Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

:)

Aniu, cieszę się, że trzymasz moją stronę:)

 

DPS, niestety, dokładnie w przeciwną

Za tydzień we wtorek z rańca wyjeżdżamy do Bielska-Białej, po wizycie lekarskiej lecimy do Katowic. TAm będziemy nocowali i tam spotykamy się z Malką:)

W środę rano mamy wizytę w Gliwicach, potem kierunek Warszawa. Nocujemy tradycyjnie juz w CZD.

W czwartek neurolog i chirurdzy w IMiDz, w piątek genetycy w IMiDz i zaraz po genetykach wracamy do domu do NAtulki.

W czwartek wieczorem przyjezdża moja siostra z mężem i córką (bo filharmonia, koncert Natki), od wtorku do czwartku natula będzie nocowała u kolezanki.

To nasz plan na następny tydzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aga termin mam na 18 maja (ze starszym miałam na 10 maja- wszyscy się z nas śmieją że tylko w sierpniu sex uprawiamy ;) )

 

Aga wiesz co ja myślę, że Ty masz niezwykłe dziecko. Pomyśl jakim trzeba być WYJĄTKOWYM człowiekiem, żeby poruszyć taką ogromną ilość ludzi, którzy wystawiają cudeńka- często wykonane własnymi rękami, którzy to licytują i jeszcze mają z tego ogromną radochę!! Ja myślę że Franuś do przydomków Waleczny (i Zarośnięty ;) ) powinien dostać nowy przydomek- WYJĄTKOWY :D :D Ale przeca nic nowego nie rzekłam bo to już wszyscy wiedzą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, dziś miałam b długi dzień poza domem

Ok 18 dostalam telefon od szefowej osrodka:

"Pani Agnieszko, wygląda na to, że "przez panią" turnus sie odbędzie"!!!

yes yes yes:)

 

Dziewczyny znalazły osrodek w Dąbkach.

Jagoda, serdecznie Ci dziękuję za chęć pomocy:)

Alez sie ciesze, ogromnie, przeogromnie!!!

No i dla nas ze względu na dojazd to lepsza opcja niż Mazury:)

Ta bardzo mi zalezalo, aby Franula popracował z ta ekipą..oni są niesamowici po prostu

Ciesze się ogromnie!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga no to super, ze turnus sie odbedzie ! :yes::)Ja wole dluzsze czupryny wiec troszke mi zal Franusiowych wloskow...no ale odrosna...:D

Zelciu ja Ci szczerze zazdroszcze spotkania z Franusiem...ja sama mam 2 pieszczochow ale strasznie chcialabynm naszego forumowego Krasnala wysciskac... :yes::cool: a jak Twoje zdrowko? Masz sie juz lepiej?

Aukcja...super! jestesmy juz tak blisko celu...Ja licze na to ze uda sie zebrac wiecej:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...