Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Piękny koniec roku dla nas wszystkich! Taki piękny uczynek nam się udało zrobić. Mało tego, że Franio aparaty będzie miał, to jeszcze Mamie i Tacie trochę siwych włosów zaoszczędziliśmy. Ja nie wiem jak Wy, ale ja mam łzy szczęścia w oczach!! Wszyscy jesteście niesamowicie PIĘKNY DUCHEM! I kocham Was! I tyle!!!

Aguś dziś wieczorem jesteśmy z Wami przy tej butelce wina!!!! :-)

 

:)

Własnie powiedziałam Radkowi, żeby gonił po Carlo Rossi do sklepu:)

 

Oj, ja dziś cały dzień mam mysli zajęte Wiktorkiem, którego stan b się pogorszył po przewiezieniu do Warszawy, i Wojtusiem, który juz w środę (!) zostanie przetransportowany do Wrocławia pod skrzydła naszej cudownej dr z AM! Udało się!

I historii tej ciąg dalszy będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa...i nie powiedziałam Wam jeszcze czegoś... wiedząc, że jest aukcja, że będą pieniądze na aparaty, że nam tak oooogromnie pomożecie, postanowiliśmy dokończyć pokoik Frania!!!! Podczas ostatnich wizyt na terapii we Wrocławiu kupowalismy małemu kilka rzeczy w Ikei, Radek odmalował pokój, dziś wreszcie zawisły półki, stoi stoliczek, krzesełka..:) Jest ślicznie po prostu:) I to tez dzieki Wam!!!!!:)

Zrobiąłm dzis kilka fotek, zaraz po wpuszczeniu krasnala do środka:) Ale był szał:)

Zaraz wkleje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga podaj please mailika, na który trzeba Ci potwierdzenia wpłat wysłać. Już prosiłam w wątku z aukcją, ale przypomnę się jeszcze tutaj. Myślę, że to ułatwi troszkę "logistykę po aukcji".

 

No i na fotki czekamy. :)

 

PS. Jestem na forum 1.5 roku. Historię Frania znam z bloga - tam trafiłam. A w tym wątku jestem pierwszy raz... Moja spostrzegawczość pozostawia jednak sporo do życzenia... Normalnie aż mi wstyd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apartament Franciszka..;-)

(architekt wnętrz ciągle pracuje;-) proszę więc o wyrozumiałość:) )

 

Część rozrywkowa nowa:

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/vg/va/50xc/Lm6ZCpagbB3TlmwBlB.jpg

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/vg/va/50xc/vI5c6PVblLYeCMrFDX.jpg

 

część rehabilitacyjna "stara"

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/vg/va/50xc/TaWwl8IsId5wBguvxX.jpg

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/vg/va/50xc/91XH4JqYahWn3rbaWX.jpg

 

(zdjęcia robione komórką, więc świetnie oddają prędkość przemieszczania sie szanownego Franciszka:) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, jeszcze raz dziękujemy za wszystko.

Jesteście cudowni, niesamowici..no ja po prostu już nie wiem co mam dziś napisać

Tak bardzo sie obawialismy, że nie uda się nam zebrac pieniędzy na aparaty, że bedzie problem, ze trzeba bedzie od kogoś pożyczyc pieniądze..a tu...Boże narodzenie w listopadzie:) Będą i aparaty i turnus w styczniu.

Dziękujemy Wam!!

 

Żelciu, ty wiesz że szczególne podziękowania należą się Tobie..gdyby nie Twój pomysł, zaangażowanie..

Wyściskamy Cie w czwartek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś, piękny pokoik! Szczególnie pozwole się uściskać, ;-) ale tylko dla WSZYSTKICH, bez których mój pomysł był by tylko pomysłem! Kocham Was wszystkich za to jacy jesteście!

p.s.

Jutro mnie nie ma. W razie by ktoś coś potrzebował w wątku aukcyjnym pilnujcie wszyscy razem, bo ja dopiero po południu będę. Jedziemy do lekarza. Buziaki dla wszystkich! Dobrej nocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, jeszcze raz dziękujemy za wszystko.

Jesteście cudowni, niesamowici..no ja po prostu już nie wiem co mam dziś napisać

Tak bardzo sie obawialismy, że nie uda się nam zebrac pieniędzy na aparaty, że bedzie problem, ze trzeba bedzie od kogoś pożyczyc pieniądze..a tu...Boże narodzenie w listopadzie:) Będą i aparaty i turnus w styczniu.

Dziękujemy Wam!!

 

Nie rób scen :):) Buziaki przesyłam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

 

juz nic nie robię:)

jezuu jak mi się chce spać

 

jeszcze chwileczkę, jeszcze momencik..:)

 

jutro skoro swit wyruszamy w drogę

trzymajcie kciuki za Franusia

 

a ja uciekam w wiertualny swiat, trochę do obrobienia zostało:)

 

Całusy dla Was:)

(bez scen ofkors..;-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus Trzymajcie sie cieplo:hug::hug::hug: i oby jak najmniej nieprzewidzianych przygod bylo:yes::D

Aga TO TY JESTES NIESAMOWITA:yes:...Krasnal ma ogromne szczescie, ze ma tak zdeterminowana Mamusie...a dla nas (pisze w liczbie mnogiej bo wiem, ze nie jestem odosobniona w tych odczuciach) to ogromna przyjemnosc moc choc troche Wam pomoc...Żelcia kiedys juz napisala wszystko i tak pieknie na temat pomocy...ja tak nie potrafie...jestem przeszczesliwa , ze moglam wziasc udzial w tej aukcji:wave:ale to, ze udalo sie zebrac cala potrzebna kwote sprawia, ze chce mi sie latac...:yes::)ze szczescia oczywiscie:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...