostawiła firme itd...że były na Castillo-Moralesie (że tak powiem) itd.

Ale najwazniejsze, że...jest swiatełko w tunelu!

Tzn hotel pierwotny odwołany, ale będą szukac na cito jakieś hotelu, poza województwami w których akurat trwają ferie zimowe (15-28.01), bo tam gdzie nie ma ferii taniej.

Może ktoś z Was zna jakiś hotel i mógłby polecić?? Potrzeba około 27-30 pokoi, do tego kilka salek, w których mogłyby się odbywac zajęcia z dziećmi.

Cholera, tak zawalic sprawę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...