Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Franuś Waleczny czyli jak trudno jest wcześniaczkom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • AgnesK

    3593

  • DPS

    1303

  • Żelka

    1088

  • EZS

    821

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

Jestem już po wizycie moich Gości!

 

 

Co napisać Wam, którzy nigdy Ich nie spotkaliście? Tylko tyle, że są to Cudowny Ludzie! Aga ma w sobie tyle siły i determinacji, że nie mam wątpliwości, co do tego, że Franio kiedyś będzie całkiem zdrowy! Do tego Tata Frania! Jestem normalnie bez słów! Tyle spokoju, ciepła, cierpliwości i miłości, to nawet nie mogłam sobie u faceta wyobrazić. I wiem, że wszystko to, co Franio pokonał i wszystko to, co osiągnął to dzięki takim Rodzicom!!!

Ludzie Kochani, jak ja się dziś cieszę, że to właśnie Im pomogliśmy tą aukcją! Takim Ludziom trzeba pomagać! Absolutnie wszystko, wszystko, co robią jest dla dobra Frania!

A Franio?! Kruszynka kochana, przekochana! Spokojne, cichutkie Dziecko, pięknie potrafi się bawić, bardzo długo się koncentruje, ma piękna wyobraźnie i na pewno Depsia miała rację co do zawodu. To jest mini, kruszynka, ale zdecydowanie Facet, Majsterkowicz i myśliciel! Żebyście Wy widzieli ile to cierpliwości i uporu wkładał w naprawę kółek od samochodu!!!

Normalnie jestem pod wielkim wrażeniem całej Trójki.

I z całego serca wierzę i życzę Im, aby wszystkie Ich plany i marzenia zostały spełnione, bo Oni na to zasługują!

Franio, Aguś, Radku, dziękuję za to, że mogłam Was poznać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że tak sę czuję. Dawno nie miałam takiego Dnia!

Franulo, mam nadzieję, że już odpoczywasz i śni Ci się coś pięknego. Dziecinko kochana, jaki dziś zmenczony był, a mimo to taki pogodny. Słonko małe.

A kiedyś, mam nadzieję jeszcze się spotkamy, no i Natalkę chętnie poznam.

Trzymajcie się Kochane Krasnalki, wsystkie ctery! ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Kochani za zakupy! Bardzo dziękuję! Mam tylko nadzieję, że jak już kupicie i dostaniecie, uznacie, że warto było i, że szukając prezentów będziecie o nas pamiętali. Czasami ludzie piszą, że w realu te rzeczy są piękniejsze i to dla mnie jest największa radość.

DPS to już napisałam o sobie. :-)

 

Aguś tutaj jest przepis, napisałam na blgu, może inny też będą chcieli posmakować. Jedźcie jutro szczęśliwie!

http://skarbnicaduszy.blogspot.com/2011/12/czewapczyci.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelciu kochana, ty jesteś Aniołem na Aniołami, wiesz?

 

I nasza Depsia też.

Jak juz dotre do bloga naszego to też zamieszczę odpowiedni komunikat;-)

A ty ciocia (to do Żelci) siadaj do roboty i twórz kolejne cudowności:)

 

Franulek spi juz. Dobrze mu zrobiły te 2 godziny wyciszenia przed snem.

bardzo sie zdenerwowałam tym rozwolnieniem, już sie przestraszyłam, że jakiegoś wirusa złapał.

Wygląda to jednak na nerwy..biedny kurczaczek.. bo w sumie zrobił kupke 3 x i..wreszcie wrócił dawny Franiu:)

Zjadł troszkę bułeczki z masłem (cały dzien praktycznie nic nie jadł - ciocia Zelcia wie) a potem..na łóżku robił tuuuulimy z lwem:)

 

Tak krótko napisze tylko, że pani neurolog baaaaaaaaaaaardzo zadowolona z postępów Frania. Wręcz zaskoczona:)

 

Jutro ostatnia wizyta (genetycy) i potem w drogę.

Mam nadzieję, że uda nam się wrócic jutro do domu. Wzystko jednak zalezy od tego , o której wyjedziemy z Wawy , jaka bedzie droga i w jakiej kondycji Franula.

 

A do 7.12 coraz bliżej!:)

 

Lece obrabiać potwierdzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tam lepiej odpoczywajcie, kiedy możecie w czasie tego tournee, a my tutaj sobie POLICYTUJEMY.

Swoją drogą - czego się tylu uparło na to pudełko od herbaty? :lol2:

Przecie to drugie też piękne jest! :p

 

:) licytujemy!

 

Ja tutaj chciałam Wam bardzo podziękować za możliwość udziału w aukcji. Cieszę się, że (choć minimalnie) mogłam pomóc mojemu Ulubieńcowi Frankowi :) Jestem zaszczycona, że w takim Towarzystwie.

 

Trochę nie wierzyłam jak pisaliście, że to forum ma moc. Ma - i to OGROMNĄ!

 

DPS pięknie napisałaś na blogu!

 

Aniele Żelko licytuję - Tobie należą się wielkie podziękowania!

 

Pozdrawiam wszystkie Ciocie, Babcie i Franiowych Wujków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choroba, Frania cos jednak brzuszek męczy.. cocia Ewa by się nam tu przydała..

Przed chwila obudził sie z płaczem, widac ze brzuszek, puścił bączki, tango przytulango i spi dalej.

 

Cholera, nie jadł nic obcego, nic nowego..nie mam pojęcia co to

Macie pomysły??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choroba, Frania cos jednak brzuszek męczy.. cocia Ewa by się nam tu przydała..

Przed chwila obudził sie z płaczem, widac ze brzuszek, puścił bączki, tango przytulango i spi dalej.

 

Cholera, nie jadł nic obcego, nic nowego..nie mam pojęcia co to

Macie pomysły??

 

Mam tylko nadzieję, że to żadna grypa żołądkowa, ani nic w tym rodzaju. Trzymam kciuki, żeby skończyło się tylko na bączkach.

Krasnalku masz być zdrów!!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ma temperaturę?

Jeżeli nie, to daj na razie lakcid albo inny trilac i popatrz co dalej. A jutro na ryzu, ale skąd ty ryż weźmiesz w tej podróży? No to choć bułkę suchą... i duzo pić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma gorączki.

Ale na wszelki wypadek dałam mu wieczorem nurofen, p/zapalnie.

Cały dzień nie chcial nic jeść. U Żeli zrobił 1 kupke (hm...to za mło powiedziane), po powrocie do hotelu 3 pod rzad, poczuł sie lepiej i zjadł trochę bułki z masłem. Wreszcie też wypił troche wody. W nocy mały pije mleko..wiem, że przy takich sensacjach nie powinien, ale nie wyobrażam sobie nie dac mu mleka w nocy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że to żadna grypa żołądkowa, ani nic w tym rodzaju. Trzymam kciuki, żeby skończyło się tylko na bączkach.

Krasnalku masz być zdrów!!!! :)

 

Wczoraj dowiedzieliśmy sie ze w ub tygodniu w CZD była epidemia jelitówki. Podejrzewali rota, ale przebadali dzieciaczki wszystkie i wyszło, ze nie rota a jakas jelitówka "tylko". Ale po takim czasie.. Poza tym my wczoraj późnym wieczorem przyjechaliśmy, poszliśmy do pokoju, dzis z rana od razu pojechaliśmy do CZD. Nigdzie z nim tu nie chidzimy. Sami też nie. od razu do pokoju. Poza tym okres inkubacji to jakies 3 dni, prawda?

Cholerka,mały przechodził juz 2 x rota, ponoc z każdym razem jest łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

A Franio?! Kruszynka kochana, przekochana! Spokojne, cichutkie Dziecko, pięknie potrafi się bawić, bardzo długo się koncentruje, ma piękna wyobraźnie i na pewno Depsia miała rację co do zawodu. To jest mini, kruszynka, ale zdecydowanie Facet, Majsterkowicz i myśliciel! Żebyście Wy widzieli ile to cierpliwości i uporu wkładał w naprawę kółek od samochodu!!!

Normalnie jestem pod wielkim wrażeniem całej Trójki.

I z całego serca wierzę i życzę Im, aby wszystkie Ich plany i marzenia zostały spełnione, bo Oni na to zasługują!

Franio, Aguś, Radku, dziękuję za to, że mogłam Was poznać!

 

Kurcze, niektórzy to maja szczęście. :mad:

 

Ale jestem święcie przekonany ,że spotkam Frania na Śnieżce, oczywiście jako przewodnika. Karkonosze mam jeszcze do zdobycia.

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem od Agi, że Franio w nocy kupkał całą noc. Aga napisała, że to jednak jelitówka. Dziś są u genetyków i do domciu.

Zbyszku Franio to wyjatkowe Dziecko pod każdym względem!

 

Kochani dziękuję za licytowanie moich fantów na allegro, dodałam nowości, może komuś coś w oko wpadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Żelciu kochana, ty jesteś Aniołem na Aniołami, wiesz?

 

I nasza Depsia też. "

 

Aga - druknę sobie, oprawię i Staremu będę pokazywać, jak będzie wątpił... :rotfl:

 

"DPS to już napisałam o sobie. "

 

No. Nagadałaś całą czapkę... :rotfl:

 

"DPS pięknie napisałaś na blogu!"

 

Dziękuję - mam nadzieję, że moja pisanina chociaz tym razem na coś się przydała. ;)

 

Czy Wy widzieliście już te lampiony, które Ona wstawiła na aukcje??? Umarłam z zachwytu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...