Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

Zelciu ja Ci szczerze zazdroszcze spotkania z Franusiem...ja sama mam 2 pieszczochow ale strasznie chcialabynm naszego forumowego Krasnala wysciskac... :yes::cool: a jak Twoje zdrowko? Masz sie juz lepiej?

Anetko dopiero zobaczyłam, że Ty do mnie też coś pisałaś. Ja lepiej dużo, dużo. Czasami coś zagniecie ale lekko tylko.

Doszłam do wniosku, że to mogło byc polekowe coś, bo ja przez 6 tygodni brałam leki. Wziełam i czytałam o skutkach ubocznych i doczytałam, że te bóle od tego też mogły być. Dzięki Kochana!

Aleee u nas dziś mróz! Chyba jednak to nie wiosna idzie! ;-)

Buziaki dla Wszystkich magicznych Cioć i Wujków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przyglądam się licytacji i znajduję tyle wzruszeń,radości,potwierdzenia dla sensu bycia dla innychj. To takie budujące dla " w kupie siła" Wiedziałam,że będzie odzew dla Frania,ale ekspresowym tempem zbiórki jestem wielce zbudowana! Cudownie!

Jak zawsze :stirthepot::stirthepot::stirthepot:by łatwiej było walczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelciu, dobrze, że lepiej z Tobą, kruszynko Ty nasza:)

 

My wrócilismy niedawno z Wrocławia.

Po terapii (nadal baardzo trudno, mały zaraz po przekroczeniu progu ośrodka zwymiotował z nerwów:(, ale juz na samych zajeciach było lepiej ciu niż ostatnio; nawet wrzucił piłke do pojemnika na dźwiek - to jedno z ćwiczeń), no więc po terapii poszliśmy do pani protetyk. Spytała jak tam zbiórka:) Powiedziałam że już jest wszystko:) Szkoda , że jej miny nie widzieliście!!!!!:rotfl:Wkładki będa pewnie w następnym tygodniu, ale że wtedy będziemy na tournee, to odbiór tak jak ustaliliśmy - 7.12:)

Poprosiłam, zeby zerknęła na aparaty, bo strasznie piszczą Franiowi, denerwuje go to (nioc dziwnego) i regularnie je sobie zrzuca. Pani protetyk wymieniła dźwiękowody, niewiele to pomogło:( Powiedziała, że najwyraxniej aparaty sa po prostu zanieczyszczone. Wyjaśniła, ze aparaty trzeba raz na pół roku, najdalej raz na rok wysyłac do serwisu, wymieniac filtry i czyścić. Najwyrazniej przed Franiem aparaty miało inne dziecko, mały ma je juz trzeci miesiąc i wszystko wskazuje na to, że czas już na odesłanie do serwisu.. Dwa tygodnie muszą jeszcze jakos wytrzymać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przyszła dostawa książeczek o tematyce lekarsko-szpitalnej, zaczynamy edukację.

Młody oblatany w realiach (mama przy okazji dowiedziała sie, że świeciące gmeradło do ucha to otoskop..:cool:), zobaczymy jak się to przełozy na rzeczywistość..

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/vg/va/50xc/9DhIaaOuUsQuaLstxB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o raju...:rotfl:

Ja już po pracy dzisiaj. Miałam zajęcia na 7.50 i musze stwierdzić, że to barbarzyństwo..;-)

 

 

Jezu, czy Wy widzieliście, że już jest 9500??? Wiecie, co to oznacza?

Że mamy na aparaty i jeszcze 2 tys na turnus..Jak dołożę do tych 3300, które wpłynęły nam na subkonto z naszych apeli, to... mamy całą kwotę na turnus!!!!!!!!

 

Jezu...chyba dziś wieczorem Radek pojedzie po buteleczkę czerwonego Carlo Rossi..:)

Za Wasze zdrowie oczywiście..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny koniec roku dla nas wszystkich! Taki piękny uczynek nam się udało zrobić. Mało tego, że Franio aparaty będzie miał, to jeszcze Mamie i Tacie trochę siwych włosów zaoszczędziliśmy. Ja nie wiem jak Wy, ale ja mam łzy szczęścia w oczach!! Wszyscy jesteście niesamowicie PIĘKNY DUCHEM! I kocham Was! I tyle!!!

Aguś dziś wieczorem jesteśmy z Wami przy tej butelce wina!!!! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...